بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بچه ها یه مدتیه میدیدم انلاین بازی کردن برام سخته ، الان که چک میکنم میبینم نت تایپم شده 3 !! ( احتمالا از بعد وصل شدن نت ها ، چون قبلش مشکلی خاصی نبود و 2 بود ) نتمم adsl شاتل هست.
کسی هست روی ADSL نت 3 بگیره؟
خداییش من دیگه واقعا خسته شدم ... :|

Hardest_gamer69

عضو جدید
Nov 28, 2019
2
نام
علی
بچه ها یه مدتیه میدیدم انلاین بازی کردن برام سخته ، الان که چک میکنم میبینم نت تایپم شده 3 !! ( احتمالا از بعد وصل شدن نت ها ، چون قبلش مشکلی خاصی نبود و 2 بود ) نتمم adsl شاتل هست.
سلام من آسیاتک دارم و نت تایپم moderate هست (فک کنم همون نت تایپ 3 بشه روی ps4) قبلا open بود زنگ زدم گفتن باید آیپی استاتیک بخرم من خریدم درست شد

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
نت تایپ پیشگامان بصورت پیشفرض روی 3 قرار داره برای مثال. با ISP تماس بگیرید 100% براتون درست میکنن وظیفشون هست.

• Like
Reactions: reza3533

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
نت تایپ پیشگامان بصورت پیشفرض روی 3 قرار داره برای مثال. با ISP تماس بگیرید 100% براتون درست میکنن وظیفشون هست.
برای من اکثرا open بود. بعضا میرفت رو 2. الان ام که از شبدیز دارم اکثرا 2 و بعضا میره رو open

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,519
دوستان با مخابرات به مشکل خوردم.
از شاتل لند دانلود کردم بجای اینکه از حجم داخلی کم کنه از بین الملل کم کرده و حدود 50 گیگ از سرویسم رفنه...زنگ میزنم زیر بار نمیرن بعد هم گفت ثبت میکنیم تا پیگیری بشه.اما چند روزه اتفاقی نیوفتاده.
کسی راه حلی داره؟ یا کسی اینجوری شده؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
دوستان با مخابرات به مشکل خوردم.
از شاتل لند دانلود کردم بجای اینکه از حجم داخلی کم کنه از بین الملل کم کرده و حدود 50 گیگ از سرویسم رفنه...زنگ میزنم زیر بار نمیرن بعد هم گفت ثبت میکنیم تا پیگیری بشه.اما چند روزه اتفاقی نیوفتاده.
کسی راه حلی داره؟ یا کسی اینجوری شده؟
با تصویر در سایت 195 شکایت کنید

• Like
Reactions: mac man

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
چه تصویری؟
یک فایل از سرور ها داخلی یکمش دانلود کنید
قبل دانلود بعد از دانلود مودم رو خاموش کنید که یک اتصال کامل بیافته بعد برید گزارش ریز مصرف رو ببنید اگه خارجی افتاده عکس بگیرید بذارید در سایت 195

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
یک فایل از سرور ها داخلی یکمش دانلود کنید
قبل دانلود بعد از دانلود مودم رو خاموش کنید که یک اتصال کامل بیافته بعد برید گزارش ریز مصرف رو ببنید اگه خارجی افتاده عکس بگیرید بذارید در سایت 195
تاثیر داره ؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
من توی speedtest.net تست میکنم سرعت مثل همیشه عالی پینگ خوب اما خودش و تو باز کردن سایت ها نشون میده که کنده! مشکل کجاست ؟ تا کی ما قراره داستان داشته باشیم با اینترنت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر