بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
توی کل کشور اینترنت نامحدود بود از طرف شرکت مخابرات ( 128 ماهیانه 12 تومن- 256 ماهیانه 15 تومن - 512 ماهیانه 25 نومن - 1 مگ ماهیانه 43 تومن - 2 مگ ماهیانه 72 تومن ) مخابرات مثل شرکت های خصوصی هم بعد از یه حجم خاص محدود نمیکرد واقعا نامحدود بود ! این وزیر لعنتی گور به گور شده :| :-& جدید که اومد با دورغ و شعار حذفش کرد رفت ! من کار ندام مجلس بهونش چیه برای استیضاح ولی انشاا... به هر طریقی هست شر واعظی :-& از سر کاربرا کم بشه ! آمین :|:|

این کارا همش برای رفاه حال مشتریان عزیز هست...استفاده منصفانه از پهنای باند برای رعایت حقوق دیگران هست....چندروز پیش اس ام اس برام از بانک امد که برای رفاه حال مشتریان عزیز مبالغ زیر 10 هزارتومن دیگه اس ام اس نخواهد شد...کلا چقد خوبه اینجا همه به فکر مردمن...دستشون رو به گرمی می فشاریم که چقدر رفاه حال ما براشون مهمه.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
این کارا همش برای رفاه حال مشتریان عزیز هست...استفاده منصفانه از پهنای باند برای رعایت حقوق دیگران هست....چندروز پیش اس ام اس برام از بانک امد که برای رفاه حال مشتریان عزیز مبالغ زیر 10 هزارتومن دیگه اس ام اس نخواهد شد...کلا چقد خوبه اینجا همه به فکر مردمن...دستشون رو به گرمی می فشاریم که چقدر رفاه حال ما براشون مهمه.

برای رفاه حال واعظی انشاا... استیضاح بشه و خونه نشین تا یه استراحتی ( شرش از سر ماها کم بشه ) هم کرده باشه بی و***ج***د**ا***ن درو***غگو ... :-& فقط هم برای رفاه حالش البته ... :| پشمک حا**ج عبدا***لله بیشتر مفیده تا این بوق ... :-&:|

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
آغاز فروش کمپین بهاره 94 شرکت مخابرات استان تهران

آغاز فروش کمپین بهاره 94 شرکت مخابرات استان تهران
شرکت مخابرات استان تهران در بهار 94 به متقاضیان جدید اینترنت پر سرعت و یا مشترکین فعلی سرویسهای نامحدود با شرایط ویژه، اینترنت واگذار می کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، محمد رضا بیدخام معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: این کمپین برای مشترکین جدید و فعلی دارای سرویسهای نامحدود در نظر گرفته شده است. بیدخام از جمله مزایای استفاده از کمپین بهاره 94 را ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 6 بامداد، ارائه 5 گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه به صورت تشویقی مختص مشترکین سرویس mbps 2 و 3 گیگابایت مختص مشترکین سرویس mbps 1 در طول مدت قرارداد اعلام کرد و گفت: به مشترکین این کمپین بر حسب قرعه کشی 200 کمک هزینه سفر 10 میلیون ریالی به عتبات عالیات اهدا می شود.
وی خاطر نشان کرد: پرداخت هزینه ها به صورت پس پرداخت( postpaid ) و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می شود و گیگابایت های اضافی به صورت پس پرداخت خریداری می شود.
معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران با بیان این مطلب که متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی از طریق تماس با سامانه 2020( پشتیبانی و فروش اینترنت پر سرعت) و با نشانی الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران ( مخابرات استان تهران - صفحه اصلی )نسبت به خریداری و شرکت در کمپین بهاره اقدام نمایند، گفت: تعرفه سرویسها و تعرفه حجم اضافه دانلود به شرح جدول ذیل می باشد:
تعرفه سرویس ها:

پهنای باند​
حجم ترافیک ماهیانه​
بهای ماهیانه( ریال)​
1 Mbps​
3+5 GB​
000 /175​
2 Mbps​
5+5 GB​
000 /215​

تعرفه حجم اضافه دانلود (ریال):

1_1_1429701648221_94.jpg

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یکی این پست منو نقل قول کنه

بگه الان دقیقا مخابراتیا که نامحدود دارن چه کنند ؟ ( تهران ) 512 دارم ..

قضیه چی شد :D خیلی خلاصه و قشنگ :D

ممنون !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
الان من که نامحدود دارم دقیقا چه بلایی سرم اومده ؟ محدومون کردن ؟ :biggrin1: چون من از اول اردیبهشت تا الان حدود 30 گیگ دانلود داشتم فقط :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
چه قدر ادم های خوبی هم به خاطر رضایت حال مشتری شبانه ها ر ور داشتن و باز هم به خاطر رضایت مشتری میخوان نامحدود ر وردارن و در اخر به خاطر رضایت مشتری از *****ینگ هوشمند میخوان استفاده کنن

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا حالا واقعا 2 مگ که بدن تو ساعات رایگان حجم کم نکنه چون مخصوصا پس پرداخت هم هست دیگه هیچی!!!!!!
یک دفعه دید اومد 200 تومن رو قبض :|
چجوریاست الان نمیشه رو همین طرح موند؟؟؟؟؟
عجب گیری کردیم با این ها به قران :|

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
الان نت نامحدود رو باید مدیریت کنیم که یک موقع قبض فضایی نیاد برامون ... واقعا نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم :|

ظاهرا برای سرویسها حجم دانلود ماهیانه به این صورته :

سرویس 2 مگ = 80 گیگ دانلود ماهیانه

سرویس 1 مگ = 40 گیگ دانلود ماهیانه

سرویس 512 = 20 گیگ دانلود ماهیانه

سرویس 256 = 10 گیگ دانلود ماهیانه

سرویس 128 = 6 گیگ دانلود ماهیانه

بیشتر از این مقدار دانلود کنید هر گیگ اضافه به صورت آزاد محاسبه میشه و روی قبض میاد

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان
یه سوال داشتم
با چه پینگی میشه راحت آنلاین بازی کرد؟
من پارس آنلاین دارم 8 مگ این پینگ رو بهم میده:
08294553045748854971.png

اصلا نمیتونم با این پینگ راحت آنلاین بازی کنم با ps4

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام دوستان
یه سوال داشتم
با چه پینگی میشه راحت آنلاین بازی کرد؟
من پارس آنلاین دارم 8 مگ این پینگ رو بهم میده:
08294553045748854971.png

اصلا نمیتونم با این پینگ راحت آنلاین بازی کنم با ps4
شما با سرور های نزدیک پینگ گرفتی که پینگت شده 31 ولی شما تست google.com ر بگیر زیره 250 معمولا خوب هست

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
الان نت نامحدود رو باید مدیریت کنیم که یک موقع قبض فضایی نیاد برامون ... واقعا نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم :|

بیشتر از این مقدار دانلود کنید هر گیگ اضافه به صورت آزاد محاسبه میشه و روی قبض میاد
مخابرات؟؟؟
منبع؟؟؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
الان فرق بین محدود و نامحدود شده مثل سیم کارت اعتباری و دائمی
اینترنت محدود و سیم کارت اعتباری: تو هر دو اول اعتبار(ترافیک) میخری بعد استفادش میکنی
اینترنت نامحدود و سیم کارت دائمی: اول استفاده میکنی بعد آخر ماه میزان مصرفت میاد روی قبض
اینم وضعیت من موقع فکر کردن به اینترنت ایران
giphy.gif

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ

دوست عزیز باز خوبه توی تهران تا 512 نامحدود میدن ( فرق میذارن بین استانها ! ما از فرق مینالیم نه از فقر :| ) ! یه تعداد کم هم از استان ها از این روش استفاده می کنن که شما نوشتی ولی بیشتر دیگه فقط حجمی میفروشن با هر گیگ ترافیک 3600 !!! مثلا بخوای GTA V رو دانلود کنی باید پول یه نسخه اورجینال رو فقط ترافیک بخری تا بتونی دیتای بازی رو دانلود کنی ! 1 بارنه 100 بار لعنت خدا بر وا**عظی بیسواد ... :-&:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر