بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
پینگ صبانت تا اواخر بهمن سال پیش عالی بود ولی بعد از اون پینگش رفت بالا. گیت وی از زمانی که شد telia پینگ هم رفت بالا.در حال حاضر پینگ داخلیش حدود 10 و پینگ اروپا بین 230-300

با تشکر شما کجا زندگی میکنید؟؟
همه جای ایران پینگ داخلیش 10 هستش؟؟من آبادان زندگی میکنم
من میخوام سرویس 128 طلایی نامحدود صبانت رو بگیرم میخواستم بدونم سرعت دانلودش چنده؟؟و ممکنه بعد از 10 گیگ دانلود سرعتش به سرعت اسمی یا همون 16 بر نگرده؟!چون من خودم الان 128 نامحدود شاتل رو دارم و سرعتش 150 هستش و شده در ماه 40 گیگ هم دانلود کردم ولی سرعتش همون 150 مونده و من چون برای گیم نت میخوام شاتل داره اذیت میکنه.
کسی براش اطفاق افتاده بعد از عبور از دانلود کردن 10 گیگ سرعتش همون سرعت بالا مونده باشه؟!!

- - -ویرایش - - -

با سلام
من ساکن آبادان هستم
من میخوام سرویس 128 طلایی نامحدود صبانت رو بگیرم میخواستم بدونم سرعت دانلودش چنده؟؟و ممکنه بعد از 10 گیگ دانلود سرعتش به سرعت اسمی یا همون 16 بر نگرده؟!چون من خودم الان 128 نامحدود شاتل رو دارم و سرعتش 150 هستش و شده در ماه 40 گیگ هم دانلود کردم ولی سرعتش همون 150 مونده و من چون برای گیم نت میخوام شاتل داره اذیت میکنه.
کسی براش اطفاق افتاده بعد از عبور از دانلود کردن 10 گیگ سرعتش همون سرعت بالا مونده باشه؟!!
با تشکر

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16
با تشکر شما کجا زندگی میکنید؟؟
همه جای ایران پینگ داخلیش 10 هستش؟؟من آبادان زندگی میکنم

- - -ویرایش - - -

با سلام
من ساکن آبادان هستم
با تشکر
خیر پینگ داخلی معمولا بستگی به شهرتون داره. ولی پینگ خارجی برای یک isp مشخص در سراسر ایران یکیه برای اینکه gateway رو شرکت ارتباطات زیرساخت (بخوانید شرکت خراب کاری در ارتباطات زیرساخت!) تعیین می کنه.
در مورد محدودیت هم خیر امکان نداره سرعتتون پایین نیاد. بعد از دانلود زیاد سرعت میاد روی 10-15 کیلوبایت

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
خیر پینگ داخلی معمولا بستگی به شهرتون داره. ولی پینگ خارجی برای یک isp مشخص در سراسر ایران یکیه برای اینکه gateway رو شرکت ارتباطات زیرساخت (بخوانید شرکت خراب کاری در ارتباطات زیرساخت!) تعیین می کنه.
در مورد محدودیت هم خیر امکان نداره سرعتتون پایین نیاد. بعد از دانلود زیاد سرعت میاد روی 10-15 کیلوبایت

پس چرا مال شاتل تو منطقه ما سرعت دانلود بعد از دانلود کردن 9 گیگ پایین نمیاد ولی مثلا تو اهواز همه ناراضیا و میگن سرعتش افتضاح میاد پایین.گفتم شاید برای صبانت هم همین اتفاق بیافته؟؟
شما بچه تهران هستین؟

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16

پس چرا مال شاتل تو منطقه ما سرعت دانلود بعد از دانلود کردن 9 گیگ پایین نمیاد ولی مثلا تو اهواز همه ناراضیا و میگن سرعتش افتضاح میاد پایین.گفتم شاید برای صبانت هم همین اتفاق بیافته؟؟
شما بچه تهران هستین؟
دوست من امکان نداره پایین نیاد! ممکنه چند گیگ اینور اونور بشه ولی در نهایت پایین میاد

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
دوست من امکان نداره پایین نیاد! ممکنه چند گیگ اینور اونور بشه ولی در نهایت پایین میاد

من یک ساله شاتل دارم ولی شده ماهی 40 گیگ دانلود کردم ولی سرعت همون ثابت 150 هستش .میگیم یک ماه دو ماه سه ماه نه یک سال!!!!

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16
من یک ساله شاتل دارم ولی شده ماهی 40 گیگ دانلود کردم ولی سرعت همون ثابت 150 هستش .میگیم یک ماه دو ماه سه ماه نه یک سال!!!!
دوست من به گیگ دانلودی کاری ندارن به نوسان ریت دانلود شما در طول ماه کار دارن. شما احتمالا پشت سر هم دانلود نمی کنی. اگه هر چند روز یه بار مقداری دانلود کنی محدودت نمی کنن.

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
دوست من به گیگ دانلودی کاری ندارن به نوسان ریت دانلود شما در طول ماه کار دارن. شما احتمالا پشت سر هم دانلود نمی کنی. اگه هر چند روز یه بار مقداری دانلود کنی محدودت نمی کنن.

من پشت سر هم هر روز روزی 6 گیگ دانلود میکردم.
یعنی میگین برای صبانت اگه در ماه پشت سر هم دانلود نکنم سرعتم پایین نمیاد؟!!یعنی مثلا یه روز دانلود کنم و بعد 4 روز بعد دانلود کنم سرعتم پایین نمیاد؟!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نقل از روابط عمومی رسمی سایت مخابرات

در رابطه با مصرف منصفانه
با توجه به اینکه در پشت قبض تلفن موضوع مصرف منصفانه مطرح شده به وبسایت شرکت مخابرات مراجعه کردم ولی متاسفانه خبری در رابطه با این موضوع پیدا نکردم. لطفا اطلاعات مربوط به این طرح یا لینک مربوط به این طرح رو اطلاع رسانی فرمایید.

٧/٢/٩٤
مشترك گرامي با توجه به اين كه اين طرح باعث انتقاد زيادي شده لطفا منتظر باشيد انشالله اين طرح لغو شود در غير اينصورت اطلاعات بيشتري را در اختيارتان خواهيم گذاشت.روابط عمومي

طرح غیر منصفانه
بنده هرچه در سایتتان را گشتم در قسمت اخبار و اطلاعیه و... هیچ صحبتی از طرح مصرف منصفانه نبود. با 2020 تماس گرفتم می گویند همان کمپین بهاره است. با مرکز مخابرات خودمان تماس گرفتم هیچ اطلاعی نداشتند. با خود شما (یعنی روابط عمومی) تماس گرفتم جواب درستی ندادید آخر هم گفتید با 2020 تماس بگیرم. حالا آخر سر در این قسمت پرسش و پاسخ نوشته اید اینترنت نامحدود را حجمی کرده اید چرا این مطالب را که نوشته اید به صورت یک اطلاعیه در سایتتان منتشر نمی کنید؟؟

٧/٢/٩٤
باسلام مشترك گرامي اطلاع رساني از طريق قبض شده و همين تغييرات اعتراض بسياري از مشتركين را به همراه داشت اين واحد بر حسب وظيفه اعتراضات و انتقادات را به واحد مربوطه ارسال انشالله به زودي تغييري در اين تصميم گيري صورت پذيرد.روابط عمومي

آخرین ویرایش:

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام
میخواستم بدونم گسی اطلاعی در مورد سرویس گیم نداره.مثلا اگه پینگ داخلی ایران 46 باشه با فعال کردن سرویس گیم چند میشه؟!
و آیا سرویس گیم سرعت دانلود رو پایین میاره؟!
من اگه بخوام 128 نامحدود پارس آنلاین بگیرم آیا بعد از تمام شدن 8گیگ حداقل تبادل آیا پینگ بالا میره؟!و تو بازی آنلاین بازی lag میشه؟!
با تشکر

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
کسی سرعتش کاهش پیدا کرده تو مخابرات ؟
ولی به علت اعتراض شرکت های خصوصی ......مخابرات مجبور شده این کارو کنه من از اون موقع که بحث برداشتن اینترنت نا محدود تو مراکز مخابرات استان ها بود که انجام گرفت به صورت محدود دیگه ارائه کرده فقط استان تهران بود که نا محدود می داد با قیمت های قدیمی ......فشار از سمت مخابرات استان های دیگه و شرکت های خصوصی به مخابرات استان تهران شد اینجوری بلا سرمون اومد.....هر چقدر هم اعتراض کنید نمی تونید تغییر بدید چون شرکتهای برای محدود کردن اینترنت از این خلاء قانونی تنظیم مقررات ارتباطات استفاده مکنن

- - -ویرایش - - -

کسی اینترنت محدود مخابرات تهران داره دانلود شبانش که سرعتش کاهش پیدا نمی کنه که>؟؟؟!!!!!!!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان از های وب رفتم آسیاتک
وقتی های وب بودم این بود :
hoxt_78567792906754906487.jpg

الان که رفتم آسیا تک این شده :

wgiq_screenhunter_02_may._07_22.13.png

حالا به نظرتون چه فرقی کرده ؟؟؟؟؟ بهتر شده یا بدتر ؟

آیا کیفیت خط هم بهتر شده ؟

لازم به ذکره که سیم تلفن هم الان که اومدم آسیاتک فقط قسمتیش عوض شده (از جلوی در حیاط تا آیفون فقط ، ولی سیم کشی داخلی عوض نشده )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر