بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اینو تو ی فروم همسایه خوندم::

امروز از پارس آنلاین بم زنگ زدن گفتن قراره بسته های اینترنتی گرون بشن ، هرچه زودتر حداقل 3 ماه یا 6 ماهه بگیرید ، راسته؟
طرح آزادسازی تعرفه اینترنت تا پایان شهریور (بخوانید دزدی جدید و بیشتر)
ظاهرا 16 مگ حدودا 50 60 گیگ حجم ماهانه داره و 8 مگ 30 40 گیگ و همین طور به پایین , قیمت ها هم همون قبلی ها هستند.

یعنی از همه سمت دارن میچاپن

• Like
Reactions: amir_k2m

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
سلام دوستان
من قبلا پینگم زیر 100 بود اما الان یه چند وقتیه که پینگم بالا رفته (حدودا 150 تا 160) و گاهی اوقات هم یکم پایین میاد (حدودا 110 تا 120) اما بعد چند ساعت دوباره بالا میره.
من ساکن تهران هستم و اینترنت مخابرات دارم
قبلا هم اینظوری شده بود اما بعد یه هفته درست میشد اما اینبار مثل اینکه قضیه فرق میکنه
به مخابراتم زنگ زدم و گفتن که: "ما نمیتونیم برای بالا رفتن پینگتون کاری بکنیم و باید منتظر باشید تا خودش بیاد پایین!!!!!!!!!!!!!!!!"
الان بنظرتون باید چیکار کنم؟
متاسفانه کابل ما فیبر نوری هست و قادر به تعویض ISP نیستم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان
من قبلا پینگم زیر 100 بود اما الان یه چند وقتیه که پینگم بالا رفته (حدودا 150 تا 160) و گاهی اوقات هم یکم پایین میاد (حدودا 110 تا 120) اما بعد چند ساعت دوباره بالا میره.
من ساکن تهران هستم و اینترنت مخابرات دارم
قبلا هم اینظوری شده بود اما بعد یه هفته درست میشد اما اینبار مثل اینکه قضیه فرق میکنه
به مخابراتم زنگ زدم و گفتن که: "ما نمیتونیم برای بالا رفتن پینگتون کاری بکنیم و باید منتظر باشید تا خودش بیاد پایین!!!!!!!!!!!!!!!!"
الان بنظرتون باید چیکار کنم؟
متاسفانه کابل ما فیبر نوری هست و قادر به تعویض ISP نیستم
اگر امکانش رو دارید میتونید از اینترنت رادیویی ( وایرلس) استفاده کنید.

سرویس های کاهش پینگ رو هم امتحان کنید.

آخرین ویرایش:

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
اگر امکانش رو دارید میتونید از اینترنت رادیویی ( وایرلس) استفاده کنید.

سرویس های کاهش پینگ رو هم امتحان کنید.
اینترنت همراه زیاد جالب نیست پینگش
خرید سرویس های کاهش پینگ هم زمانی جواب میده که پینگت نرمال باشه و در حالت عادی پینگت بالا باشه اما پینگ من قبلا پایین بود
متاسفانه الان پینگم 250 شده و فک کنم با این پینگ باید کلا قید بازی آنلاین رو بزنم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اینترنت همراه زیاد جالب نیست پینگش
خرید سرویس های کاهش پینگ هم زمانی جواب میده که پینگت نرمال باشه و در حالت عادی پینگت بالا باشه اما پینگ من قبلا پایین بود
متاسفانه الان پینگم 250 شده و فک کنم با این پینگ باید کلا قید بازی آنلاین رو بزنم
اینترنت همراه ربطی به اینترنت رادیویی یا وایرلس که گفتم نداره .
برای کاهش پینگ هم ، پینگ داخلی شما باید پایین باشه و ربطی به پینگ خارجی نداره !

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
اینترنت همراه ربطی به اینترنت رادیویی یا وایرلس که گفتم نداره .
برای کاهش پینگ هم ، پینگ داخلی شما باید پایین باشه و ربطی به پینگ خارجی نداره !
آهان ببخشید منظورتونو اشتباه متوجه شدم
متاسفانه شرایط خرید اینترنت وایرلس رو فعلا ندارم اما اگه این وضع ادامه پیدا کنه فکر کنم باید یه تجدید نظری دربارش بکنم
من نیازی به سرویس کاهش پینگ ندارم، کسی نیاز به سرویس کاهش پینگ داره که پینگش به صورت دایم بالا باشه اما من قبلا پینگم خوب بود و تنها فقط دو هفتس رفته بالا
اول پینگم شد 120 بعد 150 و یه هفته اینجوری بود و از امروز هم 200 و250 بوده!!!!!!!!
همینجوری داره میره بالا!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر