بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
اینم بازیهای زمستان 2007 ایکس باکس360:
Crackdown
Publisher: Microsoft
Developer: Real Time Worlds
Genre: Action
Release Date: February 23

What to Expect: Crackdown is the first effort from the new studio Real Time Worlds, founded by GTA creator David Jones. Knowing that, you probably aren't surprised to learn that Crackdown is another sandbox, open world game that challenges you to explore the world and do as you please. This isn't any old GTA clone, though. Crackdown is looking to break new ground in the genre by infusing a superhero feel to the main character, complete with all of the superhuman powers and explosions that every crime fighter needs. Crackdown will also have online and offline co-operative multiplayer modes, giving you the option of tackling the city's criminals with a friend by your side.

بقیه:http://xbox360.ign.com/articles/755/755579p1.html

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
آقا من نمیدونم این ملت ما چرا با بازی های تخیلی حال میکنن بابا این pes که شما میگی خوب هست غیر واقعی هست و اصلا نمیشه صحنه های توپ توش به وجود آورد دریبل هاش که آسون اصلا کاری نداره من که fifaبازی میکنم اگر خدای pesهم بخواد با من بازی کنه 5 هیچ میزنمش البتع خودستای ی نباشه ها همه ی fifa بازها اینطوری هست چون تو فیفا اگر یک دریبل بخای بزنی باید شرایط باشه ولی تو pesهر زمان اراده کنی دریبل زیدانی میزنه برای گل زدن هم راهت سه سوت یک سانتر هد و گل ولی عمرا تو fifa 2007 بتونی از این کارا بکنی در ضمن اصلا چرت ترین گرافیک مال pesهست تازه نسخه 360 گرافیک معمولیش در حال بازی شده 'گرافیک فیفا07 در ps2در ضمن بگم که من تمام حرفهایی که زدم را به شخصه امتحان کردم هم با 360 رفتم هم با ps2 هم کنترل ها را چک کردم
فكر ميكنم تو تمام پست جاي pes و fifa رو برعكس تايپ كردي:cheesygri

SkeLeToR

کاربر سایت
Jan 11, 2006
31
این درسته که فیفا تو دریبل تنوع زیادی نداره ولی بقیه ی چیزاش(حداقل تو ps2 و pc ) یه سر و گردن از pes خیلی بالاتره!
توی PS2 که اصلا فیفا حرفی برای گفتن نداره ! فوتبال توی PS یعنی WE. ولی خوب توی PC فیفا خودشو نشون میده که بازم به PES نمیرسه. میشه بگی بقیه ی چیزها یعنی چی ؟! صورت های آدم ها توی فیفا که اصلا قابل مقایسه نیست ;) کلا گرافیک فیفا میشه گفت بالاتره ولی خوب این دلیله خاصی نمیشه و مسئله ی اصلی اینه که PES گیم پلیش خداس و FIFA حالا حالا باید بره جلو تا توی گیمپلی به PES برسه. (اینم درسته کی میگین سلیقه ای هست.;) )
آقا من نمیدونم این ملت ما چرا با بازی های تخیلی حال میکنن بابا این pes که شما میگی خوب هست غیر واقعی هست و اصلا نمیشه صحنه های توپ توش به وجود آورد دریبل هاش که آسون اصلا کاری نداره من که fifaبازی میکنم اگر خدای pesهم بخواد با من بازی کنه 5 هیچ میزنمش البتع خودستای ی نباشه ها همه ی fifa بازها اینطوری هست چون تو فیفا اگر یک دریبل بخای بزنی باید شرایط باشه ولی تو pesهر زمان اراده کنی دریبل زیدانی میزنه برای گل زدن هم راهت سه سوت یک سانتر هد و گل ولی عمرا تو fifa 2007 بتونی از این کارا بکنی در ضمن اصلا چرت ترین گرافیک مال pesهست تازه نسخه 360 گرافیک معمولیش در حال بازی شده 'گرافیک فیفا07 در ps2در ضمن بگم که من تمام حرفهایی که زدم را به شخصه امتحان کردم هم با 360 رفتم هم با ps2 هم کنترل ها را چک کردم
تا حالا تو عمرت فوتبال دیدی ؟! فکر نمیکنم ...
اینو دیگه به وضوح میشه دید که بازی توی PES حداقل 80% به واقعیت نزدیکه و توی FIFA حتی 40% هم نیست ;)
من که fifaبازی میکنم اگر خدای pesهم بخواد با من بازی کنه 5 هیچ میزنمش
این که اصلا دلیل نمیشه. چون بازی توی این دو کاملا فرق داره. توام خدای FIFA رو بیار، PES بازی نیستم اگه 8 تا بهش نزنم ;) این در کل دلیل نمیشه ...

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

جدا من 5 تا گل بهت میدم نیمه اول هم میزارم کامپیوتر بازی کنه از نیمه دوم باهات بازی میکنم ولی بازم میبرمت :)

بعد یه ذره جای فیفا رو PES اشتباه نزدی این فیفا نیست که حالات رندوم بازی البته اگه بشه بهش گفت رندوم اندازه انگشتهای دست هم نیست این فیفا نیست که تو محوطه جریمه خطا میکنی پشت محوطه خطا میگیره (قابل توجه دوستمون که در مورد داوری میگفت و مطمئنا چیزی هم از داوری نمیدونست)
بعد اینی که میگی دریبل زیدانی شوت گل احتمالا برای درجه یه ستاره بوده که داشتی بازی میکردی در ضمن اومدی بازی کنی نیومدی آدم بکشی که تو فیفا میخوای یه گل بزنی پیر صاحب آدم در میاد گیم پلی هم که دیکه نگو جای بحث نداره لازم نیست فقط به گیم اسپات مراجعه کنید خیلی از سایت های دیگه هم اینو تایید میکنن که گیم پلی فیفا در مقابل غولی مثل PES مثل قدرت PS1 در برابر 360 میمونه حالا شما با فیفا حال میکنید خوب اصلا مهم نیست چرا چون دارین وقتتون رو با یه بازی بی ارزش هدر میدید حالا بعضی وقتها اگه بازی نباشه آره ولی وقتی PES هست فیفا کیلو چنده البته میگم به من چه بابا شما برو هر کاری میخوای بکن فقط چون به فیفا عادت کردی داری وقتت رو باهاش تلف میکنی وگرنه فیفا هیچ حرفی به غیر از گرافیک برای گفتن نداره

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خدمت همه اقایونی که درباره دو فوتبال PES & FIFA اظهار نظر کردن باید عرض کنم که من حرفامو قبلا زدم و دیگه نیازی نمیبینم که این بحثو ادامه بدم. . قبلا در فروم های مختلف( بازیدات - بازیکده) این فدر در این مورد بحث کردم که دیگه اصلا حال و حوصله ی بحث رو ندارم.چون میدونم که هیچ فایده ای هم نداره. این بحث دقیقا مثه بحث بین کنسول های یازیه. اصلا شما هر کدوم از این دو تا بازی رو که دوست دارین بازی کنین و منم همون بازیی رو که دوس دارم بازی میکنم خواهشا دیگه نیاین از FIFA بد بگین . چون منم میتونم هزار تا دلیل برای کوبوندن PES بیارم :mad: ولی فایدش چیه ؟؟؟
والسلام :cool: :cool:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ميخواستم ببينم كسي بازيه LOTR: Middle-earth II رو بازي كرده؟ اگه يه توضيح مختصر بديد متشكر ميشم بخصوص در مورد كنترلش

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
ميخواستم ببينم كسي بازيه LOTR: Middle-earth II رو بازي كرده؟ اگه يه توضيح مختصر بديد متشكر ميشم بخصوص در مورد كنترلش

اقا اگر میخوای در کامپیوتر بازی کنی بد نیست چند تا گروه اظافه شده ولی گرافیکش نسبت به lort 1 خیلی کمتره و کارتونیه و اگر 2 بار بازی کنی دلتو میزنه ولی این پچ جدیدش که اومده او خوبه و حتما باید روی این نسخه نسب بشه ولی اگر ماله 360 میگی خوب بد نیست بستگی به خودت داره کنترل بازی هم خوبه ولی گرافیکش:biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام :
آقا مگه ورژن j بازيهاي blue dragon و winning eleven X خيلي وقت نيست كه منتشر شده؟ پس چرا هيچ جا ازشون خبري نيست؟:(

snakebigboos

کاربر سایت
Jan 19, 2007
27
سوال

با سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام بدونم که ایا 360 بهتره یا پلی استیشن3 چون میخوام یکیش رو بخرم ایا صبر کنم یا کدومش رو بخرم ممنون میشم به سوالم جواب بدین 926596_20060509_thumb016.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اصلا جایی این سوال رو نپرس
ببین از بازی های کدومش خوشت میاد برو اون رو بگیر
....
من مثلا میگم 360 ولی وقتی تو خوشت نیاد چه فایده!

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
:hurted1: :hide:
با سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام بدونم که ایا 360 بهتره یا پلی استیشن3 چون میخوام یکیش رو بخرم ایا صبر کنم یا کدومش رو بخرم ممنون میشم به سوالم جواب بدینView attachment 749

به نظر من انقد خودتو توی زحمت ننداز با همون psp سرتو گرم کون اگرم حوسلت سر رفت مار پلله بازی کن:biggrin1:

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
من خوشم میاد میخوام اطلا عاتم قوی بشه بعد برم بخرم چون هر دو تاش عالی هستن و فرقی نمیکنن

ااااااره :biggrin1: جفتشم یکیه یه حو فکر نکنی فرق دارن .اسمشو عوض کردن تا سر تورو گول بمالن:-"
اثلان میکرو بگیر فرقی با ps3 یا 360 نداره یه چن تا دکمش کمه
اینقد پول مجله میدی .اطلاعاتت زیاد نمیشه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر