بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
دوستان اگر کسی وی پی انی می‌شناسه که کار می‌کنه ممنون میشم بهم معرفی کنه.سه روزه فقط رو نت ملیم.
دو سه روزه وضعیت فیلتر شکن ها داغون شده..هیچی وصل نمیشه!!
حروم زاده ها کلا زدن همه رو ترکوندند...حتی توی چین هم تا این حد فیلترینگ قوی نیست...
اینا اگه همین فرمون برند دیگه نیازی به ملی کردن نت ندارند،اگه واقعا تکنولوژی فکری به حال ما برنداره یه گوگل دیگه رو هم فیلتر کنند دیگه عملا نت ملی شده!!!
+++
الان استارلینک واقعا توی ایران جواب میده؟؟...کسی از منبع موثق شنیده یا خودش دیده که میشه وصل شد؟؟

آخرین ویرایش:

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
من یه مشکل عجیب دارم
با نت خونه (صبانت) حتی با شیلترشکن هم نمیتونم گوگل پلی رو باز کنم روی گوشی ولی با نت سیمکارت گوگل پلی باز میشه. کسی راه حلی داره؟ چرا حتی با شیلترشکنی که همه چیز رو برام راحت باز میکنه گوگل پلی باز نمیشه با نت خونه؟

• Like
Reactions: Rohshen

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
سه تا سیمکارت همراه اول دارم برای دانلود شبانه و یه سیمکارت با اینترنت ماهیانه (سیمکارت خودم)
تقریبا از یه هفته پیش که نت و ملی کردن و هیچ و.ی.پ.انی کار نمیکنه تصمیم گرفتم دیگه شارژشون نکنم. اون سه تا 60 تومن و اینترنت ماهیانه خودم حدودا 40 تومن سر جمع حدودا 100 تومن میشه. یه بسته داره 3 گیگ 10 تومن مخصوص سیمکارت خودم فقط اونو فعال کردم. اگه همه تصمیمی که من گرفتمو بگیرن مطمئنم تصمیمشنو عوض میکنن! عهد تیرکمون شاه که نیست (مقدار زیادی هم برای وی.پی.عن هزینه کردم که به نظر خودم باز خریت محض بود!)

برای خونه هم تصمیم گرفتیم اینترنت فیبر بگیریم که قانعشون کردم اشتباهه.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
گویا مصاحبه برای امروز هست که با وزیر ارتباطات بوده :

زارع پور طی صحبت‌های خود ابتدا عنوان داشت بر اساس آماری که بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ارائه کرده، بیش از ۳۰ میلیون گیمر در کشور وجود دارد که به طور میانگین روزانه حداقل ۱.۵ ساعت را صرف تجربه بازی‌ها می‌کنند. وی ادامه داد:

بر اساس وعده ریاست جمهوری قصد داریم پینگ بازی های آنلاین کاهش پیدا کند.‌ با تلاش همکاران، CDN صد و پنجاه بازی پرمخاطب به داخل کشور منتقل شدند و زمان پینگ بازی‌ها تا یک چهارم کاهش پیدا خواهد کرد.
سایتی در هفته آینده اعلام خواهد شد تا گیمرها در آن نرم افزارهایی دانلود کنند تا سرعت بازی‌ها برایشان بهتر شود.

CDN یا همان شبکه توزیع محتوا که مخفف Content Delivery Network است، طبق تعریف اتحادیه بین‌المللی مخابرات به هر گونه شبکه‌ای که برای تحویل محتوای دیجیتالی بهینه‌سازی شده باشد، CDN می‌گویند.

• Smile
Reactions: artour-2198

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
"سایتی در هفته آینده اعلام خواهد شد تا گیمرها در آن نرم افزارهایی دانلود کنند تا سرعت بازی‌ها برایشان بهتر شود"
یاد این سایتایی افتادم که کارت 4090 و رم 64 گیگ گذاشتن برای دانلود

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
"سایتی در هفته آینده اعلام خواهد شد تا گیمرها در آن نرم افزارهایی دانلود کنند تا سرعت بازی‌ها برایشان بهتر شود"
یاد این سایتایی افتادم که کارت 4090 و رم 64 گیگ گذاشتن برای دانلود
منتهی فرقش این اینه که قشنگ به اطلاعاتت دست پیدا میکنن بعد فردا روز یه چی بگی بیان راحت بکنن تو گونی

کلا نباید سمت چیزایی که اینا میگن رفت

+
اینترنت فاجعه شده، رینبو، mw2 هیچی وصل نمیشه دوباره...

فک کنم عیسی همه رو ایسگاه کرده، میاد میگه همه چی رواله، بعد برعکس میشه :|

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
با این وضعه نت
نه کنسول ارزش داره
نه تیوی 4k
نه حتی خرید بسته اینترنتی پر حجم بکار آدم میاد
دقیقا بدیشم اینه جراتشو ندارن کلا بزنن قطعش کنن قطره چکونیش کردن و دو ساعت خوبه 4 ساعت قطع

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام باید چند نفر واحدهای اپارتمانتون یا همسایه های اون کوچه درخواست فیبر کشی بدین
تو این وضع اصلا رسیدگی هم میکنن مگه؟
همین سیمای عادی تلفنو میدزدن تا 6-7 ماه نمیان وصل کنن (شاید اصلا نیان) باید خودت پول بدی یکی درست کنه.

آخرین ویرایش:

avands

کاربر سایت
Aug 18, 2008
119
تو این وضع اصلا رسیدگی هم میکنن مگه؟
همین سیمای عادی تلفنو میدزدن تا 6-7 ماه نمیان وصل کنن باید خودت پول بدی یکی درست کنه.
اره میفهمم. ولی باید امتحان کرد. بعضیاشون کارو انجام میدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر