بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سلام دوستان.
تریلری از e3 داره؟
علیکم السلام......
نه داش مطالب قدیمی تر از این حرفاس که فکرشو بکنی ولی نقدا وپیشنمایشاش خیلی خوب و کامل شدن.....
این شماره تو نمره دادن خیلی دست و دلباز شدن....کاورشم قشنگه.....بخر ضرر نمیکنی.b-)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
این شماره افتضاح ترین شماره مجله بود!
حداقل 4تا مقاله تاریخ مصرف گذشته داشت!
داش افتضاحم نبود......ولی از شماره های قبلی ضعیف تر بود:|:|......نقدا خوب بود و فقط کوتاه بودن و پیشنمایشا هم کامل بود و خوب بود.;).....ولی مقالات زیادی نداشت و زیاد حال نکردم با همون تعداد اندک مقالش و کیفین عکسا و صفحه آرایی افتضاح بود حالم بهم خورد از عکسا .بجای اینکه ماه به ماه در زمینه ظاهری پیشرفت کنن بر عکس بازینما که کیفیت عکساش و صفحه اراییش محشره پسرفت میکنن.)x)x.:(
این مجله بدجور تو باتلاق تاخیر گیر افتاده....:|:|
این مجله چرا به روستای ما نمیاد ؟؟؟
خب یه اشتراک بگیر تا دیگه اینجور مشکلات نداشته باشی...b-)b-);)
کجای کاورش قشنگه؟
اون بخش بالای مجله که خیلی ضایع و خز بودو برداشتن و کاور هم بزرگتر شده بود و عکس جالب و زیبایی هم از کول گذاشته بودن من یکی خوشم اومد...

ولی در کل این شماره چنگی به دل نزد و جالب نبود........به امید اینکه این مجله دوباره به زمانه اوجش برگرده....:|:|/:)/:)

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
ابن نظرمه و قصد تخریب ندارم
اما من مجله بازی رایانه رو از e3 2005 خریدم تا الانم همشو دارم ولی یه یک سالی هست مجله داره دوران اوفول رو طی میکنه تاخیر های پیاپی
بیات شدن نقد ها
قدیمی شدن خبر ها
حذف صفحات دوستداشتنی مثل اون صفحه ای ه در مورد شیپ کنسول ها حرف میزد
عکس رو جلد و پوستر چنگی به دل نمیزنه
بی مصرف بودم برنامه ها و قدیمی بودن تریلر های داخل دی وی دی
کلا این مجله یه دوران صعودی داشت و پس هر دوران سعود یه دوران افول هست که متاسفانه مجله وارد این دوران شده
از این شماره به بعد هم دیگه خداحافظ بازیرایانه
چون خدایی علاوه بر بیات بودن مطالب هر خاصی برای زدن هم ندارن نقد ها
ممنونم اصلا قصدم تخریب نبو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر