بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
الان بهترین ISP ها برای دانلود چیان؟ میخوام شبانه داشته باشه و ترافیک خوبی هم داشته باشه. الان داتک دارم و اصاً راضی نیستم.
اگه برای دانلود شبانه میخوای که بسته های 3ساعت نامحدود ایرانسل خیلی بهترن. ولی در هر جهت پیشگامان سرویسای خیلی توپی داره حالا نمیدونم مصرف شما چقدره ولی سرویس از 200گیگ تا یک ترابایت و حتی 12ترابایت هم داره. ترافیک اضافه هم داره 200گیگ 20روز 30تومن.

• Like
Reactions: goodi

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
شما هم برای قطع و جمع آوری اینترنت آسیاتک مبلغ ۷۶۰۰ تومان رو از طریق پنل پرداخت کردید ؟
برای مشترکان جدید اینجوریه با قدیمی ها هم همیجوره ؟
من زنگ زدم میگن مبلغ جمع آوری رو اولش نمیگیریم و فقط وقتی میخواهید جمع آوری کنید میگیریم من از پاییز پارسال قبل از طرح اینترنت حجمی ازشون خریدم باید پرداخت کنم یا نه ؟

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام ، خط فیبرنوری فقط مخابرات سرویس میده ؟ این سرویس 2 مگ مخابرات 40 گیگ چطوریه خوبه ؟؟
سلام بله فیبرنوری در انحصار مخابرات هست و فعلا هم همینطور خواهد بود.
این سرویس رو من از روی اجبار برای مصرف غیر از بازی استفاده میکنم البته با حجم بالاتر، سرعتش میتونم بگم تو بهترین حالت حداقل در حدی هست که یک کلیپ اینستاگرام رو بدون وقفه نمایش بده. اما اون حجم ۴۰ گیگ طبق تعرفه‌ی مخابرات مسخرس، این‌ها حجم مصرفی از سرورهای خارجی رو چند برابر حساب میکنن. ینی اون ۴۰ گیگ شخصا برای خودم دیگه حداکثرش تو یه هفته مصرف میشه.
اگر خطتون فیبر نوری نشده اصلا سمت مخابرات نرید هیچ طرح و بسته و مزایایی نداره و اکثر اپراتورهای پشتیبانیشون از مشتری طلب دارن انگار.

• Like
Reactions: Anakin

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
سلام بله فیبرنوری در انحصار مخابرات هست و فعلا هم همینطور خواهد بود.
این سرویس رو من از روی اجبار برای مصرف غیر از بازی استفاده میکنم البته با حجم بالاتر، سرعتش میتونم بگم تو بهترین حالت حداقل در حدی هست که یک کلیپ اینستاگرام رو بدون وقفه نمایش بده. اما اون حجم ۴۰ گیگ طبق تعرفه‌ی مخابرات مسخرس، این‌ها حجم مصرفی از سرورهای خارجی رو چند برابر حساب میکنن. ینی اون ۴۰ گیگ شخصا برای خودم دیگه حداکثرش تو یه هفته مصرف میشه.
اگر خطتون فیبر نوری نشده اصلا سمت مخابرات نرید هیچ طرح و بسته و مزایایی نداره و اکثر اپراتورهای پشتیبانیشون از مشتری طلب دارن انگار.
نه فیبرنوریه و من همین 40 گیگ رو گرفتم چاره ای نبود

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام ، خط فیبرنوری فقط مخابرات سرویس میده ؟ این سرویس 2 مگ مخابرات 40 گیگ چطوریه خوبه ؟؟

به هیچ عنوان سمت مخابرات نرید
وحشتناک اوضاعش خرابه یعنی تو گیم که نابوده هی دیسکانکت پینگ بالا تایم اوت
منم فیبر بودم الان درخواست TD LTE مبین نت رو دادم بنظرم اون خیییلی بهتره از مخابرات دزده

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان برای ما که فیبر شده خط هامون راه حلی هست ؟
اسیاتک هم اومد انتش جواب نداد چون جلو خونه دکل برق هست البته گفت احتمالا بقیه هم همینه و بیسیم جواب نمیده :|
این سرویس های نقطه به نقطه جواب میده ؟ قیمتش ؟

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
منم فیبر بودم الان درخواست TD LTE مبین نت رو دادم بنظرم اون خیییلی بهتره از مخابرات دزده
من اصلا گیم انلاین نمیزنم ، td lte هم هزینه هاش واسم بالاست

Amir_Darkevil

عضو جدید
Jul 24, 2018
3
دوستانی که بازی های آنلاین میزنند و مشکل داشتند متن زیر رو بخونند

بعد 2 ماه چند روزی هست دیگ مشکلی توی بازی های انلاین نیست

بازی رینبو برای پی سی ، بازی های Xbox - ps4 و گوشی خود به خود مشکلش حل شده ولی بازی هایی مثل PUBG و gta v باید مراحل زیر رو برید تا Cache بازی پاک بشه و بازی بدون مشکل اجرا بشه.

توی استیم خودتون برید روی بازی راست کلیک کنید properties رو بزنید local file و سپس verifiy intergrity رو بزنید ( حدودا 10 دقیقه طول میکشه حداکثرم 20 دقیقه )

بعدش برید داخل بازی و مشکل بر طرف شده

توی Gta v اگه با ارور Connection lost - unknown network error مواجه شدید مراحل زیر رو برید

روی cmd راست کلیک کنید و Run as administrator بزنید و دستور زیر رو بنویسید.

netsh interface ipv4 show subinterface

کارت های شبکه رو مشاهده میکنید مثلا Wi-fi - Ethernet و... از هر کدوم که استفاده میکنید توی متن زیر جایگزین کنید.

netsh interface ipv4 set subinterface “Esm network shoma” mtu=1450 store=persistent

جای esm network shoma اسم اون شبکه ای که وصلید رو بزنید برای مشاهده اسم شبکه Control panel برید سپس به Network and Sharing Center برید و سمت راست رو به روی Connections اسم شبکه شما رو زده !

سپس کامپیوتر رو ریستارت کرده و تموم
smilingsmiley.gif

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
امروز فوق العاده وضع افتضاح هست
مدام پاکت لاست و نوسان پینگ
اینستا هم ب زور لود میشه
اینا همه چیز رو ول کردن میدونن آخراشه دیگه چرا بیان همه چیز رو خوب و عالی نگهدارن حیف لیاقت نداشتن بهشت دنیا رو ازش نگهداری کنن و تبدیلش کردن به جهنم

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
اقا شنیدم td-lte نت تایپ ۳ میده و نمیشه باهاش آنلاین زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر