بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بچه ها پیشگامان کاری با قیمتش ندارم پینگش چجوریه تهران؟ بعد خونه ما نزدیک به مرکز هم هست
پارس آنلاین بازم نابود شده!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
والا فقط قیمتش موافقم باهات بقیه چیزا اصلا مشکلی ندارم.
این محدودیت رو 4 مگابیت در روزم فقط چند ماه پیش که کلا اینترنت کل کشور بهم ریخته بود واسم وجود داشت الان خیلی وقته ندیدم سرعتم لاک بشه، الان فیکس 12 مگابیت میده با اینکه طرحم 8 مگابیته

چند بار میخواستم واسه قیمتش تخلیه کنم ولی وقتی میبینم فعلا با کیفیت ترین ISP هست که استفاده کردم دلم نمیاد بیام بیرون.

این محدودیت 4 مگ تا همین یک ماه پیش رو سرویس من که 16 مگ vip بود وجود داشت و هنوزم داره. این دیگه با کیفیت ترین سرویسش هست.فاصله ام تا مخابرات 200 متره. بعدم محدودیت یک مدتی هم رو ترافیک داخلی بود هم بین الملل که جدید فقط بین الملل شده. یعنی دانلود از سرور خارج.
سرویسی با کیفیت که با تک کانکشن از سرور خارج سرعت اسمی خریداری شده رو بده. نه با 32 و 24 تا کنکشن زورکی.
شما ساعت 10 شب و 2 بعد از ظهر به بعد یه تست از سرور خارج بگیر. میبنی که محدوده. اونم رو 4 مگ نه. رو 3 مگ

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بچه ها پیشگامان کاری با قیمتش ندارم پینگش چجوریه تهران؟ بعد خونه ما نزدیک به مرکز هم هست
پارس آنلاین بازم نابود شده!
الان پینگ اکثر fcp ها خوب شده به دلیل افزایش gateway ها. با کانال مود فست حدود 80-90 هست پینگ معمولا

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هایوب خیلی داغون شده ... توی این 5 سالی که دارم از همیشه بدتر شده ! کسی جایه بهتری سراغ داره ؟ فقط پینگ عالی می خوام ! هایوب پینگش توی رینبو 90-100 بود یا توی کانتر 80-90 ... ولی الان دیگه کمترین حالتش 140-150 میزنه : )))%#)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سرویسی با کیفیت که با تک کانکشن از سرور خارج سرعت اسمی خریداری شده رو بده. نه با 32 و 24 تا کنکشن زورکی.
خیلی وقت بود از سرور تک کانکشن خارجی دانلود نکرده بودم الان واسه تست از یک سرور هلندی تک کانکشن فایل زدم دانلود سرعت همون لحظه اول رفت روی 1500 کیلوبایت فیکس.
والا تعجبی نیست من ISP ـای زیادی داشتم یک چیزیو که خوب فهمیدم اینه که هیچ کدوم شرایط یکسانی ندارن توی کل کشور، فقط با تست و تجربه باید فهمید تو شهر و محله ای که هستی وضعیتش چطوره و نمیشه رو حرف دیگران حساب کرد.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
خیلی وقت بود از سرور تک کانکشن خارجی دانلود نکرده بودم الان واسه تست از یک سرور هلندی تک کانکشن فایل زدم دانلود سرعت همون لحظه اول رفت روی 1500 کیلوبایت فیکس.
والا تعجبی نیست من ISP ـای زیادی داشتم یک چیزیو که خوب فهمیدم اینه که هیچ کدوم شرایط یکسانی ندارن توی کل کشور، فقط با تست و تجربه باید فهمید تو شهر و محله ای که هستی وضعیتش چطوره و نمیشه رو حرف دیگران حساب کرد.
وضعیت ات پس خوبه. من الان شبدیز دارم بهترین سرویش 500 گیگ بین الملل میده. ولی متاسفانه نمیدونم crm اش مشکل داره یا از عمد یکسری سایت های با ترافیک بالا مثل dlfox و دانلودها که واقعا بیشترین حجم دانلود من از این هاست , بین الملل برام میندازه. حالا شکایت کردیم بینیم چی میشه. ولی اگر اوکی نشه مجبورم دوباره برگردم پیشگامان به خاطر حجمش. پینگشم برای من خوبه. 90 درصد زیر 100

• Like
Reactions: majidred2011

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
هایوب خیلی داغون شده ... توی این 5 سالی که دارم از همیشه بدتر شده ! کسی جایه بهتری سراغ داره ؟ فقط پینگ عالی می خوام ! هایوب پینگش توی رینبو 90-100 بود یا توی کانتر 80-90 ... ولی الان دیگه کمترین حالتش 140-150 میزنه : )))%#)

از داتک بگیر. واقعا بالانس ترین fcp ایرانه. حجم خوبی داره. 1 ترا برای 16 مگ. پینگ خوبی داره. محدودیت نمیزاره. پشتیبانیشم خوبه

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
دوستان که شاتل دارند , مصرف شون فرق نکرده ؟

من ماهی به زور می تونستم 120 گیگ مصرف کنم , تازه اونم اخر هر ماه سی چهل گیگ دانلود می کردم میشد 120 گیگ

ولی الان مصرف شده 200 گیگ مجبور شدم بسته بگیرم

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان که شاتل دارند , مصرف شون فرق نکرده ؟

من ماهی به زور می تونستم 120 گیگ مصرف کنم , تازه اونم اخر هر ماه سی چهل گیگ دانلود می کردم میشد 120 گیگ

ولی الان مصرف شده 200 گیگ مجبور شدم بسته بگیرم
چک کن سایت های داخلی رو خارجی واست ترافیک نندازه

• Like
Reactions: Sgt.Reza

tinitow

کاربر سایت
Jan 20, 2011
2
نام
ترانه
ببخشید اینجا میگم،هرچقدر گشتم تاپیکی نبود،من از نرمافزار پروکسی که استفاده میکنم تلگرامم بالا میاد اما هیچکدوم از مرورگرام صفحه ای رو باز نمیکنن ، تنظیمات پروکسیشونم چک کردم اما درست نشد چیکار باید بکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر