بحث پیرامون مجله بازیرایانه

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خب من هم مجله را مدت ها پیش خریدم. در مجموع خوب بود منتهی ایرادات ساختاری نظیر نداشتن کاور یا بعضی غلط های چاپی داشت. به عنوان مثال نقاط ضعف سه تا بازی شبیه به هم بود!!!!
infamous و transistor
اشکالات محتوایی هم به نظرم نقد متال گیر بود! چطور به قول خود نویسنده به یک دمو 15 میدید! در نهایت باید تو رده ی متوسط یا ضعیف دسته بندی میشد!
اهان چون استاد کوجیما ساخته!!!!
پیش نمایش call of duty از کسری حرف نداشت
اما یک نکته ای را میخواستم بگم. راسیاتش تو این مدت که نبودم وقتی به سایت سر میزدم امدم تمام این بحث ها که اینجا شده بود را خوندم
البته فقط ان بخش هایی که مرتبط به نقد ها و محتویات مجله بود
دوستانی بودند که از نقد رزیدنت 5 انتقاد میکردند. بله ان نقد شهریار ازهاریان فر بدترین نقد مجله از نظر من بود. فقط بازی را کوبونده بود. کلا من با نقداش مشکل دارم. الن ویک هم به همین وضع بود و کلا نویستده سطح بالای نیست. کلا بازی رایانه با رزیدنت مشکل داره!
البته نقدهای بد دیگه ای هم وجود داشته مثل اسپلینترسل کانویکشن از محمد طالبیان که البته انتظاری هم از یک طرفدار متال گیر نمیره!!! یا اسکایریم یا فال ات 3 از سهیل منصوری!!!
و البته خیلی ها هم به سهیل منصوری خرده گرفتند راجع به ترول رزیدنت 4. تکراری شده! فقط من نمیدونم چطور بهترین بازی تاریخ ( حداقل از نگاه چندین سایت) را به سخره میگیره!
خلاصه که من از طرفداران مجله هستم و از شماره1 مجله را دارم. منتهی دلیل بر این نیست که ازش انتقاد نشه
یک نکته هم اینکه پارسال تو ویژه نامه e3 متال گیر اول شد. من رفتم نظر داوران این نمایشگاه را دیدم و گفته بودند که بازی هایی که قابل بازی نیستند تو لیست ما نیستند. البته همیشه تو مجله هم همین طور بوده. جالب نه امسال و نه پارسال این بازی نامزد نبود.چون in game نبود! ولی تو مجله به یک تریلر cg بالاترین نمرات رادادند و به به چه چه کردند!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
البته نقدهای بد دیگه ای هم وجود داشته مثل اسپلینترسل کانویکشن از محمد طالبیان که البته انتظاری هم از یک طرفدار متال گیر نمیره!!!
شما اول بهتره کمی در مورد نحوه صحبت کردنت تجدید نظر کنی. در مورد نقد Conviction قبلا هم اینجا با سینا صحبت کردم. اینکه من طرفدار چه بازی هستم هیچ ارتباطی به نقد هایی که می نویسم نداره. نقد کانویکشن کامل بود و هم نقاط ضعف و هم نقاط قوتش در نقد ذکر شده بود. متاسفانه حجم مطلب زیاد بوده و فضای مجله کم. به همین خاطر سردبیر بخشی از مطلب و حذف کرده که به صورت تصادفی مربوط به چند تا از نکته های مثبت بازی بوده.

در رابطه با با نقد های رزیدنت اویل هم به جز نظرات بعضی دوستان درباره قسمت چهارم که البته داخل نقد این عنوان نبوده، کجا دیگه رزیدنت اویل به ناحق مورد نقد قرار گرفته ؟ قسمت پنجم و ششم این سری به مراتب نسبت به نسخه های قبلی ضعیف تر بودن و پر از نکات منفی.

اشکالات محتوایی هم به نظرم نقد متال گیر بود! چطور به قول خود نویسنده به یک دمو 15 میدید! در نهایت باید تو رده ی متوسط یا ضعیف دسته بندی میشد!
اهان چون استاد کوجیما ساخته!!!!
اولا که Ground Zeroes دمو نبود. اگر شما این عنوان رو تجربه می کردید متوجه می شدید که بخش ابتدایی نسخه پنجم هست و به صورت مفید 2 ساعت گیم پلی داره. اگر همین مدت زمان کوتاه بازی هم نبود بایستی نمره بیشتری بهش تعلق می گرفت. در گذشته هم بودند بازی هایی که به عنوان پیش زمینه بازی اصلی عرضه شدن و کیفیت خوبی داشتن. در نهایت اینو بگم که من نقد چاپ شده تو مجله رو نخوندم و ازش دفاع هم نمی کنم. صحبت من مربوط به کلیت Ground Zeroes میشه.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
شکل حرف زدن من چش هست؟! من چند سال با یاشار و اقای چشمی ارتباط دارم و من خوب میشناسند. ازشون بپرسید بهزاد کیه قشنگ توصیف میکنند من کی هستم و رفتار و حرفام چه جوریه
در رابطه با رزیدنت ان نقد 5 افتضاح بود. به همه چی گیر داده! کلا اومده بود برای کوباندن بازی! به گرافیک بازی هم ایراد گرفته بود! در صورتی که سال 2009 جزو بهترین گرافیک های سال بود. در رابطه با داستان بازی هم بله به اندازه عناوین قبلی محکم د حتی دستاوردی نداشت نبود ولی چیزی هم نبود که انطور بخواد توصیف بشه
رزیدنت 6 را خیلی نقدشو دوست داشتم. با اینکه از 5 ضعیف تر بود با این حال بهزاد میر مظفری خوب نقد کرده بود.
در رابطه با شما هم یک جوری میخواید بگید که متال گیر بهترین سری مخفی کاری هست! به هیچ وجه اینگونه نیست! چه تاثیر تو این سبک چه گیم پلی و....:)

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
شکل حرف زدن من چش هست؟! من چند سال با یاشار و اقای چشمی ارتباط دارم و من خوب میشناسند. ازشون بپرسید بهزاد کیه قشنگ توصیف میکنند من کی هستم و رفتار و حرفام چه جوریه
در رابطه با رزیدنت ان نقد 5 افتضاح بود. به همه چی گیر داده! کلا اومده بود برای کوباندن بازی! به گرافیک بازی هم ایراد گرفته بود! در صورتی که سال 2009 جزو بهترین گرافیک های سال بود. در رابطه با داستان بازی هم بله به اندازه عناوین قبلی محکم د حتی دستاوردی نداشت نبود ولی چیزی هم نبود که انطور بخواد توصیف بشه
رزیدنت 6 را خیلی نقدشو دوست داشتم. با اینکه از 5 ضعیف تر بود با این حال بهزاد میر مظفری خوب نقد کرده بود.
در رابطه با شما هم یک جوری میخواید بگید که متال گیر بهترین سری مخفی کاری هست! به هیچ وجه اینگونه نیست! چه تاثیر تو این سبک چه گیم پلی و....:)

Re5 بهترین گرافیک سال بود ؟ Kiddin ؟ بازی رسما شده بود شوتر سوم شخص ! شاید حتی 1 % بازی هم ربطی به ژانر اصلیش یعنی Horror نداشت ! متعصبانه و بیخودی طرفداری نکنید دیگه هر کسی میدونه RE از شماره 5 به بعد رید*مالی شده ! وقتی زامبی میاد AK47 دستش میگیره و کاور میگیره انتظاری بیش از این از این بازی تو این سبک نمیره ! شما رو هم بچه های بازیرایانه خوب میشناسن با فن بازیای بیخودی و نقد های فیلسوفانتون ! امیر هم زودتر از بقیه شناخت و خوب مورد مرحمت قرارتون داد !!!!! راجع به MGS هم که جدا نمیتونم حرفی بزنم شمایی که میای بابابزرگ سبک مخفی کاری رو زیر سوال میبرین دیگه .... !!! خوبه بدونین اولین بازی سبک مخفی کاری همین MGS بود و شاخص ترین بازی تو این سبک هست. بعد شما میگی "
به هیچ وجه اینگونه نیست!" ببخشیدا ولی جدا فازتون چی بود وفتی این حرفو زدین ؟ imba گیمر به شما میگن واقعا !!!!!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
این نقد ولفنشتاین چرا نکته مثبت و منفی ــش یکیه ؟ :-/ قسمت پیش نمایش ها واقعا خوب بود و نمیشه بهش ایرادی گرفت و همه چیز مو به مو ذکر شده بود اما قسمت نقد و بررسی بعضی بازیها به صورت کاملا ناقص نقد شده بودن مثل بازی Strider که نسخه‌ی ناقصی از نقد یک بازی بود و به نوعی فقط به بررسی یسری نکات از نسخه کلاسیک بازی پرداخته بود ! این کاغذ مجله رو اگر میشه عوض کنید ، گلاسه موقع خوندن بدجوری نور رو انعکاس میده توی چشم و اذیت میکنه ! :-" پوستر یا حداقل dvd رو هم برگردونید !
ممنون

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Re5 بهترین گرافیک سال بود ؟ Kiddin ؟ بازی رسما شده بود شوتر سوم شخص ! شاید حتی 1 % بازی هم ربطی به ژانر اصلیش یعنی Horror نداشت ! متعصبانه و بیخودی طرفداری نکنید دیگه هر کسی میدونه RE از شماره 5 به بعد رید*مالی شده ! وقتی زامبی میاد AK47 دستش میگیره و کاور میگیره انتظاری بیش از این از این بازی تو این سبک نمیره ! شما رو هم بچه های بازیرایانه خوب میشناسن با فن بازیای بیخودی و نقد های فیلسوفانتون ! امیر هم زودتر از بقیه شناخت و خوب مورد مرحمت قرارتون داد !!!!! راجع به MGS هم که جدا نمیتونم حرفی بزنم شمایی که میای بابابزرگ سبک مخفی کاری رو زیر سوال میبرین دیگه .... !!! خوبه بدونین اولین بازی سبک مخفی کاری همین MGS بود و شاخص ترین بازی تو این سبک هست. بعد شما میگی "
به هیچ وجه اینگونه نیست!" ببخشیدا ولی جدا فازتون چی بود وفتی این حرفو زدین ؟ imba گیمر به شما میگن واقعا !!!!!!

جوگیر نشو! گفتم یکی از بهترین گرافیک های سال را داشت. در ضمن شاخص ترین بازی این سبک هم thief هسنت نه متال گیر! برو مطالعه کن بعد بیا! در ضمن برای من اسپلینترسل هست! بعد این لقب بابا را کی داده؟! در رابطه با امیر هم مشخصی کی کیو میشناسه! من انقد خوب بودم که رضا جان( اقای چشمی) گفت سایت عوض شه سریع با امین برمیگردید. در ضمن این جا تاپیک مجله هست خواستی بیا تو پروفایلم تا قضیه را برات روشن کنم. اره امیر خودش نوب بود 4 تا کاربر نوب هم دورش بودند!

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
اولا که Ground Zeroes دمو نبود. اگر شما این عنوان رو تجربه می کردید متوجه می شدید که بخش ابتدایی نسخه پنجم هست و به صورت مفید 2 ساعت گیم پلی داره. اگر همین مدت زمان کوتاه بازی هم نبود بایستی نمره بیشتری بهش تعلق می گرفت. در گذشته هم بودند بازی هایی که به عنوان پیش زمینه بازی اصلی عرضه شدن و کیفیت خوبی داشتن. در نهایت اینو بگم که من نقد چاپ شده تو مجله رو نخوندم و ازش دفاع هم نمی کنم. صحبت من مربوط به کلیت Ground Zeroes میشه.

آره تازه اگر توی بازی فس فس میکردی و الکی ول میگشتی 4 ساعت هم میشد=)):))

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
میشه خواهش کنم یه نفر که با آقای یاشار ذوالفقاریان در ارتباطه به ایشون بگه که بیان اینجا نظرشون رو درباره mortal kombat X به ما بگن؟

و همین طور بپرسن آیا بازهم میخوان این e3 رو به خواطر وجود mk X به عنوان بهترین e3 عمرشون انتخاب کنن؟؟
درست مثل همون کاری که با mk9 کردن...

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
تـــــــــــــــــــــــــــــــروخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا یـ خبر از فروم بدین
شماره جدید اومد؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
جوگیر نشو! گفتم یکی از بهترین گرافیک های سال را داشت. در ضمن شاخص ترین بازی این سبک هم thief هسنت نه متال گیر! برو مطالعه کن بعد بیا! در ضمن برای من اسپلینترسل هست! بعد این لقب بابا را کی داده؟! در رابطه با امیر هم مشخصی کی کیو میشناسه! من انقد خوب بودم که رضا جان( اقای چشمی) گفت سایت عوض شه سریع با امین برمیگردید. در ضمن این جا تاپیک مجله هست خواستی بیا تو پروفایلم تا قضیه را برات روشن کنم. اره امیر خودش نوب بود 4 تا کاربر نوب هم دورش بودند!
اون موقع که کوجیما متال رو میساخت سم فیشر تو کمر باباش بود:))

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
میشه خواهش کنم یه نفر که با آقای یاشار ذوالفقاریان در ارتباطه به ایشون بگه که بیان اینجا نظرشون رو درباره mortal kombat X به ما بگن؟

و همین طور بپرسن آیا بازهم میخوان این e3 رو به خواطر وجود mk X به عنوان بهترین e3 عمرشون انتخاب کنن؟؟
درست مثل همون کاری که با mk9 کردن...
گفتم محمدرضا جان. دیگه کی بیاد خدا میداند! خیلی دیر جواب ایمیل میده

اون موقع که کوجیما متال رو میساخت سم فیشر تو کمر باباش بود:))
باشه:)

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
خب خب
دوستان بازی رایانه من رو که یادشونه ؟ AhN

البته اسمم بعدش به ژاپنی تغییر کرد

تورنومنت TLOU گذاشتم با جایزه اشتراک 6 ماهه مجله و اشتراک گلد

انشاالله فرو دوباره برگرده همین تورنومنت و تورنومنت های دیگه برگذار میشه با جایزه های خیلی بیشتر و اشتراک های بهتر

بهتون قول میدم .

MR.Blonde

کاربر سایت
Aug 1, 2013
60
نام
هادی
دوستان بازی رایانه من رو که یادشونه ؟ AhN

البته اسمم بعدش به ژاپنی تغییر کرد

تورنومنت TLOU گذاشتم با جایزه اشتراک 6 ماهه مجله و اشتراک گلد

انشاالله فرو دوباره برگرده همین تورنومنت و تورنومنت های دیگه برگذار میشه با جایزه های خیلی بیشتر و اشتراک های بهتر

بهتون قول میدم .

یادته همه گفتن میایم ولی هیچکی نیومد؟

====

راستی هروقت مجله اومد یا سایت درست شد ممنون میشم کسی بهم پیام بده خبر بده

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
یادته همه گفتن میایم ولی هیچکی نیومد؟

====