بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
مخابرات دوتا دیالوگ بیشتر نداره اختلال همگانیه . مودم رو ریست کنید .

جدا داریم پول به چی میدیم؟ چرا در گرفتن قرون ب قرون پول دقیق و ریز ن ولی در بحث خدمات افتضاح:/

اینترنت استیبل در ایران واقعا شاید تا چند نسل بعد ما هم آرزو بمونه

من دیگه ب اینجام رسیده چندساله شیصد جور isp شیصد جور سیم کشی شیصد جور فیبر شیصد جور وایرلس الان ب این نتیجه رسیدم که در مجموع بول شتی با رنگ های مختلف

فاتح بخونیم
جالب اینه که همینا ورمیدارن تجهیزات دی اسلم هارو فسبر میکنن تا نتونی از آی اس پی دیگه سرویس بگیری!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B-King

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اوضاع مخابرات اینور اصلا جالب نیست هیچ سایت خارجی ای باز نمیشه 99% فیلشور شکن ها کار نمیکنند با اون 1%یی که کار میکنن موفق شدم بیام همینجا یک پستی بدم

در راستای دروغگویی ها خیمه شب بازی ها ک همیشه ختم به پاچه ی ماست:/

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان من تهران هستم و از td lte ایرانسل استفاده میکنم چند روزیه خیلی پاکت لاست دارم هرچی هم تماس میگیرم فایده نداره، کسی اینجا هست که از ایرانسل سرویس بگیره و همین مشکلو داشته باشه؟
من تا ساعت 7 شب خوبه وضعه پاکت لاستم
اما 7 به بعد خیلی بد میشه.

البته dns رو گذاشتم رو 1111 و 1001 یکم بهتر شد ولی بازم تعریفی نداره.
اگه راهه خوبی پیدا کردی بهم بگو مخصوصا واسه apex

• Like
Reactions: Kaiki

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بیشتر از یک ده روزه داریم رو 8 الی 100 کیلوبایت ( میانگین 40 کیلوبایت) میچرخیم . ولی پول 16مگ رو پرداخت میکنم :/ برای ارسال چندکیلوبایت پست دست ها را رو ب آسمان میبریم. نه دلشون میاد قطع کنن نه به دادش برسن x_x:sick::sick:

یه نخود تهه ش میذارن که خط ت علائم حیات داشته باشه فقط یه تراکنش مالی بره بیاد و ثبت بشه تو سیستم

اینم تازه مربوط به 5صبح در بهترین حالت ممکنه ست

Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
من مخابرات دارم ...با کنسول بازی BF V با سرور های آلمان پینگ روی 100 هست و دوتا 2 بین 100 تا 120 ... هیچ لگ و دیلی هم ندارم.
سرعن دانلودم هم 2 مگ هست .
خیلی راضی هستم

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
من مخابرات دارم ...با کنسول بازی BF V با سرور های آلمان پینگ روی 100 هست و دوتا 2 بین 100 تا 120 ... هیچ لگ و دیلی هم ندارم.
سرعن دانلودم هم 2 مگ هست .
خیلی راضی هستم
کدوم شهری ؟ سرویس گیم داره مخابرات ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان در حال حاظر شاتل ۴ مگ سرویس گیم دارم اما اصلا راضی نیستم چه شرکتیو برا گیم پیشنهاد میدید ؟
برای گیم معمولا پیشگامان و پارس آنلاین بهتر بوده وضعیتشون، الان با توجه به این تغییراتی که انجام شده کسانی که پارس آنلاین دارن باید بیان بگن چطوره ولی پیشگامان پینگش الان خوبه من مشهد با اروپا 100-110 میگیرم برا تهرانم دوستان هستن که 75-80 میگیرن.
اما بازم جوری نیست که بگی قطعا فلان شرکت بگیری دیگه پینگش خوب خواهد بود، چون شهر، منطقه، فاصله با مرکز مخابراتی، وضعیت خط همش تاثیر داره رو پینگ، الان همین مخابرات که دوستمون بالا گفت 100 میگیره من رفیقم تو همین مشهد داره تازه فیبر نوری ولی پینگش رو 150 ـه و جالب نیست.

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
برای گیم معمولا پیشگامان و پارس آنلاین بهتر بوده وضعیتشون، الان با توجه به این تغییراتی که انجام شده کسانی که پارس آنلاین دارن باید بیان بگن چطوره ولی پیشگامان پینگش الان خوبه من مشهد با اروپا 100-110 میگیرم برا تهرانم دوستان هستن که 75-80 میگیرن.
اما بازم جوری نیست که بگی قطعا فلان شرکت بگیری دیگه پینگش خوب خواهد بود، چون شهر، منطقه، فاصله با مرکز مخابراتی، وضعیت خط همش تاثیر داره رو پینگ، الان همین مخابرات که دوستمون بالا گفت 100 میگیره من رفیقم تو همین مشهد داره تازه فیبر نوری ولی پینگش رو 150 ـه و جالب نیست.
نمیدونم شاتل که چند ماهه خراب شده بود بین مخابرات و پارس مونده بودم که بعضیا میگن پارس خوب نیست و از این حرفا خودمم نمیدونم کدوم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
من پارس انلاین یه روزایی مثل امروز 70-80 هستم یه روزایی هم 150 به بالا !
زنگم میزنم پشتیبانی میگه مشکل فنیو زیرساختیه نمیدونم چه مشکلیه که بعضی روزا خوبه بعضی روزا افتضاح
زورشون میاد یه نت پایدار و ثابت ارائه بدن8-|
البته این مشکل بعد از اون قطعی های یه هفته ده روزه نت شروع شد وگرنه قبلش همه چی عالی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر