بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
به نظر میرسه برای همه محدود میشه. روی قبض های تلفن همچین چیزی نوشته ولی هنوز توی خود سایت اطلاعی ندادن. یه عده توی بخش پرسش و پاسخ ازشون سوال کردن و مثل اینکه محدودیت به این شکل هست:
577831c6a52cf8921.jpg

مشکل اینجاست که مثل آدم توضیح نمیدن جریان چیه. دو روز دیگه اردیبهشت شروع میشه، ولی هنوز نمیدونیم این محدودیت دقیقاً یعنی چی! وقتی تموم میشه کلهم قطع میشه یا سرعتش کم میشه یا ادامه پیدا میکنه ولی یه دفعه با یه قبض خوشگل سورپرایز میشیم؟!
حالا درسته برای اینا مهم نیست که ملت چی میگن، ولی بد نیست هرکی مخابرات داره اینجا در مورد محدودیت بنویسه و انتقاد کنه. با اینکه احتمالاً به جایی نمیرسیم، ولی باز بهتر از هیچی هست و وقتی هم نمیگیره.
الان من نوشتم
والا به خدا دیگه زرنگی هم حدی داره
این همه دارن میخورن بازم سیر نمیشن

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به نظر میرسه برای همه محدود میشه. روی قبض های تلفن همچین چیزی نوشته ولی هنوز توی خود سایت اطلاعی ندادن. یه عده توی بخش پرسش و پاسخ ازشون سوال کردن و مثل اینکه محدودیت به این شکل هست:
577831c6a52cf8921.jpg

مشکل اینجاست که مثل آدم توضیح نمیدن جریان چیه. دو روز دیگه اردیبهشت شروع میشه، ولی هنوز نمیدونیم این محدودیت دقیقاً یعنی چی! وقتی تموم میشه کلهم قطع میشه یا سرعتش کم میشه یا ادامه پیدا میکنه ولی یه دفعه با یه قبض خوشگل سورپرایز میشیم؟!
حالا درسته برای اینا مهم نیست که ملت چی میگن، ولی بد نیست هرکی مخابرات داره اینجا در مورد محدودیت بنویسه و انتقاد کنه. با اینکه احتمالاً به جایی نمیرسیم، ولی باز بهتر از هیچی هست و وقتی هم نمیگیره.
مصرف منصفانه اگر مثل مال ispهای دیگه باشه (که احتمال زیاد هست) اینه که اگر از اون سقف در ماه بیشتر دانلود کنی سرعتتت به حدی میاد پایین که سایت رجا نیوز هم 5 دقیقه طول میکشه!

پ.ن:در کل عملا نامحدود تو ایران معنی نداره..

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
617
نام
مهدی
به نظرم اینترنت حجمی شبانه رایگان از نامحدود خیلی بهتره. من خودم یه ۲ مگ مخابرات دارم ماهی ۲۰ تومن هر ماه هم حدود ۱۰۰ گیگ دانلود میکنم در صورتی که نامحدود بعضی از همین ISP ها تا ۷۰ ۸۰ گیگ دانلود میکنی پای مضخرفاتی مثل مصرف مصفانه رو میکشن وسط و سرعتت میشه‌ یه چیزی در حد حلزون رو به مرگ!
اون در صورتیه که مصرف روزانت کم باشه بتونی تا پایان دوره حجمتو دووم بیاری. نه مثل من که 10 روز تا پایان دورم مونده، 5 گیگ ماهانم تموم شده :D
دوستان شاتل سرویس گیمینگ داره که پینگ بیاد پایین ؟
آره زنگ بزن برات فعال میکنن؛ فقط سرعت رو تا نصف کم میکنند
تو مخابرات(تهران) چیزی به عنوان مصرف منصفانه نداریم
الان بنده در این ماه 65 گیگ دانلود کردم
سرعت 1024
بدون افت سرعتی الان هم دارم دانلود می کنم
همش حرف بیخود می زنند

چه سرویسی دارین و هزینش چقدره؟

آخرین ویرایش:

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
مصرف منصفانه اگر مثل مال ispهای دیگه باشه (که احتمال زیاد هست) اینه که اگر از اون سقف در ماه بیشتر دانلود کنی سرعتتت به حدی میاد پایین که سایت رجا نیوز هم 5 دقیقه طول میکشه!

سرعت 1024
همش حرف بیخود می زنند

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
اون در صورتیه که مصرف روزانت کم باشه بتونی تا پایان دوره حجمتو دووم بیاری. نه مثل من که 10 روز تا پایان دورم مونده، 5 گیگ ماهانم تموم شده :D

آره زنگ بزن برات فعال میکنن؛ فقط سرعت رو تا نصف کم میکنند

چه سرویسی دارین و هزینش چقدره؟
سرویس 1MB نامحدود
f93znofzbu9s6vmip9li.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
سرعت 1024
همش حرف بیخود می زنند
من خودم 512 دارم و این ماه به گفته سایت مخابرات 112.4 گیگ دانلود کردم! موضوع اینه که از اردیبهشت میخوان محدودیت ها رو اعمال کنن. هم پشت قبض ها نوشته شده، هم اگه ازشون سوال کنین این رو میگن. ولی همچنان توضیح بیشتر نمیدن و معلوم نیست دقیقاً محدودیتش چه شکلی هست.

مصرف منصفانه یکی از خنده دارترین جُک های تاریخ بشریت هست! یعنی رسماً همون اینترنت محدود هست، ولی به نام نامحدود میفروشن!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
مخابرات هم بامبول در آورد ؟ فـــاک ...

پینگمونم که الان همش 300 و 400 ـه با 4.2.2.4

فیلم زیاد در بیاره می کشم زیرش :D میرم یه چیز دیگه !

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من خودم 512 دارم و این ماه به گفته سایت مخابرات 112.4 گیگ دانلود کردم! موضوع اینه که از اردیبهشت میخوان محدودیت ها رو اعمال کنن. هم پشت قبض ها نوشته شده، هم اگه ازشون سوال کنین این رو میگن. ولی همچنان توضیح بیشتر نمیدن و معلوم نیست دقیقاً محدودیتش چه شکلی هست.

مصرف منصفانه یکی از خنده دارترین جُک های تاریخ بشریت هست! یعنی رسماً همون اینترنت محدود هست، ولی به نام نامحدود میفروشن!
دقیقا! جالبم هست با سرویس دهنده حرف هم بزنی وقتی سرعتت رو تا بیخ! میارن پایین کاملا حق به جانب حرف میزنن... انگار ما داریم دزدی میکنیم از ملت!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
617
نام
مهدی
دوستان کسی نامحدود وایمکس ایرانسل داره؟ سرعتش چقدره و آیا مصرف منصفانه داره؟ البته تو سایت زده داره ولی میخوام بدونم حدش چقدره

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی نامحدود وایمکس ایرانسل داره؟ سرعتش چقدره و آیا مصرف منصفانه داره؟ البته تو سایت زده داره ولی میخوام بدونم حدش چقدره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان اگه مصرف منصفانه سرعتو کم کنه پینگ هم میره بالا؟ یا بازم میشه بازی کرد؟
و اینکه من اکه آی اس پی رو عوض کنم و پینگ برام مهم باشه
پینگ به سرعتی که میگیرم بستگی داره؟
چه آی اس پی ای گیمینگ بهتری داره؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
۲ هفته ست ه اصلا نمیتونم وارد قسمت multiplayer بازی ها بشم !چه کار کنم !؟
از این مخابرات کوفتی هم سرویس میگیرم !
اینترنت ایران = جک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر