بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
پینگ امکان نداره با اروپا بیاد زیر 80-90، مگه اینکه واسه کسایی که همین الان 80 ـن بعد تغییرات بیاد پایین تر وگرنه واسه ما به هیچ وجه:D
این آی پی که وزیر جوان (:D) گذاشتن مال بحرینه، سرور بحرینم پینگش 1 ـم باشه زیاد خاصیتی نداره چون اکثر گیما اصلا سرور خاور میانه ندارن و نزدیک ترین سرور به ما سرور آلمان و انگلیس و هلند هست که اونا هم پینگش میدونین چقدره.
من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم فقط هر موقع میخوام تست پینگ بگیرم همین آی پیو میزنم حتی نمیدونم این آی پی برای کجا هست اصن:D
فقط اختلاف پینگو که نسبت به قبل دیدم جوگیر شدم فک کردم اینا تو زندگیشون واس یه بارم که شده یه کاری واس ملت کردن!

• Like
Reactions: majidred2011

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
حالا نمیدونم این آی پی که وزیر گذاشته مال کجاس ولی فرتنایت که جدیدا سرور خاور میانه اضافه کرده اگه فقط با اون پایین اومده که فایده نداره چون اکثر بازیا سرور خاور میانه ندارن.
پینگ سرور ME بین 150 تا 240 بود! امروز به شدت افت کرد و بین 50 تا 60 رسید! اگر این تاثیرگذاری نیست، من نمی دونم اسمشو چی بذارم! :D همینم برای من یکی غنیمته! :D

چه بازی؟ فورتنایت؟

بله دوست عزیز. سرور ME رو تست کردم.

• Like
Reactions: majidred2011

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دیشب ک واقعا وضعیت افتضاح بود پینگ من تو Black ops4 از 120 رفته بود روی 160 تازه با 10 درصد پاکت لاست!!

من نمیدونم نخوایم اینا کاری کنند برامون کیو باید ببینیم دست رو هرچی میزارن گند میزنند.

Tr16

کاربر سایت
May 29, 2019
5
دیشب ک واقعا وضعیت افتضاح بود پینگ من تو Black ops4 از 120 رفته بود روی 160 تازه با 10 درصد پاکت لاست!!

من نمیدونم نخوایم اینا کاری کنند برامون کیو باید ببینیم دست رو هرچی میزارن گند میزنند.

یه گیمر رفته بود تو صفحه وزیر گفته بود یه کاری کنید واسه پینگ ,
اگه بخوای کاری نکنه باید تمام گیمر های ایرانو راضی کنی که کسیشون نره اونجا بگه درست کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
قضیه شبیه خرید همون گوجه از سر کوچه ست.
از چه شرکتی نت دارن؟ سرویس گیم فعاله یا نه؟
نکنه از خود زیرساخت پینگ می گیرن؟

احتمالا مخابراتِ ولی من با همین IP هم پینگ میگیرم (شاتل) 130ـه، نمیدونم قبلش چند بود:-"

مثل اینکه برا مخابرات پینگها کمتر شده ولی برا بقیه شرکت ها همون قبلیه

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
این آیپی که همه ازش صحبت میکنند مربوط به سرور آمازون هست در بحرین که چند ماه پیش راه اندازی شده و در آینده بازی های زیادی از این سرور استفاده خواهند کرد.

اما چیزی که برای ما اتفاق افتاده اینه که خیلی سخت تر وارد بازی های سرور اروپا میشیم و پینگ گوگل 8.8.4.4 هم از 50 به 100 افزایش پیدا کرده. انگار که سر سیم رو گرفتن جابجا کردن :sweatsmile:

و نکته جالبتر اینکه تو بازی هایی مثل فورتنایت که پینگ تاثیر زیادی داره عملا این سرور فایده ای برای ما نداره چون کشور های عرب با این سرور پینگ 10-30 میلی ثانیه دارند و ما 70!

• Like
Reactions: IMANOKA and Petite

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
این که فکر کنیم یک شبه میشه پینگ مملکت رو از 150 بیاری روی 50 واقعا غیر منطقی هست و بیشتر بهش میخوره شو تبلیغاتی باشه
تا وقتی وضعیت زیرساخت اینترنت داغون هست و مال پونصد سال پیش هست اصلا نمیشه توقع هیچ افزایش کیفیتی داشت

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
حالا نمیدونم این آی پی که وزیر گذاشته مال کجاس ولی فرتنایت که جدیدا سرور خاور میانه اضافه کرده اگه فقط با اون پایین اومده که فایده نداره چون اکثر بازیا سرور خاور میانه ندارن.
بازی هایی ک معروف هستند همه سرور خاورمیانه دارند
r6 microsoft dubai
fortnite amazon bahrain
fifa i3d dubai
battlfield i3d dubai
call of duty black ops 4 citynetwork dubai
call of duty modern warfare amazon bahrain
division 2 i3d dubai
pubg mobile microsoft dubai
rocket league i3d dubai

• Like
Reactions: MMDMO

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
بازی هایی ک معروف هستند همه سرور خاورمیانه دارند
r6 microsoft dubai
fortnite amazon bahrain
fifa i3d dubai
battlfield i3d dubai
call of duty black ops 4 i3d dubai
call of duty modern warfare amazon bahrain
division 2 i3d dubai
pubg mobile microsoft dubai
rocket league
حالا بعضی ها میان میگن ک ما پینگمون تو رینبو خوب نیست یا مثلا پینگمون به سرور بحرین امازون خوب نیست!!!
دلیلش اینه ک ایران هیچ مسیر مستقیمی با جنوب نداره ودر حال حاضر از عمان و gbi استفاده میکنه ک عمان جوین uae ix نیست ولی gbi هست اما یه مشکل داره اینم اینکه مسیر رفت رو میشه زد روی gbi ولی برگشت از de cix فرانکفورت میخوره
سرور مایکروسافت و آمازون رو نمیشه کاری کرد باید جوین uae ix بشیم ک مدیران زیرساخت قول دادن اینکارو انجام بدن
خیلی از شماها اصلا نمیدونید چی به چی هستش فقط یه حرف الکی میاید میزنید

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان، مثل اینکه وزیر جوان وعده ـشون رو عملی کردَن! :D:D:D:D
ADSL دارم از شرکت فن آوا با پهنای شش مگ، پینگ بازی فورت نایت سرور ME بین پنجاه تا شصته! :D

اینم آی پی که جناب وزیر تست کردن، نتیجه ـش برای بنده! :D:D:D
View attachment 121677

دوباره گند خورد به پینگ که!!!! :|
122477

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر