بحث پیرامون مجله بازیرایانه

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
من به امید در اسرع وقت میخرمش :)

عوض کردن طرح کاور کار خیلی به جایی هست...
سال نو ..... کاور نو.....
البته اگر اون قسمت بالای کاور(بالای لوگوی "" بازی رایانه "") فقط سفید خالی نبود بهتر بود...
ولی درکل خوب شده...

در این شماره حدود 40 درصد از تغییرات اعمال شده و تا دو شماره آینده کلیه تغییرات به اجرا گذاشته خواهند شد. می دانیم که تغییرات جدید مخالفان و موافقان بسیاری را خواهد داشت. اما سعی ما بر این است که بتوانیم با کمک شما دوستان در دو شماره آینده به فرم مطلوب برسیم.

این 40 % یعنی طی دو شماره آینده حدود 2 برابر حال حاضر تغییرات خواهیم دید:d

سردبیر محترم نگران مخالفان نباشید...
مسلما" ایجاد تغییرات جدید به خودی خود بسیار عالی هست و همین که مجله رو از یکنواختی بیرون بیارید بسیار ارزش داره...

اگر این طرح 50% درست باشه هم شک نکنید من یه سالش رو پیش خرید میکنم
یعنی به جای 57,000 ت ، 28,000 ت پرداخت میکنیم!
عالیه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
شیراز هم به نظر میرسه هنوز نیمده:-" یکی دو روز دیگه میصبریم :d

یه پیشنهاد : نمیشه مثل بعضی مجله ها:-" ، دو ورژن عادی ، و با dvd و پوستر بزنید؟ :d

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,527
نام
محمد
سلام
من نمیدونم که آیا آقای رضا حسینی ( از تحریریه بازی رایانه ) هم در این فروم حضور دارند یا خیر....
اما یک تشکر ویژه میخام بکنم از ایشون بابت نقد DARK SOULS 2. نمیدونم این نقد کلا قلم ایشون هست یا نه. حتی شاید ترجمه باشه. اما نقدش فوق العادست:)
-------------------------------------
قسمتی بسیار کوتاهی از نقد ایشون : دارک سولز 2 خود زندگی است و چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. زندگی هم اگرچه ترسناک است اما شما ناخواسته وارد آن شده اید ودر حال تجربه اش هستید.
----------------------
در آخر, یه دنیا ممنون بابت این نقد بسیار زیبا:)

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
بالاخره اومد هر چند سوتی زیاد داشت از تایپ تا تحریر فکر کنم اقا رضا حسینی پیش نمایش batman ak رو نوشتن واقعا خوب بود ولی استن لی واسه ماروله ربطی به dc و به خصوص b-man نداره ولی با این حال دم همتون گرم !!!!!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بالاخره اومد هر چند سوتی زیاد داشت از تایپ تا تحریر فکر کنم اقا رضا حسینی پیش نمایش batman ak رو نوشتن واقعا خوب بود ولی استن لی واسه ماروله ربطی به dc و به خصوص b-man نداره ولی با این حال دم همتون گرم !!!!!!!
یکسری از کارهای dc رو هم استن لی نوشته. مثل بتمن سری 2001.

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
من فن این مجله هستم دیگه داشتم ناامید میشدم که خدارو شکر مجله اومد با اینکه خیلی با اون بازی رایانه قدیم فاصله داره ولی دیگه معتادش شدم نمیتونم نخونمش من ارشیو اینو دارم البته تنها شماره ای که ندارم شماره یک این مجله هست راستی امیدوارم پوستر و دی وی دی باز برگرده چون جز جدانشدنی مجله بوده فرم بسته بندی مجله هم درست بشه ایشالا

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
منم مجله رو خریدم ... به عنوان کسی که داره تقریبا 9 ساله مجله رو میخره فرمت جدید برام غریب بود.
چند دقیقه دکه رو گشتم تا مجله رو شناختم!
ولی به هر حال بازی رایانه است و تا زمانیکه منتشر بشه میخرمش.
خشته نباشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر