بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
1.gif
1.gif

تو که ادرسش رو گفتی دیگه چه عیبی داره
17.gif

ببخشید اول باید اجازه میگرفتم.

:cheesygri :cheesygri :cheesygri خواهش مي كنم، آخه راستش عكسم يكم عجيب غريبه بخاطر همين روم نمي شد در ديد عموم باشه، گفتم اگه آدرس بدم كجاس، هركسي حوصله نداره بره نگاه كنه :p
از طرفي مگه آدرس هرچيزي كه داده ميشه ويژي بايد بياد تو انجمن گذاشته بشه :-"

نوشته شده توسط SUPERMHR:
ببینم اونی که روز پنجشنبه به ملت بستنی کاله با طعم نعنا میداد کی بود؟
من رفتم اونجا PSP رو هم بردم و پیشنهاد دادم که شرطی پی اس پی بزنیم(آخه بازی Wining Eleven کیانوش داغ بود!!)ولی نمیدونم چرا کسی محل نذاشت!!!یعنی کسی حاضر به انجام این کار نشد.حالا چه بازی روش بود؟
چرا Game Cube رو رو نمیکردین؟یا شاید من ندیدم؟
باتشکر.....

كسيكه بستني مي داد خانم حسيني بود، PSP كيانوشم دست من بود داشتم باهاش Burnout بازي مي كردم. كلي حال داد همينطوريش از كنسول دستي خوشم ميومد، با PSP كه بازي كردم ديگه رفتم تو نخش :love: ولي عمرا مامانم بذاره PSP بگيرم :( اي بابا از دست اين مامان، باباها كه به بازي فقط به عنوان وقت تلف كني نگاه مي كنن. :( بايد دلمو به همين بازيهاي موبايل خوش كنم :((

مي گم فكر كنم زمانيكه رسيدي بچه ها داشتن با PS2 بازي مي كردن، پس با كي مي خواستي بازي كني؟ :eek:

ولي اگه PSP داشتم خودم باهات بازي مي كردم :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط Dant3:
من 4 شنبه عصر رفتم يه سر به غرفه زدم بعد خانم حسیني گفت يكي اومد سراغتو مي گرفت، همه رو هم با اسم كوچيك مي گفت.
خندم گرفت گفتم چه پسرخاله :cheesygri
پس تو بودي، اي شيطون :cheesygri
هوووووووووم ؟ :-"
نه ، كي گفته :cheesygri

ایول دمت گرم که تحویل گرفتی . عکس ها رو پی ام بده به همراه بقیه بچه ها از اول تا اخرشون.:D
چاكرمنديم

باشه ، در اسرع وقت عكسها رو ميذارم .
عكسها تو گوشيمه ، منم كابل اتصال به كامپيوتر گوشيم رو ندارم ، بايد عكسها رو بولوتوث كنم به گوشي دوستم ، اون هم بريزه تو كامپيوترش بعد براي من ايميل كنه بعد من بزارم اينجا .
فهميدي ؟
من خودمم نفهميدم :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
:cheesygri :cheesygri :cheesygri خواهش مي كنم، آخه راستش عكسم يكم عجيب غريبه بخاطر همين روم نمي شد در ديد عموم باشه، گفتم اگه آدرس بدم كجاس، هركسي حوصله نداره بره نگاه كنه :p
از طرفي مگه آدرس هرچيزي كه داده ميشه ويژي بايد بياد تو انجمن گذاشته بشه :-"

بگم غلط کردم میبخشی:confused::blushing::cheesygri

چاكرمنديم

باشه ، در اسرع وقت عكسها رو ميذارم .
عكسها تو گوشيمه ، منم كابل اتصال به كامپيوتر گوشيم رو ندارم ، بايد عكسها رو بولوتوث كنم به گوشي دوستم ، اون هم بريزه تو كامپيوترش بعد براي من ايميل كنه بعد من بزارم اينجا .
فهميدي ؟
من خودمم نفهميدم :cheesygri

175.gif
175.gif
که بره این همه راه رو...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
چه قدر این تایپیک جالبه×!!!
البته من استاد منحرف کردنم;)
در مورد موضوع هم می شه من یک سوال کنم:p
کدوم مجله ها فکر می کنید تریلر کامل از E3 بزاره و هیچ مجله ای اومده داشته باشه؟؟؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوستان موجود در بازیرایانه این کار رو تکذیب کردند و اشاره نمودند:
اگر میخواهید تریلرهای E3 را ببینید با دادن آدرس و شماره تلفن به آقای K.K. و نپرداختن هیچ مبلغی از یک دیویدی حاوی تریلرهای E3 برخوردار بشیوید.
وی تصریح کرد:
این کار تا انتهای نمایشگاه انجام میشود.
به ادامه.........
PSP كيانوشم دست من بود داشتم باهاش Burnout بازي مي كردم.
آهان پس مال کیانوش بود.گفتم آخه این مال کیه که رفته یک کیف (XXX) هزار تومنی براش خریده.ولی اونجا که یکی دیگه داشت تمیزش میکرد.....قضیه بو میده!!;)
مي گم فكر كنم زمانيكه رسيدي بچه ها داشتن با PS2 بازي مي كردن
همون کسی که داشت با پی-اس-پی ور میرفت.البته غیر از شما.چون نمیشناختم فکر کردم عددی نیست و.....!!!!البته حالا میدونم که هست!
گرچه.....من که Burnout نداشتم.اگه SSX و یا SF:DM بود مخصوصا اگه سایفون فیلتر داشت واقعا حال میداد.آرزو به دلم مونده با یکی LAN بازی کنم.
ولي اگه PSP داشتم خودم باهات بازي مي كردم
(میزان روی منو خودتون بسنجین ) بابا تو و کیانوش نداره که .مال اون باشه مثل اینه که مال خودته.اصلا چند روز ببر خونه LCD اش رو بشکون.فدای سرت.
باتشکر....

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بگم غلط کردم میبخشی:confused::blushing::cheesygri

نه معلومه كه نمي بخشمت، مگه چيزي شده كه كسي رو ببخشم. اصلا من كي باشم كه بخوام كسي رو ببخشم :cheesygri
شوخي كردم امين ناراحت نشو :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط SUPERMHR:
گرچه.....من که Burnout نداشتم.اگه SSX و یا SF:DM بود مخصوصا اگه سایفون فیلتر داشت واقعا حال میداد.آرزو به دلم مونده با یکی LAN بازی کنم.

من PSP ندارم اما 2 بازي PSP دارم، Burnout و Metal Gear Acid :eek:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Behzad:
حامد جان لطف کن امضاتو کوچیک کن
هم طولش زیاده هم عرضش هم حجمش !
سلام بهزاد خان
ببخشید بعد از ادیت کردنش رفتم برای آپلود و حجمش را چک نکردم.
در ضمن عجیبه سایزش کوچکتر بود ولی الان بزرگتر شده ! :eek:
آواتارم هم باید عوض کنم چون با مال حمیدخان اشتباه می شود.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
من فکر کنم تا 15 خرداد بیاد
اگه تو این تاریخ بیاد باید به حال مجله اینطوری گریه کرد چون فاصله زمانی بین دو شماره به نزدیک 3 ماه میرسه و تقریبا هم اون موقع تمامه مطالیش کهنه شده ادامه این وضعیت باعث نارضایتی دوستدارای مجله میشه که البته شده

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اینکه یک شماره ویژه ی E3 امسال است که مشخصه.
ولی این مورد می ماند که شماره ای که قرار بود داخل نمایشگاه کتاب عرضه شد حالت ساندویچ پیدا می کند.
چون که ویژه نامه E3 حداکثر تا اوایل تیر آماده می شود.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
اینکه یک شماره ویژه ی E3 امسال است که مشخصه.
ولی این مورد می ماند که شماره ای که قرار بود داخل نمایشگاه کتاب عرضه شد حالت ساندویچ پیدا می کند.
چون که ویژه نامه E3 حداکثر تا اوایل تیر آماده می شود.
یعنی تو چهار ماه دو تا مجله خوب بهتره ماهنامه بشه دو ماهنامه دیگه هم خودشون رو هم راحت کنن هم مارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر