بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
Nba 2k7

سلام.
نمیدونم اسپرت چقدر حال میکنید. اما NBA 2K7 رو از دست ندید. بازی خیلی محشره. حرف زدن راجع به گرافیک که چیزه مسخره ای یه دیگه.
اینطور که رو باکسشات بازی نوشته تمام صورتها رو اسکن کردن و حرکات رو مطابق با افراد روی کاراکترهای بازی گذاشتن. تیمها از لحاظ قدرت و ضعف شبیه واقعیت دراومدن. و تفاوت محسوسه ولی آزار دهنده نیست. من حسن های بازی رو نمیگم دیگه فقط یه چیزایی که اذیت میکنه رو مینویسم. اما فکر نکنید که بازی چیزه بیخودیه. شاید بعدا یه رویو کامل نوشتم.
یکی از چیزایی که اذیت میکنه اونم یخورده سر بازیکنها توی صحنه های آهسته هست. با اینکه حتی چین و چروک صورت هم تغییر میکنه( موقع پرتاب آزاد(پنالتی) کاملا حرکت چین و چروکهای روی پیشانی رو میشه دید و حالت بازیکن (استرس یا ارامش) کاملا قابل درک هست) توی صحنه های آهسته سر تحرکش متناسب با بدن و گردن نیست و انگاری یه چیزه جداس شاید علتش هم این بوده که اون اسکنها استفاده شده. یه نقطه ضعف دیگه اینه که دوربین به موقع تغییر زاویه نمیده.انگار گاهی تو یه زاویه گیر میکنه و یخورده (حداکثر 1 ثانیه) طول میکشه تا توی موقعیت مناسبش قرار بگیره.
اما چیزای فوق العاده ای که داره.
شوت زدنتون کاملا باید مطابق با تکنیکهای واقعی بسکتبال باشه. یعنی دقیق باید بدونید کی توپ رو رها کنید که داخل حلقه بشه. نمیدونم چطور توضیح بدم اما بازیکن توپ رو که بالا میاره و دستش رو که حرکت میده تا توپ رو پرتاب بکنه دقیقا باید بدونید کی با رها کردن دکمه توپ رو رها کنید.
شوکی که دسته میده مخصوصا هنگامی که میخواید پرتاب آزاد داشته باشید. شوک به صورت ضربان قلب هست که بستگی به بازیکن و شرایط مسابقه داره و ممکنه ضعیفتر یا قویتر(به طوری اعصاب خورد کن) باشه.
مسابقات خیابانی محشرن. اینطوری نیست که همون بازی رو بیان و تو خیابون انجام بدن. کاملا AND1. همه تکنیکها و کارهایی که تو AND1 انجام میشه رو انجام میدن. توی 4 نوع مختلف هم برگزار میشه. بازیکنها رو هم بصورت منفرد میتونید برای این مسابقات انتخاب کنید و از تیمهای مختلف میتونید یار جمع کنید. این بخش street خودش به تنهایی ارزش خریدن بازی رو داره (به نظر من).
موفق باشیم.:love:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
مرسی هادی جان
اتفاقا منم میخواستم بپرسم که Nba 07 بهتره یا 2k7
شما خودت 2k7 رو پیشنهاد میکنی ؟
امید جان من NBA07 رو بازی نکردم پس نمیتونم بین این دو تا بگم کدوم بهتره. اما 2k7 خیلی خوبه و میتونه راضیت بکنه. ضمنا فکر میکنم توی انتخابهای گیم اسپات برای بهترین بازی اسپورت 360 همین NBA 2K7 انتخاب شد (یه جایی دیدم اینو الان گیر نیاوردم لینک بدم). اگه یه نفر که NBA07 رو داره بیاد و اینجا نظرشو بگه فکر میکنم بشه بین این دو انتخاب کرد.
پ.ن: من کلا از EA :thumbdownخوشم نمیاد.:cheesygri
پ.ن.2: شما چرا نمیاید راجع به بازیهاتون بنویسید حتی اگه فکر میکنید همه این بازی رو دارن بنویسید. بعدا این بازیا میشه جزو آرشیوی ها و اونموقع این تایپیک میتونه مرجع خوبی باشه.:love:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
امید جان من NBA07 رو بازی نکردم پس نمیتونم بین این دو تا بگم کدوم بهتره. اما 2k7 خیلی خوبه و میتونه راضیت بکنه. ضمنا فکر میکنم توی انتخابهای گیم اسپات برای بهترین بازی اسپورت 360 همین NBA 2K7 انتخاب شد (یه جایی دیدم اینو الان گیر نیاوردم لینک بدم). اگه یه نفر که NBA07 رو داره بیاد و اینجا نظرشو بگه فکر میکنم بشه بین این دو انتخاب کرد.
پ.ن: من کلا از EA :thumbdownخوشم نمیاد.:cheesygri
پ.ن.2: شما چرا نمیاید راجع به بازیهاتون بنویسید حتی اگه فکر میکنید همه این بازی رو دارن بنویسید. بعدا این بازیا میشه جزو آرشیوی ها و اونموقع این تایپیک میتونه مرجع خوبی باشه.:love:
مرسی
البته هادی جان من چند صفحه پیش یه مطلبی درباره COD 3 نوشتم
الانم دو تا بازی جدید خریدم ( Table Tennis , Saints Row ) که به محض اینکه به یه جاهایی برسم نقد میزارم براش :love:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
کدوم دو تا ؟
Table Tennis و Saints Row ؟
Table TEnnis که بنظر من خیلی عالیه
Saints Row هم خوبه اما در مقایسه با بازیهای بزرگ 360 چیز خاصی نیست
یه چیزی مثل GTA SA توی PC

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان چه بازي ورزشي Region Free هست يا Pal ??(منظورم از بازي هاي ورزشي . تمام بازي ها هست ها) اگر ميشه ليست اين بازي هارو بدين (راستي بازي هاي رو كه ميگيم توي ايران هم باشه چون ميخوام بخرم)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
دوستان چه بازي ورزشي Region Free هست يا Pal ??(منظورم از بازي هاي ورزشي . تمام بازي ها هست ها) اگر ميشه ليست اين بازي هارو بدين (راستي بازي هاي رو كه ميگيم توي ايران هم باشه چون ميخوام بخرم)
همین Table Tennis که خیلی هم عالیه فکر کنم Free هستش
البته UC ش

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
Pro Evolution Soccer 6 هم فقط مخصوص پال هست.اونم تو ایران هست.

من اين رو بازي كردم !! و تنها بازي خوب براي دستگاه پال بوده ! (البته بازي هاي پال توي ايران خيلي خيلي كمه يا كه اينكه بازي Region Free باشه !! راستي همين 2 بازي براي پال هست ؟!؟!:confused: :confused:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
راستي خدا كنه اين مغازه دار ها Assassin's Creed رو مدل Asia رو دانلود كنن كه به دستگاه پال هم بخوره (البته اين به UC هم ميخوره)

راستي جاي بازي PIMP MY RIDE رو داره ؟؟

كدوم مغازه The Elder Scrolls IV: Oblivion رو داره (البته UC رو ) چون اگر UC رو جايي داشته باشه يه پال هم ميخوره !

راستي جر يان اين بازي ها چيه ؟
Over G Fighters
‌Ninety-Nine Nights

بازي X-Men: The Official Game قشنگ هست ؟؟ بخرم ؟؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,707
نام
محمدرضا
uc آبلیوین به پال نمیخوره.اما پالش رجیون فری هست که هیچ مغازه ای نداره اما یکی از دوستام(catdog)بازی رو دانلود کرده.منم الان دارمش.اگه خواستی به این دوست ما بگو.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
‌Ninety Nine Night کسی نداره

Top Spin2 هم قشنگه
UBI اعلام کرده که 3 بازی Assassin's Creed.GRAW2.BIA دیرتر عرضه میشن بخاطر بازی های Wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر