بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ولی خدایی بچه ها راست میگن دیگه ! با اینکه بهترین مجله بازی توی ایران هست و من همیشه منتظرش میمونم ولی وقتی شماره جدید هنوز نیومده در حالی که خبرهای Tgs توش هست که برای 3 ماه قبل میشه آدم یه کم ناراحت میشه دیگه ! ولی در هر حال من که همیشه میخرم چون یه سال دیگه دوباره میشینم مقاله ها و تحلیلها و ... رو میخونم و حال میکنم.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
ولی خدایی بچه ها راست میگن دیگه ! با اینکه بهترین مجله بازی توی ایران هست و من همیشه منتظرش میمونم ولی وقتی شماره جدید هنوز نیومده در حالی که خبرهای Tgs توش هست که برای 3 ماه قبل میشه آدم یه کم ناراحت میشه دیگه ! ولی در هر حال من که همیشه میخرم چون یه سال دیگه دوباره میشینم مقاله ها و تحلیلها و ... رو میخونم و حال میکنم.
پس باید گفت از خوانندگان خوب مجله هستی :biggrin1:

فردا وسط هفتس یعنی چاپ میشه؟

نه منظورم هفته دیگس ..

--------------------------------------------------------------
من به همه قول می دم که مجله 100% هفته دیگه منتشر میشه :biggrin1:
صبور باشید، مثل من!!! :biggrin1:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بابا چقدر غُر میزنین !
فکر میکنین مخصوصا مجله دیر چاپ میشه ؟
هیچ میدونین همین تاخیرها چه ضرر مالی سنگینی برای مجله داره ؟ نمیدونین دیگه !
ما خودمون از خدامونه مجله هرماه سر موقع چاپ بشه ... اگه این اتفاق بیفته نصف مشکلات مالی مجله حل میشه ... ولی مساله اینجاست که با وجود تمام تلاشها تا حالا این اتفاق نیفتاده!

تلاشها هم همچنان ادامه داره تا موقعی که بالاخره این اتفاق بیفته ! پس صبور باشید، مثل من!!! :)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بابا چقدر غُر میزنین !
فکر میکنین مخصوصا مجله دیر چاپ میشه ؟
هیچ میدونین همین تاخیرها چه ضرر مالی سنگینی برای مجله داره ؟ نمیدونین دیگه !
ما خودمون از خدامونه مجله هرماه سر موقع چاپ بشه ... اگه این اتفاق بیفته نصف مشکلات مالی مجله حل میشه ... ولی مساله اینجاست که با وجود تمام تلاشها تا حالا این اتفاق نیفتاده!

تلاشها هم همچنان ادامه داره تا موقعی که بالاخره این اتفاق بیفته ! پس صبور باشید، مثل من!!!
وقتی 10 بار بری سر بزنی تو سرما اونم یه مسافت زیاد رو اونوقت می فهمی دیر اومدن یعنی چی
البته من که دیگه عمرن زود تر از 2 ماه برم سر بزنم چون ماه نامه نیست , دو ماه نامست عملا
مشکل مالی به خواننده ها مربوط نیست
در ضمن اون وقت که اومدن 100 صفحه رو کردن 130 صفحه باید به فکر به موقع چاپ شدنم می بودن
راستی اگه ممکنه بگین شما چه سمتی تو بازی رایانه دارین؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
وقتی 10 بار بری سر بزنی تو سرما اونم یه مسافت زیاد رو اونوقت می فهمی دیر اومدن یعنی چی

با زدن یک تلفن به دفتر مجله و سوال کردن اینکه مجله اومده روی کیوسک یا نیومده، دیگه نیازی نیست 10 بار توی سرما سر بزنین به جایی !

راستی اگه ممکنه بگین شما چه سمتی تو بازی رایانه دارین؟

نویسنده

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
آقا منم يه چيزي بگم ؟
به نظر من اگه همينجوري پيش بره من فكر ميكنم كه قافيه رو ببازه
هرچند من همه شماره هاش رو دارم ( يعني از سال فكر ميكنم 80 ، 81 يعني از اولين شماره اش رو دارم..
يعني من به خاظر اون دوران خوبه كه ميخرمش
ولي از بروبچز بازيرايانه تقاضا دارم كه يه فكري به حال مجله بكنن
خدايي خيلي توش بيريخته
خواهش ميكنم نذارن اينجوري بمونه ...
خواهشاً يه كم پيشرفت كنيد ، بازينما توي هر شماره اش يه چيز تازه داره
ولي مال شما ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نمیشه یه کار دیگه کرد ؟ مثلآ مجله رو خودتون چاپ کنین و از طریق مغازه ها و بعضی روزنامه فروشی ها بفروشین ؟ یعنی دیگه نیازی به مجوز نباشه و هروقت بخواین منتشر بشه.:biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خدايي خيلي توش بيريخته
خواهش ميكنم نذارن اينجوري بمونه ...

اتفاقا خیلی قشنگه و توی همه ی صفحه ها از رنگبندی بسیار زیبایی استفاده شده و صفحه آرایی هم خیلی خوبه . مخصوصا قسمت نقد ها . ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نمیشه یه کار دیگه کرد ؟ مثلآ مجله رو خودتون چاپ کنین و از طریق مغازه ها و بعضی روزنامه فروشی ها بفروشین ؟ یعنی دیگه نیازی به مجوز نباشه و هروقت بخواین منتشر بشه.:biggrin1:

من متوجه نشدم!
الان مگه داره چیکار میکنه؟:confused:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
امين منظورم اينه كه اصلآ براي چاپ مجله دنبال مجوز و كارهاي اداري و ... نباشن. خودشون بدن به يه چاپخونه و پخش كنن توي مغازه ها و جاهايي مثل پايتخت و ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
!!!!!!!!
جدا فك ميكنين ميزارن هركي هرچي خواست بنويسه و چاپ كنه؟
اينجا ايرانه. (البته قبلا ايران بوده؛ الان نميدونم چي بايد گفت بهش).
welcome to hell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر