بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من هم دقيقاً اينه تو بودم...فقط گيمر pc بودم....اولش که 360 گرفتم داشتم gears بازی
میکردم...گفتم ای بابا اين چه وزشه من نميتونم با اينا بازی کنم که....بد از چند ساعت
ديدم نه تنها چيزی کمتر از موس کيبورد نداره بلکه بهترم هست !!
ديگه اونقدر هم موس كيبورد رو هم كوچيك نكنيد .
هيچ وقت كنترل نميتونه جايه اين دو رو بكيره.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
این حرفای شما (solid_hooman & allworld) خیلی منو نسبت به X360 و کنترلرش امیدوار کرد. (البته بهتره بگم امیدواریمو بیشتر کرد چون امیداور که بودم شدیدا) چون من همیشه با این دسته PS2 تو بازیهای Action/FPS مشکل داشتم و اصن باهاش تو این سبک حال نکردم. واقعا باورم نمیشه :eek: :eek: یعنی حقیقتا همین جوره که شما میگین؟؟
چون من همیشه این فکرو پیش خودم میکردم که نکنه دسته X360 مثه دسته PS2 باشه و یه ضد حال اساسی بزنه به ما :(
در هر حال خیلی خیلی ممنون که مارو روشنمون کردین :love: :love:
حالا نظر بقیه بچه هام همینه ؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوست عزیز :love: ممکنه حرف شما درست باشه اما شما که خودت به شخصه امتحان نکردی که میای اینو میگی :-" :-" . این دوستان دارن تجربه شخصیشون رو میگن ;)

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
اقا d.d.s این pgr3 چجوری میشه توضیح بدین مثل carbon و یا حتما باید توی پیست مسابقه بدین وماشیناش چجوری یکم میشه توضیح بدین ممنون.:)
نه اصلا مثل کربن نیست .کربن یه داستان خاصی رو دونبال میکنه که من به شخصه خوشم ازش میاد.اما pgr3 یه جوره دیگست بازی داستان خاصی نداره ولی بازی از فیزیک بالایی برخورداره (البته اگه از آسیب ندیدن ظاهر ماشینها در موقع تصادفات بگذریم:mad: ).ریسها در pgr3 واقع گرایانه تره و پیستها به زیبایی و با گرافیک بالایی طراحی شده. روند امتیاز گیری خاصی داره که به مذاق من سازگاره و صد البته ماشینهای بسیار زیبایی هم داره. در این بازی شما باید مثل یه راننده حرفه ای به شهر ها و مناطق مختلف بری و برای کسب درامد و امتیاز انواع تست های رانندگی و ریسها رو تجربه کنی.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

شاید ولی بزار یه چیزی بهت بگم نمیدونم باور میکنی یا نه من الان یه 4 5 ماهی هست که با کامپیوتر بازی نکردم چند روز پیش اومدم بازی Oblivion رو یه ذره بازی کنم واقعا با کنترلش مشکل پیدا کردم فکر کنم دلیلش عادت بیش از حد به دسته 360 باشه حالا هرچی حرفم اینه که همه چی به عادته

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
آقا كي گفته اين DOA4 گرافيكش در حد نسل آينده نيست . من كه ديدم از گرافيكش خيلي خوشم
اومد مخصوصا حركت موهاي شخصيت ها . من از موقعي كه Dreamcast داشتم تا حالا بهترين Fighting هميشه سري DOA بوده و تا آخر هم همينطوره :biggrin1:و به همه دوستان پيشنهاد ميكنم

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
آقا چرا كسي اينجا در مورد blue dragon كه نسخه j اون خيلي وقت منتشرشده صحبت نميكنه؟ اصلا تا حالا اين بازي جايي رؤيت شده:confused: كسي در مورد زبان ومنوهاش چيزي ميدونه؟

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
یه سوال

بچه ها الان کدوم بازیها هستش که با رزولوشن بیشتر از 720p ساخته شده.اگه هست نام ببرید لطفا؟
خوب اگه بازیی تا حالا بیش از 720p ساخته نشده باشه.پس من فکر میکنم بالا بردن رزولوشن نمایشگرها بیشتر از این میزان , نتیجه ی معکوس میده؟درسته؟:confused:
768p و 1080i و.... وقتی بدرد میخوره که اون بازی با اون رزولوشن طراحی شده باشه؟اگه درسته من برم و رزولوشن lcd ام رو بزارم رو 720p .:p

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها الان کدوم بازیها هستش که با رزولوشن بیشتر از 720p ساخته شده.اگه هست نام ببرید لطفا؟
خوب اگه بازیی تا حالا بیش از 720p ساخته نشده باشه.پس من فکر میکنم بالا بردن رزولوشن نمایشگرها بیشتر از این میزان , نتیجه ی معکوس میده؟درسته؟:confused:
768p و 1080i و.... وقتی بدرد میخوره که اون بازی با اون رزولوشن طراحی شده باشه؟اگه درسته من برم و رزولوشن lcd ام رو بزارم رو 720p .:p

بازی GEARS of WAR تا 1080i رو هم ساپورت میکنه ;) ;) .
اینم منبع : http://www.xbox.com/en-US/games/g/gearsofwar/

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام

سلام بچه ها دوباره من شرمندم یک سوال از حضورتان داشتم که کدام از بازی ها یعنی doa4 و FNR3 باحال تره و اینکه FNR3 دوربینش چجوری یعنی اول شخص یا سوم شخص منظورم اینکه از داخل دستاش بازی نشون میده یا نه اگر کمک کنین ممنون میشم.:biggrin1: :blushing:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اين pgr 3 امروز من گرفتم.....
گرافيکش که خيلی خوبه...ولی تو چند چيز اصلاً خوب عمل نکرده !!
درختها به طرز خيلی بدی درست شدن..و در حد گرافيک اين نسل به هيچ وجه نيست
چمنهام به همين صورت...معموليه معمولی...به هيچ وجه برق نمیزنن...که نشون بده چمن
طبيعی

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
hour of victory
اين بازی قراره Q3 2007 منتشر بشه.....بازی اول شخص و fps هست..و با موتور unreal engine 3 درست شده..
و فکر میکنم بازی تو مايه های جنگ جهانی باشه..اينطور که از عکس ها پيداست
من چنتا عکس از بازی ديدم ...خيلی جذاب به نظر میرسه بازی.....از گرافيک خيلی خوبی هم برخورداره.. حتماً پيشنهاد میکنم چند عکس
از اين بازيرو ببينيد....اين بازی هم فکر کنم سرو صدای زيادی به پا کنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
hour of victory
اين بازی قراره Q3 2007 منتشر بشه.....بازی اول شخص و fps هست..و با موتور unreal engine 3 درست شده..
و فکر میکنم بازی تو مايه های جنگ جهانی باشه..اينطور که از عکس ها پيداست
من چنتا عکس از بازی ديدم ...خيلی جذاب به نظر میرسه بازی.....از گرافيک خيلی خوبی هم برخورداره.. حتماً پيشنهاد میکنم چند عکس
از اين بازيرو ببينيد....اين بازی هم فکر کنم سرو صدای زيادی به پا کنه
ترلیری از Hour of Victory :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر