بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام دوستان. اینجا دیدم از پیشگامان زیاد تعریف کرده بودن. خواستم بپرسم من اگه برای تست سه ماهه جشنواره رو بگیرم، بعدش که تموم شد, درصورتیکه که هنوز جشنواره رو ارائه میدادن آیا میتونم شش ماهه جشنواره رو بگیرم یا باید عادی بگیرم؟
خیر نمیتونید 1 بار میتونید از جشنواره استفاده کنید

خیر نمیتونید 1 بار میتونید از جشنواره استفاده کنید
ممنونم که پاسخ دادید. من الان زنگ زدم پشتیبانی گفتن اول میتونید جشنواره بگیرید اما بعدش حتما باید یک یا دوبار عادی بگیرید تا دوباره بتونید جشنواره بگیرید. حالا نمیدونم میذارن باز آدم جشنواره بگیره یا نه

سلام دوستان عزیزم
وقتتون بخیر.
بنده یک مودم Asus n16 خریداری کردم. اما هرچقدر تنظیمات اولیه مودم رو انجام میدم، چراغ اینترنت روشن نمیشه. آیا نکته خاصی وجود داره که من رعایت نمیکنم؟ و اینکه آیا ممکنه مودم مشکل داشته باشه؟
من رمز و پسوورد‌ و vpi و vci رو هم درست وارد میکنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان عزیزم
وقتتون بخیر.
بنده یک مودم Asus n16 خریداری کردم. اما هرچقدر تنظیمات اولیه مودم رو انجام میدم، چراغ اینترنت روشن نمیشه. آیا نکته خاصی وجود داره که من رعایت نمیکنم؟ و اینکه آیا ممکنه مودم مشکل داشته باشه؟
من رمز و پسوورد‌ و vpi و vci رو هم درست وارد میکنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
چراغ ای‌دی‌اس‌ال روشنه؟ عین همین مشکلو با مخابرات داشتم هرکاری کردم حل نشد، الان دارم میرم سراغ یه اپراتور دیگه. اگه درست یادم باشه یکی از دوستان چند صفحه پیش گفته بودن یه سری از اپراتورها فقط اجازه میدن با یه مودم وصل شید و باید بهشون بگید که مودم جدید خریدین. اینم میتونید امتحان کنید

چراغ ای‌دی‌اس‌ال روشنه؟ عین همین مشکلو با مخابرات داشتم هرکاری کردم حل نشد، الان دارم میرم سراغ یه اپراتور دیگه. اگه درست یادم باشه یکی از دوستان چند صفحه پیش گفته بودن یه سری از اپراتورها فقط اجازه میدن با یه مودم وصل شید و باید بهشون بگید که مودم جدید خریدین. اینم میتونید امتحان کنید
اره روشنه و ثابته. والا این خط اصلا بهش مودمی وصل نشده تا حالا. تازه این خط تلفن رو خریدم. نت هم آسیاتک هستش.

اره روشنه و ثابته. والا این خط اصلا بهش مودمی وصل نشده تا حالا. تازه این خط تلفن رو خریدم. نت هم آسیاتک هستش.
مودمتون Mac spoofing داره؟ Mac مودمتون رو یه چیز دیگه‌ای ست کنید اگه امکانش هست.
میتونید با bridge mode ویندوز هم تست کنید تا ببینید وصل میشه یا نه

• Like
Reactions: ariamehr1111
مهم نیست بهش مودم وصل شده باشه یا نه...یه چیزی از سمت خود isp باید بزنن که وصل بشه.شما الان لینک adsl ثابته؟لینک اینترنت چی؟چون اکثر مودمها 2تا چراغ دارن یکی نشون میده خط رانژه هست و یکی دیگه نشون میده که به isp وصلی.
بعد اصلا به خود آسیاتک گفتی؟چون من آسیاتک هم داشتم و برای راه اندازی اولیه خود پشتیبانی میگفت اینو بزن اونو بزن و بعدم وصل شد

• Like
Reactions: ariamehr1111
مهم نیست بهش مودم وصل شده باشه یا نه...یه چیزی از سمت خود isp باید بزنن که وصل بشه.شما الان لینک adsl ثابته؟لینک اینترنت چی؟چون اکثر مودمها 2تا چراغ دارن یکی نشون میده خط رانژه هست و یکی دیگه نشون میده که به isp وصلی.
بعد اصلا به خود آسیاتک گفتی؟چون من آسیاتک هم داشتم و برای راه اندازی اولیه خود پشتیبانی میگفت اینو بزن اونو بزن و بعدم وصل شد
من خودمم یک‌ چراغ adsl داره که ثابت میشه، ولی دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه.
والا آسیاتک به طرف گفتم مودم ایسوسه ی کمی جا خورد.
تنها چیزی که حدس میزنم اینه که کامپیوتر در دسترسم نیست و با وای‌فای دارم انجام میدم. شاید لازمه با سیستم و کابل لن انجام بشه.

من خودمم یک‌ چراغ adsl داره که ثابت میشه، ولی دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه.
والا آسیاتک به طرف گفتم مودم ایسوسه ی کمی جا خورد.
تنها چیزی که حدس میزنم اینه که کامپیوتر در دسترسم نیست و با وای‌فای دارم انجام میدم. شاید لازمه با سیستم و کابل لن انجام بشه.
نه ربطی نداره.من اون مودمی که به آسیاتک وصل بود اینقدر قدیمی بود که حتی رو ویندوز 11 باز نمیشد پنلش و فقط با یه تبلت خیلی قدیمی به صورت وای فای میشد بهش وصل بشم ولی همین خود پشتیبانی راهنمایی کرد و درست شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or