بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
هنوز ازش تعریف کردم امروز به رفیقم پیام داده بود به دلیل جابجایی زیرساخت چند روز قراره قطع بشه که امروز قطع شد واسش کلا :D
یکم بهتر شده. ولی ثبات اصلا نداره مخصوصا تو تک کانکشن.
پینگش که افتضاح. داخلیش تا 70 میرسه.
تازه میگن شانس تو خوب در اومده. بعضیا که پورتهای پیشگامان اینو دارن. کلا شکارن.
چون پورت که از خودش نداره ،پورتهای شرکتهای دیگه رو میفروشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
من قبلا اینترنت مخابرات میخریدم مثلا میزد 180 گیگ بین‌الملل و داخلی. ولی امروز اومدم بخرم فقط زد 94 گیگ بین الملل ! چطوریه الان؟ داخلی و بین الملل رو یکی کردن ؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
پیشگامان دوباره خراب شده مثل تابستون محدودیت سرعتش تو طول روز برگشته.
میخوام isp رو عوض کنم قبلا مخابرات و داتک و دیده بان نت داشتم الان هم پیشگامان.دیده بان نت که پورت قرضی همین پیشگامانو میداد و وضعیت داغون.داتک بد نبود فقط پینگش یه مقدار بالا بود.مخابراتم حجمش خیلی کمه.
دوستان کسی از مخابرات شهید یزدان پناه اینترنت داره؟ vdsl داره؟
چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
یه سوال
کسی علت اینکه درست از ساعت 8 شب تا حدود 12 اینا دیگه توییچ نمیتونم ببینم همش لگ میشه رو میدونه؟ ساعتهای دیگه راحت میشه دید! snr هم تو اون ساعتا فرقی نمیکنه.
ولی همون تایم nordvpn یا expressvpn میزنم درست میشه تقریبا قابل دیدن میشه!

یه سوال دیگه :قراره اینترنت پوینت تو پوینت بگیرم یعنی پول دو تا رادیو رو بدم مستقیم پهنای باند اختصاصی بهم بدن ولی با همون تعرفه بی سیم اشتراکی
مگه پهنای باند اختصاصی قیمتش گرون نیست و فقط به سازمانا میدن پس این قضیش چیه از اسیاتک کارشناسش بهم گفت!

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
یه سوال دیگه :قراره اینترنت پوینت تو پوینت بگیرم یعنی پول دو تا رادیو رو بدم مستقیم پهنای باند اختصاصی بهم بدن ولی با همون تعرفه بی سیم اشتراکی مگه پهنای باند اختصاصی قیمتش گرون نیست و فقط به سازمانا میدن پس این قضیش چیه از اسیاتک کارشناسش بهم گفت!
الان دیگه بخاطر گرون شدن تجهیزات و .... شرکتا به مشترک میگن اگر میخوای مشکل قطعی و افت سرعت دانلود و پینگ استیبل داشته باشی بیا دوتا انتن بگیر که این مشکلات رو نداشته باشی. در واقع مزیت این کار اینه که سرعت دانلود و آپلود شما بدون افت خواهد بود و پینگ هم استیبل، منتهی قیمت گرونش یک مقدار گرون هست و فکر کنم الان حدود 2 الی 3 میلیون باید هزینه کنید.

+ اینترنت برای شما هم منفجر شده؟ باز هیچ قندشکنی وصل نمیشه!

• Like
Reactions: kamivh1

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
الان دیگه بخاطر گرون شدن تجهیزات و .... شرکتا به مشترک میگن اگر میخوای مشکل قطعی و افت سرعت دانلود و پینگ استیبل داشته باشی بیا دوتا انتن بگیر که این مشکلات رو نداشته باشی. در واقع مزیت این کار اینه که سرعت دانلود و آپلود شما بدون افت خواهد بود و پینگ هم استیبل، منتهی قیمت گرونش یک مقدار گرون هست و فکر کنم الان حدود 2 الی 3 میلیون باید هزینه کنید.

+ اینترنت برای شما هم منفجر شده؟ باز هیچ قندشکنی وصل نمیشه!
واس من نت درسته! اون توییچ و شما مشکلی نداری باهاش شبا؟ یا استفاده نمیکنی

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
حالا واسه شما چند روزه
واسه من همیشه اینجوری بوده ولی فقط شبا اونم با چند نت مختلف
ولی فک کنم با نت پوینت تو پوینت با پهنای باند اختصاصی دیگه اینجوری نشه
البته اگه نت دوباره قطع نشه

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
واس من نت درسته! اون توییچ و شما مشکلی نداری باهاش شبا؟ یا استفاده نمیکنی
راستش برای من یک موقع میبینی شب خرابه یک موقع روز... مثلا هی بافر میشه... به صورتی که مجبورم زیر 360پی بزارم
الانم که دارم تایپ میکنم کلا نت برام منفجر شده، حتی همراه اول قطع شده باز

دارن چیکار میکنن معلوم نیست :-?

• Like
Reactions: kamivh1

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
پیشگامان دوباره خراب شده مثل تابستون محدودیت سرعتش تو طول روز برگشته.
میخوام isp رو عوض کنم قبلا مخابرات و داتک و دیده بان نت داشتم الان هم پیشگامان.دیده بان نت که پورت قرضی همین پیشگامانو میداد و وضعیت داغون.داتک بد نبود فقط پینگش یه مقدار بالا بود.مخابراتم حجمش خیلی کمه.
دوستان کسی از مخابرات شهید یزدان پناه اینترنت داره؟ vdsl داره؟
چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟
فعلا کاری نکن چون کلا وضعیت خرابه، آسیاتک به بعضیا پیام داده تا دوروز اینترنتتون اختلال خواهد داشت، دیده بان نت، نت خیلیارو قطع کرده چند روز، مخابرات سرعتو آورده پایین، تو بعضی شهرا ایرانسل و همراه اول کلا 3g شدن.
خدا میدونه دارن چیکار میکنن کم مونده دوباره برگردونن به همون وضعیت ماهه پیش :|

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
از آسیاتک ما رفتیم دیده بان نت:
گول حجم بالا رو نخورید ،من قبلش کلی پرسیدم. دیدم بیشتر به مثبت تمایل داره ،رفتم.
برا دونستن وخامت اوضاع .بالاترین سرعت دانلودم از سرور داخلی 300 کیلوبایت و همون 8 ای که گرفتم بستن و رو مودممم هم 8 مگ هست.
اوضاع چیز پی ان که وحشتناکه بعد از تست بیش از 80 سرور اکانتی نه رایگان. رو یه سرور ،سرعت 200 گرفتم.
فقط همینقدر که از جونتون سیر شدید بیاید. پینگهم 130-140 هست.
من دیده بان استفاده میکنم تهران. سرعتم خوبه همون اندازه ای که باید باشه کاهش هم نداره ولی پینگشون آره خوب نیست زیاد. منتها چون من آنلاین بازی نمیکنم برام مهم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر