بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
توی پارس آنلاین سرویس گیم با پروفایل گیم تفاوت داره، سرویس گیم پولیه پروفایل گیم نه، سرویس گیم حالا چیه؟ رنج IP و IP استاتیک که هیچجوره عوض نمیشه یه رنج IP هست که پینگش پایین‌تره رنج IP سرویس گیم از 188 شروع میشه برای معمولی از 34یا 38،توی سرویس گیم نوسانات پینگ بسیار کمه، من خودم داشتم این اطلاعات رو دارم، تاحالا ندیدم این شرکت‌ها جز داتک رنج IP کاربری رو عوض کنن با تماس با پشتیبانی، در مورد پروفایل گیم هم بگم بنظرمن بدرد نمیخوره چون پینگ رو فقط 10 شماره پایین میاره ولی در عوض، سرعت رو خراب میکنه، بدترین کاری میکنه snr رو متلاشی میکنه مثلا من snr 19 داشتم با پروفایل گیم شد 13بخاطر همین ریت خط میاد پایین، بچه هایی که تاپیک فیفا20 رو دنبال میکنن میدونن این پروفایل گیمینگ Delay رو بسیار زیاد میکنه، درکل من به هیچکس اینو پیشنهاد نمیدم چون 10 شماره خیلی ناچیزه
من تو عمرم سرویس گیمینگ از پارس نخریدم و نخواهمم خرید چون هیچ تفاوتی با معمولی نداره
من سرویس معمولی دارم رنج ایپیم 188 هم میوفته ک 188 بعضی موقع ها خوبه بعضی موقع ها افتضاحه
رنج هایی ک من میوفتم:
37.27
91.98
188
5.78
31
46

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من تو عمرم سرویس گیمینگ از پارس نخریدم و نخواهمم خرید چون هیچ تفاوتی با معمولی نداره
من سرویس معمولی دارم رنج ایپیم 188 هم میوفته ک 188 بعضی موقع ها خوبه بعضی موقع ها افتضاحه
رنج هایی ک من میوفتم:
37.27
91.98
188
5.78
31
46
من کاری ندارم شما چه سرویسی میخری، تجربه خودمو گفتم

• Like
Reactions: TWO-FACE2

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
من کاری ندارم شما چه سرویسی میخری، تجربه خودمو گفتم
گفتم ک بقیه هم بدونند سرویس معمولیش با گیمینگش هیچ تفاوتی از لحاظ پینگی نداره چون من خودم با دوستم ک سرویس گیمینگ داره مقایسه کردیم
تنها تفاوتش حجم بالای سرویس گیمینگه
در کل گول این چرندیات گیمینگ و اینا رو نخورید از لحاظ ایپی هم کاملا رندومه رفیقمم که گیمینگ داره رو رنج های منم میوفته

• Like
Reactions: iHamid

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
اگر یه isp , آی پی ای داره که پینگش با اروپا(المان) بالای 90 هست باید بره با زیرساخت مشکلشو حل کنه ...
همه از زیرساخت اینترنت میگیرن زیاد کاره ای نیستن که مثلا مسیرای خارج چجوری باشه .....اگر پینگ شما با داخل بالای 8-10 هست و خط هم روی fast هست مشکل از routing خود isp هست که یا عمدی هست یا تجهیزاتشون مشکل داره...

• Like
Reactions: Annunaki ™

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
دوستان یوتیوب رو گوشی برا شما هم باز هست؟ :D
اگر یه isp , آی پی ای داره که پینگش با اروپا(المان) بالای 90 هست باید بره با زیرساخت مشکلشو حل کنه ...
همه از زیرساخت اینترنت میگیرن زیاد کاره ای نیستن که مثلا مسیرای خارج چجوری باشه .....اگر پینگ شما با داخل بالای 8-10 هست و خط هم روی fast هست مشکل از routing خود isp هست که یا عمدی هست یا تجهیزاتشون مشکل داره...
والا من تو این 8 سال چهار تا ISP داشتم بهترین پینگی که با آلمان داشتم 99 بوده که اونم مال همین اواخر هست که پیشگامان 20 تا پینگارو آورد پایین، با داخلم بهترین پینگ 25-30 بوده :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
از آسیاتک ما رفتیم دیده بان نت:
گول حجم بالا رو نخورید ،من قبلش کلی پرسیدم. دیدم بیشتر به مثبت تمایل داره ،رفتم.
برا دونستن وخامت اوضاع .بالاترین سرعت دانلودم از سرور داخلی 300 کیلوبایت و همون 8 ای که گرفتم بستن و رو مودممم هم 8 مگ هست.
اوضاع چیز پی ان که وحشتناکه بعد از تست بیش از 80 سرور اکانتی نه رایگان. رو یه سرور ،سرعت 200 گرفتم.
فقط همینقدر که از جونتون سیر شدید بیاید. پینگهم 130-140 هست.

• Like
Reactions: Sarvior

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
از آسیاتک ما رفتیم دیده بان نت:
گول حجم بالا رو نخورید ،من قبلش کلی پرسیدم. دیدم بیشتر به مثبت تمایل داره ،رفتم.
برا دونستن وخامت اوضاع .بالاترین سرعت دانلودم از سرور داخلی 300 کیلوبایت و همون 8 ای که گرفتم بستن و رو مودممم هم 8 مگ هست.
اوضاع چیز پی ان که وحشتناکه بعد از تست بیش از 80 سرور اکانتی نه رایگان. رو یه سرور ،سرعت 200 گرفتم.
فقط همینقدر که از جونتون سیر شدید بیاید. پینگهم 130-140 هست.
کدوم شهر؟ اینجا تو مشهد وضعش از نظر سرعت و چیز پی انو اینا که خیلی خوبه، خودم روی یک خط دیگه داشتم دوستامم دارن مشکلی ندارن ولی پینگش داغونه جز بدترین شرکتاس از نظر پینگ.
من بخاطر پینگ اومدم پیشگامان ولی تو اون مدتی که داشتم پشتیبانی بدی نداشت و پیگیری میکردن، زنگ بزن بگو.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
کدوم شهر؟ اینجا تو مشهد وضعش از نظر سرعت و چیز پی انو اینا که خیلی خوبه، خودم روی یک خط دیگه داشتم دوستامم دارن مشکلی ندارن ولی پینگش داغونه جز بدترین شرکتاس از نظر پینگ.
من بخاطر پینگ اومدم پیشگامان ولی تو اون مدتی که داشتم پشتیبانی بدی نداشت و پیگیری میکردن، زنگ بزن بگو.
تا دو هفته پیش میگفتن خوب بوده. الان طرف هست 16 مگ گرفته تا 1 مگ سرعتش میاد تو شب پایین.
1571 که کلا اشغاله باید همش زنگ بزنی کرمان
کرج هستم. یه چیز عجیب غریبی هست.
خیلی بی در و پیکره.
وقتی پنل کاربری رو دیدم. فهمیدم چچه خبره.

• Like
Reactions: majidred2011

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
دوستان یوتیوب رو گوشی برا شما هم باز هست؟ :D
واسه من باز میشه منتها ویدیو نمیاره :/ از بعد قطعیا اینطوری شده خود اَپ اوکیه مثلا میری تو قسمت subscription کامل ویدیو ها رو با thumbnail میاره منتها میری داخل ویدیو ها خودشو نمیاره :/ . خیلی مسخره س که به خاطر یک سایت مشابه یوتیوب (آپارات) که توان رقابت رو نداره میزنن همچین چیز مفید و کاربردی ای رو مسدود میکنن.
(یکی ازتون پرسید معنی useless چیه بگید آپارات :) )

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
تا دو هفته پیش میگفتن خوب بوده. الان طرف هست 16 مگ گرفته تا 1 مگ سرعتش میاد تو شب پایین.
1571 که کلا اشغاله باید همش زنگ بزنی کرمان
کرج هستم. یه چیز عجیب غریبی هست.
خیلی بی در و پیکره.
وقتی پنل کاربری رو دیدم. فهمیدم چچه خبره.
هنوز ازش تعریف کردم امروز به رفیقم پیام داده بود به دلیل جابجایی زیرساخت چند روز قراره قطع بشه که امروز قطع شد واسش کلا :D

• Like
Reactions: rahyarpaul

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
هنوز ازش تعریف کردم امروز به رفیقم پیام داده بود به دلیل جابجایی زیرساخت چند روز قراره قطع بشه که امروز قطع شد واسش کلا :D
به منم هفته پیش زنگ زدن گفتن احتمالا بین 3 روز تا 1 هفته به همین دلیلی که گفتی قطع میشه که از دیروز قطع شده
ولی در مورد سرعت برای من اوکی بود تا قبل از اون قطع شدن سراسری نت ( 8 مگ دارم ) ، بعدش که وصل شد سرعت اومد پایین چند روزی ولی این اواخر دوباره خوب شده بود
حالا امیدوارم این 1 هفته قطعیش که تموم بشه تر نزنن توی سرعت و پینگ با این جابجایی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Adam
  • mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر