بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
قدیما که اینجوری نبود تا درخواست میدادی جمع میشد شبا پارس پینگش میره بالا این پینگهای 87 هم مال تهرانیاست شهرستان بهترین حالت 128
درود شهرستان هستم و پینگم با پارس انلاین به 8.8.8.8 از 86 تا 90 هستش احتمالا خطتون نویز داره

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
215
نام
عرفان
این پارس آنلاین یه ماهه از 11 شب به بعد پینگ ها 50 تا حداقل میره بالا و پکت لاست میگیره.
زنگ هم زدم میگن از زیر ساخته کاری از ما بر نمیاد.

• Like
Reactions: ...Moein...

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
به روزرسانی پارس آنلاین! مدت یک هفته است دایما مشکلات داریم. یکروز کامل قطع بود. دو روز پینگ بالای 200. الان هم دوروزه از 9 به بعد سرعت دانلود میاد روی 4-8 مگ. مثلا داریم پول 16 میدیم.
پینگ هم هی میپره بالا پایین. پشتیبانی میگه از زیرساخته. خراب شه انشالا این زیرساخت. کس دیگه هم این وضع رو داره با پارس؟
کل ایران شب اینطوریه
امروز پینگ ها عالی بودن

Hsaeid

کاربر سایت
Jan 22, 2018
45
نام
سعید
مشترک vdsl پیشگامانم
تست سرعت دانلود ۳ مگ رو میزنه
ولی تو کنسول ۹مگ میزنه همینطور سایت های تست سرعت
همون فایل رو با idm دان میکنم ۳ مگ میزنه
دو روزی شاید شانسی ۲...۳ ساعت پلی ۴ تست نتش ۱۹ الی ۲۲ رو بهم بده

یکی از دوستان مبین نت داشت اونم همین مشکل رو داشت

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
نکته جالب اینکه پینگ DNS 1.1.1.1 شده 16 میلی ثانیه... فکر کنم سرور هاش رو به ایران منتقل کرده؟!؟!
کل ایران شب اینطوریه
امروز پینگ ها عالی بودن
بله تایید میشه سراسریه. اما پکت لاس پارس با پینگ بالا هم خوبه و هر از گاهی یکی دو درصد میزنه. هنوز جای شکرش باقیست!!

• Like
Reactions: ...Moein...

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
162
نام
Amir
ی 2 روزی میشه صبانتم وصل شده حس میکنم کیفیت سرعتی ک بم ارائه میده 1 مگ بالاتر از شاتل هست snr هم ظهر ها 13 هست ولی شبا میاد روی 8 تا 9 بعضی از ساعت ها هم کمتر 8 هست!!! شبا نوسان پینگ و سایت ها باز نمیشن (ک انگار سراسری هست) پینگ هم بین 100 تا 120 هست سرویس گیم هم نداره و ی چند دستی رینبو رفتم ثباتش بیشتر از شاتل بود ولی هنوز هم اون دو شاخه اون بالا تو رینبو قرمز میشه و یعنی پکت لاست دارم ک دیگه مهم نیست چون با ایرانسل بازی میکنم و راحت هست از لحاظ ترافیک برا 3 ماهه 600 گیگ بم داده ک خیلی خوبه.
حالا باید ببینم این افت و نوسان snr برا چی هست تو شاتل هم این مشکل را داشتم؟؟!!!
مشکل شما از همون خط بود
چون الان منم از سرویس 8mb گیمینگ شاتل استفاده میکنم خیلی خوبه
Screenshot_2019-04-19-14-26-24.jpg

baba

کاربر سایت
Sep 22, 2006
128
سلام دوستان این پارامترهای مودم منه از اسیا تک نت میگیرم میشه راهنمایی کنید وضعیت خط تلفن چجوره

Attachments

• Screenshot_۲۰۱۹-۰۴-۱۹-۱۰-۱۶-۱۳.jpg
    Screenshot_۲۰۱۹-۰۴-۱۹-۱۰-۱۶-۱۳.jpg
    183.7 KB · مشاهده: 70

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام دوستان این پارامترهای مودم منه از اسیا تک نت میگیرم میشه راهنمایی کنید وضعیت خط تلفن چجوره

نویز خطت خیلی بالا هست تقریبا خطت تو مایه ها خط من هست.
تلفنی چیزی رو خط داری؟؟
یکبار هم اگه میتونی سر خط تست کن ببین فرقی میکنه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر