بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
الان یک ماهی میشه به psn نمیتونم استیبل وصل بمونم . دائم dc میشه ..اوایل بعد 5 دقیقه مینداخت بیرون الان به 20 ثانیه هم نمیکشه...اینترنت adsl عصر تلکام...عملا هیچ بازی آنلاینی نمیتونم انجام بدم...پینگ خوبه ولی نتونی به هیچ سروری دائم وصل بمونه هیچ ارزشی نداره....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سلام
من مخابرات اصافهان دارم خطم چند روزی که سرعتش نوسان داره نمیدونم از بالا این کار رو میکنن یا خطم مشکل داره max data rate خطم میاد تا رو 10 و خود خط اینرنتم میاد رو 8 مگ در صورتی که خطم 16 مگ ـه قبلا رو 20 مگ max data rate ـش بود الان پایین و بالا میشه به نظرتون از خود خطمه ؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
سلام
نت مخابرات کوفتی دارم به علت فیبر نوری!
اسفالت شدم الان 2 روزه بطور مداوم حی قطع وصل میشه یعنی 10مین وصل بعد قطع دیگه حساب کنید!
زنگ میزنی بهشون اینو بلدن بگن اقا نویز گیر رو خطه . تلفن رو خطه . از سر خط امتحان کن !! و دیگه هیچی!!
کسی این مشکل داره ؟
شما نمیتونید مثل عادم سرویس بدین از انحصار فیبر برید بیرون

• Like
Reactions: dargon9090

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
دوستانی که از مخابرات سرویس پس پرداخت دارند, از طریق تلفن 1818, قبض میان دوره بگیرید.
ظاهرا برای کسانی که بیشتر از حجم ماهیانه مصرف داشتند, مصرف آزاد حساب کردند.

• Like
Reactions: -Poormaz-

behroooz

کاربر سایت
Apr 14, 2017
42
دوستان عزیز من تازه یک خط از مخابرات گرفتم مخصوص بازی ، الان خونه اینترنت آسیاتک دارم و بیچاره کرده منو ، نمیدونم ایراد از سیم کشی هست یا خود آسیاتک حتی نمیتونم کلش رویال بازی‌کنم و دائما علامت وای فای میاد روی صفحه و تایم اوت زیادی دارم . منزل ما سمت شرق تهران هست. کدوم isp رو پیشنهاد میکنین برای خط جدید؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییاتون

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستانی که از مخابرات سرویس پس پرداخت دارند, از طریق تلفن 1818, قبض میان دوره بگیرید.
ظاهرا برای کسانی که بیشتر از حجم ماهیانه مصرف داشتند, مصرف آزاد حساب کردند.

من والا کمتر از مصرف ماهانه مصرف داشتم، 250 تومن هزینه اینترنت برام زدن!!!
من خط مخابراتم 4 مگه، روی هم 2 ماه 57 گیگ مصرف داشتم

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
  • Like
Reactions: Donger Reborn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر