بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
دوستان به یک مشکل اساسی و غیر قابل حل خوردم!
نت ADSL "فن آوا" دارم و فورت نایت بازی می کنم.شمال هستم.
وقتی 4.2.2.4 پینگ می گیرم، پینگم حدودا 90 ـه بدون هیچ تایم اوتی! اما تو بازی پینگم 90 ـه با کُلی پکت لاست!!! :|:|:|:| روزا بهتره، ولی شب ها اوضاع خیلی خراب تر میشه و بین 8 تا 20 درصد پکت لاست دارم!!! :-??عملنا نمیشه بازی کرد!!! :|:|:|
سیم کشی رو هم چک کردم، ظاهرا مشکلی نداره! :| به پشتیانی هم که زنگ می زنم، میگه خطتت خوبه و مشکلی نیست! چون حقیقتا اوکی هست و سرعت خوبه! :| و تو CMD نت تایم اوت نداره واقعا!!! :|:|:|(حالا شاید از سی تا خط یه خطش تایم بزنه!)

اگر مشکل از سرور بازیه، چرا با نت ایرانسل خوبه پس!!! :|:| و اینکه بقیه همچین مشکلی ندارن زیاد!!! پکت لاست تو ایران یک چیز عادیه و همه تو بازی شاهدش هستن، اما نه دیگه 8 درصد ثابت باشه و یهو برسه به 20 درصد!!!! :|:|:|
از سرویس های کاهش پینگ هم استفاده کردم، اما جواب نداد!!! :-??

سوال اصلی حالا...
اگر خط نویز داشته باشه، زمانی که تو CMD پینگ می گیریم با TIMED OUTخودشو نشون میده؟ چون من هیچ تایم اوتی ندارم و سرعت نت هم خوبه!
چه کنم؟ :|
از دوستان اگر اینجا کسی فورت می زنه یه اطلاع بده به من! :|

اینم مشخصات کُلی نت داخل مودم. آیا مورد مشکوک به نویز هست؟؟
View attachment 124775
من هم جدیدا تقریبا همین مشکل رو دارم، پینگ گوگل خوبه و پکت لاست نداره
توی بازی ها داره، مخصوصا شب ها
بعد توی بعضی بازی ها پینگ خوبه ( مثلا کال آف یا پابجی حدود 110 تا 120) ولی توی لیگ زیر 150 نمیاد، یک هفته ای هست اینطوری شده
احتمالا دارن باز یه کرمی میریزن

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان به یک مشکل اساسی و غیر قابل حل خوردم!
نت ADSL "فن آوا" دارم و فورت نایت بازی می کنم.شمال هستم.
وقتی 4.2.2.4 پینگ می گیرم، پینگم حدودا 90 ـه بدون هیچ تایم اوتی! اما تو بازی پینگم 90 ـه با کُلی پکت لاست!!! :|:|:|:| روزا بهتره، ولی شب ها اوضاع خیلی خراب تر میشه و بین 8 تا 20 درصد پکت لاست دارم!!! :-??عملنا نمیشه بازی کرد!!! :|:|:|
سیم کشی رو هم چک کردم، ظاهرا مشکلی نداره! :| به پشتیانی هم که زنگ می زنم، میگه خطتت خوبه و مشکلی نیست! چون حقیقتا اوکی هست و سرعت خوبه! :| و تو CMD نت تایم اوت نداره واقعا!!! :|:|:|(حالا شاید از سی تا خط یه خطش تایم بزنه!)

اگر مشکل از سرور بازیه، چرا با نت ایرانسل خوبه پس!!! :|:| و اینکه بقیه همچین مشکلی ندارن زیاد!!! پکت لاست تو ایران یک چیز عادیه و همه تو بازی شاهدش هستن، اما نه دیگه 8 درصد ثابت باشه و یهو برسه به 20 درصد!!!! :|:|:|
از سرویس های کاهش پینگ هم استفاده کردم، اما جواب نداد!!! :-??

سوال اصلی حالا...
اگر خط نویز داشته باشه، زمانی که تو CMD پینگ می گیریم با TIMED OUTخودشو نشون میده؟ چون من هیچ تایم اوتی ندارم و سرعت نت هم خوبه!
چه کنم؟ :|
از دوستان اگر اینجا کسی فورت می زنه یه اطلاع بده به من! :|

اینم مشخصات کُلی نت داخل مودم. آیا مورد مشکوک به نویز هست؟؟
View attachment 124775
پروفایلت که نرماله و مشکلی نداره. یه حرکت بزن. کانال مود رو که الان رو fast هست رو بگو interleave بزارن.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دوستان میخوایم برای دانلود با حجم داخلی یه سرور مجازی بگیریم و اشتراکی وصل شیم کسانی که میخوان بیان بگن که بدونیم چند نفریم و هزینه کمتر بشه البته بدون افت کیفیت

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان میخوایم برای دانلود با حجم داخلی یه سرور مجازی بگیریم و اشتراکی وصل شیم کسانی که میخوان بیان بگن که بدونیم چند نفریم و هزینه کمتر بشه البته بدون افت کیفیت
اقا اگه شاتل ساپورت می کنه من هستم

• Like
Reactions: mac man

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
فروشنده میگه همون سایت هایی که تو لیست شرکت ها هست رو ساپورت میکنه
اون جوری که فایده نداره شما باید یک سرور بگیرید که ای پیش(ip) داخلی حساب بشه همین بیتسفا داشتم سرورش از مبین نت بود از هر جای که دانلود میکردم داخلی حساب میشد

Tr16

کاربر سایت
May 29, 2019
5
سلام من 6 روز پیش آسیاتک گرفتم ، با پروفایل گیمینگ شد 82ms ,4.2.2.4 ، بنظرتون کیفیتش مناسبه؟

Attachments

• IMG_۲۰۱۹۱۲۱۳_۱۸۰۲۵۹.jpg
    IMG_۲۰۱۹۱۲۱۳_۱۸۰۲۵۹.jpg
    737.2 KB · مشاهده: 30
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ...Moein...

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
سلام من 6 روز پیش آسیاتک گرفتم ، با پروفایل گیمینگ شد 82ms ,4.2.2.4 ، بنظرتون کیفیتش مناسبه؟
شما بگو میخوای چی بازی کنی تا ایپی سرور اون بازی رو بدم بهت تست بگیری!!
الان پینگ گوگل به چه دردی میخوره اخه؟

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
اگه اون چیزی که فک میکنم باشه من هم هستم!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
اون جوری که فایده نداره شما باید یک سرور بگیرید که ای پیش(ip) داخلی حساب بشه همین بیتسفا داشتم سرورش از مبین نت بود از هر جای که دانلود میکردم داخلی حساب میشد

اگه عین اون بود که الان خودش سرپا میبود.... زدن ترکوندنش دیگه مثل اونم نمیشه چون دیتا سنترها از موقع آبان سخت گیر تر شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر