بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من شاتل دارم و از یکی دو ماه پیش خیلی اذیت شدم تا امروز
کاملا احساس میکنم هرچند روز یکبار سرعتم کمتر از قبل میشه و توی این چند روز که حتی سایت های داخلی هم به زور باز میکنه
من نمیدونم خط ADSL خودش چی داره که سرعتش هم کم میکنند هر بار !
کلا شاتل به سدت داغونه هر روزم داره بدتر میشه

• Like
Reactions: {ehsan}

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام دوستان، اینترنت خونگی ای هست که سرعت بالاتر از 16 Mbps ( برای من 1.7 ‌MB/s) باشه؟ قیمت؟ isp? ممنون
نه فکر نکنم هیچ شرکتی بیشتر از 16 مگ بده البته اینترنت مخابرات تا ماکزیمم خط/ خط رو باز میکنه برای من تا 18500 باز بود با snr 7

• Like
Reactions: aha2012

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
دوستان کسی از ماهان نت تا الان استفاده کرده ؟
الان یه چیزی به اسم ماهان باکس اوردن که ادعای عجیبی هم روش دارن اینم لینکش
https://mahannet.ir/landing/mahanbo...hooHBrfi2QqmVg70.native.a&utm_yn_plt=yektanet
کسی تا الان استفاده کرده و میدونه به چه صورت هست ؟
من که ADSL داشتم بدرد نمیخورد پشتیبانی اصلا بدرد نمیخورد از این به اونور منو پست تلفن پاسکاری میکردن
اینم یا ویرلس هست یا TD فرقی با بقیه شرکتا نداره
ویرایش
(الان دیدم TD-LTE هست با مودم مخصوص خودش اسمشو گذاشته ماهان باکس )

• Like
Reactions: RoCoCo

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دوستان کسی از ماهان نت تا الان استفاده کرده ؟
الان یه چیزی به اسم ماهان باکس اوردن که ادعای عجیبی هم روش دارن اینم لینکش
https://mahannet.ir/landing/mahanbo...hooHBrfi2QqmVg70.native.a&utm_yn_plt=yektanet
کسی تا الان استفاده کرده و میدونه به چه صورت هست ؟
من حدودا یک سالی همین ماهان باکس TDLTE رو داشتم میتونم به جرات بگم پول خون باباشون رو میگیرن از نظر سرعت دان و آپ خوبه ولی اصلا نمی ارزه به حجم و قیمتی که میدن , هفته ی پیش تخلیه کردم و به هزار تا بدبختی تونستم نصف پول مودم رو ازشون بگیرم
توصیه من اینه اگر شما جایی زندگی میکنی که زیتل پشتیبانی میکنه بجاش زیتل (TD-LTE )بگیر من تو این دو هفته ای که زیتل استفاده کردم خیلی بهتر از ماهان نت بوده از طرفی هم تعرفه قیمتیش نصف ماهان نت هست از طرف دیگه هم نامحدود واقعی هست !

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوستان این vdsl اصلا فرق خاصی هم با ADSL داره؟
تفاوت بسیار زیاد هست و این که رو کابل فیبر نوری هست نه کابل مسی
دوستان کسی نظری نداره راهنمایی کنه
مودمی که vdsl هم پشتیبانی کنه بدون شک بهتر هست چون دارن کم کم vdsl میدن و ممکنه برای شما امکانش فراهم بشه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من حدودا یک سالی همین ماهان باکس TDLTE رو داشتم میتونم به جرات بگم پول خون باباشون رو میگیرن از نظر سرعت دان و آپ خوبه ولی اصلا نمی ارزه به حجم و قیمتی که میدن , هفته ی پیش تخلیه کردم و به هزار تا بدبختی تونستم نصف پول مودم رو ازشون بگیرم
توصیه من اینه اگر شما جایی زندگی میکنی که زیتل پشتیبانی میکنه بجاش زیتل (TD-LTE )بگیر من تو این دو هفته ای که زیتل استفاده کردم خیلی بهتر از ماهان نت بوده از طرفی هم تعرفه قیمتیش نصف ماهان نت هست از طرف دیگه هم نامحدود واقعی هست !
ممنون که نظرت رو گفتی.
زیتل برای بازی هم خوبه ؟ چون به صورت کلی من پر مصرف هستم هم بازی میکنم و دانلود و اپلود دارم.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
ممنون که نظرت رو گفتی.
زیتل برای بازی هم خوبه ؟ چون به صورت کلی من پر مصرف هستم هم بازی میکنم و دانلود و اپلود دارم.

خیلی منطقه ای هست ، من برای منطقه 5 دارم استفاده می کنم ، پینگ خیلی معمولیه ! مثلا تارکو پینگم 120-130 میشه ترکیه ولی نت خط میشه 50-60 :D یعنی بخوام بگم واقعا اگر پینگ خوب می خوای نه لاقل به من که نداد !
دانلودم که هیچی ، هرچقدر خواستی دانلود کن اره رواله سرعتشم خوبه.

• Like

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ممنون که نظرت رو گفتی.
پینگش بد نیست به نسبت اون دوتا ADSL ای که دارم بهتره ( پارس آنلاین و مخابرات ) با اینکه نقطه ی آنتن دهی که من استفاده میکنم خوب نیست ( توی منطقه ی زرد پشتیبانی زیتل هستم ) ولی مشکلی برای پینگش نداشتم ولی خب هر منطقه ای متفاوت هست
اگر پرمصرف هستی بنظرم زیتل خیلی انتخاب خوبیه چون هم آپ و دان خوبی داره هم واقعا نامحدوده از نظر حجمی

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دوستان این vdsl اصلا فرق خاصی هم با ADSL داره؟
توی VDSL بوق خط می ره و روی خط شما صرفا اینترنت دارید و قابلیت ارائه سرعت های بالاتر داره.
برای تلفن اتون اکانت VoIP روی مودم اتون ست می کنن و باید تلفن رو به مودم وصل کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر