بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
تا اونجایی که من میدونم نه متاسفانه.

فقط باید تا ۲۹ اسفند صبر کرد؛ تاریخ انقضاء بسته ۱۰۰ گیگی ایرانسل.
من شاتل دارم ،و ظاهرا خودشون فعال کردن ،خودم هیچ دخالتی توش نداشتم و تاریخ انقضا هم همون ۲۹اسفنده.
ما نخوایم اینا در حقمون لطف کنن کیو باید ببینیم ؟ همینکه بیشتر از این گند نزنن واقعا کافیه که ظاهرا از پس همینم نمیتونن بر بیان.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,714
نام
Ebrahim
ن شاتل دارم ،و ظاهرا خودشون فعال کردن ،خودم هیچ دخالتی توش نداشتم و تاریخ انقضا هم همون ۲۹اسفنده.

شاتل و مخابرات خودشون فعال کردن. جالبه برام، من چند سالی میشه که کاری با مخابرات ندارم، اما SMS فعال کردن ۱۰۰ گیگی برام اومده بود. :D

ما نخوایم اینا در حقمون لطف کنن کیو باید ببینیم ؟

چی بگم والا، حیف که قوانین سایت اجازه نمیده و گرنه چند تا میدل فینگر میدادم بهشون.

ممکنه اول فروردین با اتمام این حجم هدیه اوضاع نت بهتر شه ؟

ایرانسلو که مطمئنم و برای باقی سرویس دهنده ها، غیر ممکن وضعیت همینطور بمونه؛ اینا یه گندی زدن و باید یطوری جمعش کنن دیگه.

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza
دوست عزیز کل مملکت فقط دارن از اینترنت خانگی استفاده می کنن ؟ چرا اینترنت همراه اول که مجانی نیست با سرعت نور داره ادامه می ده ؟ شما اطلاعات نداری متاسفانه و داری نظر می دی . تمام شرکت های اینترنتی مجبور بودن تحت فشار ۱۰۰ گیگ به مخاطباشون نت رایگان بدن و به همین علت سرعت دانلود رو به شدت محدود کردن که نتونی استفاده کنی. همین شاتل وقتی از استاته مصرفت یه مقدار بیشتر مصرف کنی سریع این حالتو برات به وجود میاورد . قضیه هم واسه الان نیست. ۴ سال پیش که کرونایی وجود نداشتم این قصه بود .تا می دید اینترنت زیاد مصرف کردی به اسم نا محدود می فروخت ولی سریع محدودت می کرد . کاری که الان کردن . انگ چیه ؟ دو هفته نتامونو قطع کردن هیچ خسارت با ارزشی هم‌ندادن دزدی نبود ؟ منی که الان پول ۸۰ گیگ دادم نمی تونم استفاده کنم زنگ زدم می گه نمی تونی به ماه بعدم منتقل کنی دزدی نیست ؟ متاسفانه تا طرز تفکر های امثال شما وجود داره وضعیت ما همینه .

شما که بلدی این توییت ها رو ببین

Attachments

• Screenshot_۲۰۲۰-۰۳-۱۵-۰۱-۳۶-۲۷-۳۷۹_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_۲۰۲۰-۰۳-۱۵-۰۱-۳۶-۲۷-۳۷۹_com.twitter.android.jpg
    362.8 KB · مشاهده: 55
  • IMG_۲۰۲۰۰۳۱۵_۰۱۳۶۱۳.jpg
    IMG_۲۰۲۰۰۳۱۵_۰۱۳۶۱۳.jpg
    230.2 KB · مشاهده: 50

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
دوستان من خودم تجربه 6 ساله کار در این ispها رو دارم . داستان استفاده fair usage الان دوسالی میشه تموم شده یا حداقل کم شده داستانش . با ارائه بسته های 1500 گیگی و امثال اینها دیگه اون برنامه منتفی شده . در مورد این 100 گیگ که شاهکار م.ج.آ.ج هستش هم بگم اکثر خدمات دهنده ها از اکانتینگ ibsng استفاده میکنن و اگر هم یه خورده تو فازش باشین متوجه میشین که دنیای لایتناهی داره . از طرف دیگه سیستم مدیریت مشتریاشون یا همون CRM هم به این متصله . از اونجایی که اینا تو این داستان وارد نیستن یا نمیخان از افراد متخصص بهره بگیرن(نظر شخصیه منه این مورد) ، هماهنگی بین اکانتینگ و CRM به هم میخوره و اینو از روی تجربه میگم که به تار مویی بنده و با این داستان اضافه کردن دستی 100 گیگ همه معادله ها به هم ریخته و دائم تو سیستم فطعی پیش میاد ...الان خود من بسته 1500 گیگی داشتم و دارم . بعد این داستان ساعت 6 غروب تا 2 شب مرخصه نت . شاید بگید پهنای باند کم میاد که اکثر بهانه جویی پشتیبانی ها هم همینه... « وزیر 100 گیگ داده پهنای باند پر شده و... » اگه به دید فنی نگاه کنید صد درصد مشکل از اکانتینگشون هست. کمبود پهنای باند هر شرکت پروتکل خاصی داره که در کمترین زمان ممکن خریداری و مشکل حل میشه.

Mr. Lord

کاربر سایت
Aug 14, 2016
2
نام
لورد مهتی
دوستان، طی یکی دو روز اخیر شایعه‌ای تحت عنوان رایگان شدن اینترنت تا پایان سال از زبان وزیر ارتباطات پخش شده که صرفا اشتباه خبریه و صحت نداره. منظورش صرفا همون 100 گیگابایت هدیه بوده. به همین برکت حواستون باشه خودتون رو کنترل کنید و حجم اصلیتون رو هم به فنا ندید (ترجمه‌ی فارسی سلیس تر: کاه از خودتون نیست، کاهدون که از خودتونه :D)

• Like
Reactions: Sarvior

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان من خودم تجربه 6 ساله کار در این ispها رو دارم . داستان استفاده fair usage الان دوسالی میشه تموم شده یا حداقل کم شده داستانش . با ارائه بسته های 1500 گیگی و امثال اینها دیگه اون برنامه منتفی شده . در مورد این 100 گیگ که شاهکار م.ج.آ.ج هستش هم بگم اکثر خدمات دهنده ها از اکانتینگ ibsng استفاده میکنن و اگر هم یه خورده تو فازش باشین متوجه میشین که دنیای لایتناهی داره . از طرف دیگه سیستم مدیریت مشتریاشون یا همون CRM هم به این متصله . از اونجایی که اینا تو این داستان وارد نیستن یا نمیخان از افراد متخصص بهره بگیرن(نظر شخصیه منه این مورد) ، هماهنگی بین اکانتینگ و CRM به هم میخوره و اینو از روی تجربه میگم که به تار مویی بنده و با این داستان اضافه کردن دستی 100 گیگ همه معادله ها به هم ریخته و دائم تو سیستم فطعی پیش میاد ...الان خود من بسته 1500 گیگی داشتم و دارم . بعد این داستان ساعت 6 غروب تا 2 شب مرخصه نت . شاید بگید پهنای باند کم میاد که اکثر بهانه جویی پشتیبانی ها هم همینه... « وزیر 100 گیگ داده پهنای باند پر شده و... » اگه به دید فنی نگاه کنید صد درصد مشکل از اکانتینگشون هست. کمبود پهنای باند هر شرکت پروتکل خاصی داره که در کمترین زمان ممکن خریداری و مشکل حل میشه.
حاجی اطلاعاتت کمه ، همین ماه پیش شاتل منو برد توی fair usage چون به اسم‌ نامحدود فروختن ولی استانه مصرفم به قول خودشون بالا بوده . اینا همین الان با پرداخت مبالغ سنگین تو همین وضعیت می تونن برات نت اختصاصی با سرعت نور بذارن ! چیزی که تو بانک ها و موسسات همین الان هست و مشکلی نداره حتی تو این روز ها ، تنها علت افت سرعت زورگویی دوستان به اختصاص ۱۰۰ گیگ و ریختن همه افراد در داخل سبد پر مصرف هست . اکثر شرکت های خانگی این کارو کردن . ولی الان همراه اول ۹۰ درصد نقاط با سرعت همیشگی دارن ادامه می دن چرا ؟ چون اونا اجبار نشدن ۱۰۰ گیگ مجانی بدن .

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
برین زیتل بگیرین خلاص کنین خودتون رو از این بحث حجم و مصرف منصفانه و دزدی های این شرکت ها
اینو تعریفشو زیاد شنیدم ولی هر جایی جواب نمیده برای من اومدن تست گرفتن مد نظرم نبود نشد راه بندازن
هر کسیم توانایی پرداخت 150 تومن در ماه و نداره

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,057
نام
Ali
سلام من اطلاعات فنی م کم هست
مشکل اکانتینگ چی هست و isp ها (اگر بخوان ) چطور میتونن برطرفش کنن؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میترسم بعد 29 اسفند هم ترافیک مجانی بده باز گند بزنه به این نت این وزیر احمق، بابا زودتر مدارس و دانشگاه‌ها رو باز کنید ملت برن سراغ درسو مشقشون

• Smile
Reactions: artour-2198

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
میترسم بعد 29 اسفند هم ترافیک مجانی بده باز گند بزنه به این نت این وزیر احمق، بابا زودتر مدارس و دانشگاه‌ها رو باز کنید ملت برن سراغ درسو مشقشون
الان تو رادیو داشت میگفت دارن رو تمدید این حجم یه فکر هایی میشه که امیدوارم نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر