بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود
جواب کاربر D.d.s ( دوکی جون )
شما باید سریع دشمنان رو نابود کنید ف طوری که به کامپیوتر اسیبی نرسه . بعد دمو میشه و شما یاران به طبقه بالا میرید و درب اهنی باز میشه و ادامه ماجرا . فقط صبر کن و خوب بکش
چیز دیگه ای بود در خدمتم
پیروز باشی

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اخه مالزی هم قیمتش 8 تومنه البته یه جا اونم تو پایتخت طبقه همکف

من دیروز از توپخونه مالزی خریدم 6 تومان و اون مدل جدید ایرانی رو 5 تومان خریدم;)
از پاساژ لباف طبقه همکف

ویرایش:کیفیت این استمپری های ایرانی حرف نداره مخصوصا قاب و عکسش خیلی قشنگن و کیفیت دیسک هم حرف نداره دستگاه من درایوش ضعیفه ولی با اینا مثل ماه کار میکنه!

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
بچه ها کسی Battlestation : Midway رو گرفته ؟ چجوریه ؟

منم میخوام بگیرمش .فکرکنم خوب باشه;) به هر حال تو این سبک برای 360 بازی زیادی تاحالا ریلیز نشده:(
غیر از اون میخواستم crack down و kameo و pdz رو هم بگیرم.به نظرتون خوبه؟وگاس هم تموم شد(از هومن خان هم ممنونم.مشکل همون بود که پشت اون کامپیوتر میرفتم)باید بگم وگاس عالی بود:cheesygri .fps, تاکتیکال شوتر تا حالا مثل این بازی نکرده بودم.حالا اگه grow رو بعد این بگیرم مثل این بهم حال میده چون الان دیگه انتظاراتم از این سبک باندازه وگاس بالا رفته:)
کیفیت این استمپری های ایرانی حرف نداره مخصوصا قاب و عکسش خیلی قشنگن و کیفیت دیسک هم حرف نداره دستگاه من درایوش ضعیفه ولی با اینا مثل ماه کار میکنه!
داریو من ال جیه ولی با این رایتیها راحت تره وکمتر سر و صدا میکنه;) چند بازی استمپری رو خودم رایت کردم و امتحان کردم بنظرم درایو کمتر سر و صدا داره و راحت تره:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود
بچه ها کسی Battlestation : Midway رو گرفته ؟ چجوریه ؟
منم میخوام بگیرمش .فکرکنم خوب باشه به هر حال تو این سبک برای 360 بازی زیادی تاحالا ریلیز نشده
سبکش : اکشن و استراتژیک هم زمان هست
من دیروز از توپخونه مالزی خریدم 6 تومان و اون مدل جدید ایرانی رو 5 تومان خریدم
از پاساژ لباف طبقه همکف

ویرایش:کیفیت این استمپری های ایرانی حرف نداره مخصوصا قاب و عکسش خیلی قشنگن و کیفیت دیسک هم حرف نداره دستگاه من درایوش ضعیفه ولی با اینا مثل ماه کار میکنه!
اگه دوربین دم دستت هست لطف کن زحمت چند تا عکس رو بکش

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
من دیروز از توپخونه مالزی خریدم 6 تومان و اون مدل جدید ایرانی رو 5 تومان خریدم;)
از پاساژ لباف طبقه همکف
از کدوم مغازه این قیمت میگیرید ؟
من از پیکسل میگیرم 8 تومان این ایرانیها رو پشتش هم تبلیغ mega game هست که فکر کنم ماله شادی باشه من خودم saints row و cod3 رو دارم که کیفیتشون خیلی خوبه

اگه دوربین دم دستت هست لطف کن زحمت چند تا عکس رو بکش
اینم عکس :

34pxjev.jpg

4478m14.jpg

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر