بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

جون من كمك كنيد
gow روي دستگاه من نمي ياد
درايو hitachi
verbatim dvd
از .com گرفتم
روي كنسول پسر عمويم هم آمده
نگران نباش . حتما کنسولت با اون DVD یه مشکلی داره . برو از تکاوچ بگیر بگو رو Aone رایت بزنه . مشکلت رو هم بگو . یه کاری برات میکنه . به امید خدا که درست میشه .
پیروز باشی

درود
بچه ها بخونین که خنده یک ماه همون جورشد

هر دم از این باغ بری می‌رسد!

Full Auto 2 نسخه‌ی PS3، امتیاز 5.7 رو از GameSpot گرفت. این در حالی هست که نسخه‌ی شماره‌ی یک این بازی که برای X360 حدود ده ماه پیش عرضه شد، از همین سایت امتیاز 6.5 گرفت.
خدا وکیلی حال کردم . خب باز حتما دوستان میان میگن که :
خب مشکل از بازی سازان است نه از کنسول . زمان کافی در اختیار نداشتن
:biggrin1: :biggrin1:

كمك

اين بازي enchanted ‌arms من ازش يك دمو ديدم { Gameplay } اولش مثل DMC { راه رفتن شكل ظاهري } ولي قسمتهاي Action بازي مثل شطرنج مي شه بايد كاركترهارو رو يك صفحه مربع مربعي تنظيم مي كنيم بعد كاركترا بدون دخالت ضربه ميزنه يه جورايي استراتجي مي خواستم بدونم بازي همين توريه:)

درود
ادینه روز دوستان خوش. آقا کسی از بازی Rayman Raving Rabbids چیزی میدوننه یا نه ؟
بازی مولتی پلتفورم هست ؟
رو نسل فعلی میاد { Xbox360 . PS3 . Wii } یا برای نسبل قبل هم هست {PS2. XBOX. GameCube }؟؟
اگه بازی نسل جدید هست . لطف کنید تاریخ عرضه نسخه Xbox360 رو بگید .
پیروز باشید

osos جان این بازی برای PC و همه ی کنسول های دستی/کنسول های نسل پیش و کنسول های نسل جدید میاد. البته این بازی 5 دسامبر برای PS2 اومده و از Gamespot امتیاز 7.1 گرفته. برای PC هم 11 دسامبر میاد. ضمنا این بازی جزو لانچ تایتل های کنسول Wii هم بوده و از Gamespot امتیاز 8 گرفته. تاریخ ریلیز این بازی واسه 360 6 مارچ 2007 ه.

اين بازي enchanted ‌arms من ازش يك دمو ديدم { Gameplay } اولش مثل DMC { راه رفتن شكل ظاهري } ولي قسمتهاي Action بازي مثل شطرنج مي شه بايد كاركترهارو رو يك صفحه مربع مربعي تنظيم مي كنيم بعد كاركترا بدون دخالت ضربه ميزنه يه جورايي استراتجي مي خواستم بدونم بازي همين توريه:)
:-":confused:

کسی این بازیو نگرفته ؟
من که نگرفتم و فکرکنم هیچ کس نگرفته باشه :biggrin1:
رو دستگاه من كه فقط مال داتكام مياد و با مگا گيم مشكل داره
بنظر شما sca خيلي كوتاه نبود؟؟؟؟؟؟
این مشکل من و شماست . چون بازی های نسل جدید اینقدر جذاب هستن که موقع بازی کردن متوجه گذشت زمان نمیشید
اين بازي enchanted ‌arms من ازش يك دمو ديدم { Gameplay } اولش مثل DMC { راه رفتن شكل ظاهري } ولي قسمتهاي Action بازي مثل شطرنج مي شه بايد كاركترهارو رو يك صفحه مربع مربعي تنظيم مي كنيم بعد كاركترا بدون دخالت ضربه ميزنه يه جورايي استراتجي مي خواستم بدونم بازي همين توريه
دیروز 03:34
فکر نکنم اریا . چون میگفتن بازی سبک J RPG هست . یعنی هر طوری که باشه . این جوری که شما میگی نیست
رفيقم استاد pgr هست خودتو بكشي بهش نميرسي
چرا میزنی :biggrin1: من که چیزی نگفتم .:cheesygri به رفیقت بگو یه نقد از بازی برامون بنویسه .من که ممنونش میشم
پیروز باشید

من خیلی ناراحتم
چون یکی از بهترین بازی های عمرم تموم شد
Call Of Duty 3
واقعا عالی و بینظیر بود . هر کس 360 داره باید این بازی رو هم داشته باشه

تمام Achivements هاشم باز کردم !

بچها کسی Fear 360 بازی کرده کسی میدونه با اضافه شونده هست یا نه؟
نه این همون fear یک سال پیشه که روی PC اومد.
با تنظیمات Maximum ورژن PC با 60 فریم ثابت اجرا میشه !
AA 4X
Soft Shadow : Enabled
AF 16X
بازی از لحاظ مراحل فرقی با ورژن PC نداره،فقط یک اسلحه جدید اضافه شده + پورت شدن عالی از روی PC.
اون Extraction Point هم به احتمال 99% میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or