بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
دوستان شاتلی شما هم افت سرعت دانلود پیدا کردید جدیدا؟ دانلود از سرورهای بین المللی

من سرویس ۲ مگ دارم سرعت دانلودم همیشه ۲۵۰ بود الان با نوسان بالا شده ۹۰-۱۲۰

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان دو تا سوال :
مخابرات چطوره؟ الان زده سرویس 16 مگ با 175 گیگ ترافیک بین الملل 50 تومن ماهیانه.
و اینکه کسی از سرویس های تانوما مخابرات گرفته؟ من پرسیدم گفتن ارائه میدیم . اینجور ک خوندم سرویساشون مثل اینکه سرعت های 50 و 100 ارائه میدن منتها ترافیک کمتری میدن و یکم هزینش بالاتره. مثلا 50 تومن یه سرویس 50 مگ با ترافیک 20 گیگ هست.

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دوستان دو تا سوال :
مخابرات چطوره؟ الان زده سرویس 16 مگ با 175 گیگ ترافیک بین الملل 50 تومن ماهیانه.
و اینکه کسی از سرویس های تانوما مخابرات گرفته؟ من پرسیدم گفتن ارائه میدیم . اینجور ک خوندم سرویساشون مثل اینکه سرعت های 50 و 100 ارائه میدن منتها ترافیک کمتری میدن و یکم هزینش بالاتره. مثلا 50 تومن یه سرویس 50 مگ با ترافیک 20 گیگ هست.
مخابرات در حال حاضر داغون ترین سرویس برای گیم هست ولی اگر برای دانلود بخوای بصرفه هست. الان طرح غزال رو گزاشته 6 ماهه باید بگیری که 4MB بازه ولی تا 16 Mb باز هست اگر خطت بکشه . ماهی 40 تومن میافته برات با 200 گیگ حجم بین الملل و 700 گیگ داخلی در ماه.
اگر بخوای خارج از طرح بخری باید ماهی 80 بدی .
در کل برای دانلود خوبه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
مخابرات در حال حاضر داغون ترین سرویس برای گیم هست ولی اگر برای دانلود بخوای بصرفه هست. الان طرح غزال رو گزاشته 6 ماهه باید بگیری که 4MB بازه ولی تا 16 Mb باز هست اگر خطت بکشه . ماهی 40 تومن میافته برات با 200 گیگ حجم بین الملل و 700 گیگ داخلی در ماه.
اگر بخوای خارج از طرح بخری باید ماهی 80 بدی .
در کل برای دانلود خوبه
نه فقط برای استفاده نت گردی و دانلود میخوام منتها میخوام ببینم سرعتاش چطوره؟ واقعا اون سرعت 16 رو که میگه ارائه میده؟ یا الکی بهونه سر خط و این چیزا میاره؟ من خط خونمون 16 مگ راحت جواب میده قبلا های وب داشتم

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
نه فقط برای استفاده نت گردی و دانلود میخوام منتها میخوام ببینم سرعتاش چطوره؟ واقعا اون سرعت 16 رو که میگه ارائه میده؟ یا الکی بهونه سر خط و این چیزا میاره؟ من خط خونمون 16 مگ راحت جواب میده قبلا های وب داشتم
من 8MB داشتم سرعت دانلود با idm 800KB بود . الان 3MB دارم سرعت 400kb هستش . در کل همون سرعتی که خریدی رو کاغذ رو میده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان امروز پینگتون بالا نرفته؟؟
از من دیروز با 4.2.2.4 بود 110 تا 120
امروز رفته بالای 160
چندبار هم ip عوض کردم فایده نداشت بدتر شد
سایت های مایکروسافت هم یا باز نمیشه یا ناقص میاد بالا!!

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
دوستان امروز پینگتون بالا نرفته؟؟
از من دیروز با 4.2.2.4 بود 110 تا 120
امروز رفته بالای 160
چندبار هم ip عوض کردم فایده نداشت بدتر شد
سایت های مایکروسافت هم یا باز نمیشه یا ناقص میاد بالا!!
من که الان حدود یه هفته س نمیتونم به سرورای یوبیسافت و راک استار وصل بشم. زنگم میزنم میگن مشکل از ما نیست. اگر مشکل از مودم یا دستگاه باشه پس چرا با وی پی ان درست میشه !

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من که الان حدود یه هفته س نمیتونم به سرورای یوبیسافت و راک استار وصل بشم. زنگم میزنم میگن مشکل از ما نیست. اگر مشکل از مودم یا دستگاه باشه پس چرا با وی پی ان درست میشه !

چ شرکتی هستی؟
بازی pubg هم امروز وصل نمیشه!!!
خدایا اون دنیا از عدالت برا مردم ایران حرف نزن ب جز ی عده ای ک وصلن، اینجا جهنمه جهنم.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
چ شرکتی هستی؟
بازی pubg هم امروز وصل نمیشه!!!
خدایا اون دنیا از عدالت برا مردم ایران حرف نزن ب جز ی عده ای ک وصلن، اینجا جهنمه جهنم.
آسیاتک ... تو این چند سالی که داشتم از این مشکلا نداشت نمیدونم چی شده !

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر