بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
نمایندگان مجلس به جرم خیانت به کشور باید اعدام بشن :|

- - -ویرایش - - -

برا شماها بای وب داغون نیست؟؟؟؟
شبا که اصلا در حد دایال آپ هم نیست. نمی دونم مشکل سراسریه یا مال بای وبه
فکر کنم باید درخواست تخلیه بدم

ae73gp6tctcic4cedefu.jpg

بهترین جوابی که پشتیبانی گرفتم این بود که مشکل از سمت شما نیست از زیرساخته.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
@Inquisitor
یعنی شما میگی از همین سرویس‌های حجمی استفاده کنم بهتره؟!
تا چند گیگ دانلود در روز واسشون قابل قبوله؟!!
بسته به استفاده داره... همین تبادل رو در روز‌های ماه تقسیم کنید درمیاد.. اگر کمتر از این مقدار دانلود کنید مشکلی نمی خورید (که خب اکثرا نمیتونن چون مثلا میشه روزی 600 مگ برای آرت 3 اینا که خب دو تا سایت باز کنید بیشتر میشه)

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
اقا نت من و تا جایی که میدونم اکثر بچه 1 هفته قبل از عید داغون شد هم ازلحاض پینگ و سرعت و... و اینکه دیگه نمیتونستیم با حریف خارجی بازی کنیم سرچ نمیکرد و هنوز که هنوز درست نشده پینگ خوبه سرعت هم خوبه اما نمیشه بازی کرد نمیدونم چی کار کردن با ای اس پی ها که دیگه جوین نمیشیم ولی فقط کانکشن پارس انلاین که مشکلی نداره و همه چیش خوبه اخه چرا باید اینجوری باشه یکی توضیح بده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
مثل اینکه مخابرات از اول اردیبهشت دیگه اینترنت نامحدود نداره و همه چیز حجمی میشه. مثلاً 512 فقط 20 گیگ حجم داره. کسی جایی رو سراغ داره که اینترنت نامحدود واقعی داشته باشه با قیمت مناسب؟ نامحدود واقعی، نه چرندیاتی مثل مصرف بهینه و دوستانه و منصفانه و ... جایی که اگه 200 گیگ هم دانلود کنیم کسی اعتراض نکنه.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مثل اینکه مخابرات از اول اردیبهشت دیگه اینترنت نامحدود نداره و همه چیز حجمی میشه. مثلاً 512 فقط 20 گیگ حجم داره. کسی جایی رو سراغ داره که اینترنت نامحدود واقعی داشته باشه با قیمت مناسب؟ نامحدود واقعی، نه چرندیاتی مثل مصرف بهینه و دوستانه و منصفانه و ... جایی که اگه 200 گیگ هم دانلود کنیم کسی اعتراض نکنه.
تنها isp این جوری همین مخابرات بود...

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین

دوست عزيز يعني افرادي كه از قبل نامحدود داشتن از اول ارديبهشت براشون محدود ميشه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بقیه چطورین؟
شنیده بودم که سرعت رو کم میکنن بعد از رسیدن به سقف
یا اینکه نکنه هزینه ی اضافی داره؟
یه حجم دانلود مشخصی بعد از شارژ ماهیانه دارن... مثلا سقف دانلود پنج گیگ باشه شما برید ده گیگ دانلود کنید سرعت دانلود از نصف هم کمتر میشه...
مخابرات اینجوری نبود ولی...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
حالا که مخابرات اینطوری شده بهترین آی اس پی برای یه گیمر که حجم دانلودش خییییییلی زیاده چیه؟
هزینشم سنگین نباشه زیاد

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
به نظرم اینترنت حجمی شبانه رایگان از نامحدود خیلی بهتره. من خودم یه ۲ مگ مخابرات دارم ماهی ۲۰ تومن هر ماه هم حدود ۱۰۰ گیگ دانلود میکنم در صورتی که نامحدود بعضی از همین ISP ها تا ۷۰ ۸۰ گیگ دانلود میکنی پای مضخرفاتی مثل مصرف مصفانه رو میکشن وسط و سرعتت میشه‌ یه چیزی در حد حلزون رو به مرگ!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
به نظرم اینترنت حجمی شبانه رایگان از نامحدود خیلی بهتره. من خودم یه ۲ مگ مخابرات دارم ماهی ۲۰ تومن هر ماه هم حدود ۱۰۰ گیگ دانلود میکنم در صورتی که نامحدود بعضی از همین ISP ها تا ۷۰ ۸۰ گیگ دانلود میکنی پای مضخرفاتی مثل مصرف مصفانه رو میکشن وسط و سرعتت میشه‌ یه چیزی در حد حلزون رو به مرگ!
مگه دانلود شبانه حذف نشده؟
شنیده بودم حذف شده
+بازی آنلاین چی پس
اونا که تو روز انجام میشن

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
مگه دانلود شبانه حذف نشده؟
شنیده بودم حذف شده
+بازی آنلاین چی پس
اونا که تو روز انجام میشن
نه اینجا(کرمان) که مخابرات هنوز داره شبانه رایگان میده با مودم رایگان اونایی هم که مودم دارن بجاش ماهی ۲.۵ میزاره رو ترافیک خلاصه من با همین ۲۰ تومن ماهی حدود ۸.۵ گیگ ترافیک دارم آنلاین هم من خودم زیاد بازی نمیکنم اما فک نمیکنم خیلی ترافیک بندازه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
نه اینجا(کرمان) که مخابرات هنوز داره شبانه رایگان میده با مودم رایگان اونایی هم که مودم دارن بجاش ماهی ۲.۵ میزاره رو ترافیک خلاصه من با همین ۲۰ تومن ماهی حدود ۸.۵ گیگ ترافیک دارم آنلاین هم من خودم زیاد بازی نمیکنم اما فک نمیکنم خیلی ترافیک بندازه
اصلا به صرفه نیست این قیمتا
مثلا ماینکرفت ساعتی میانگین ۳۰۰مگ ترافیک میبره
نمیشه اصلا :(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
دوست عزيز يعني افرادي كه از قبل نامحدود داشتن از اول ارديبهشت براشون محدود ميشه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
به نظر میرسه برای همه محدود میشه. روی قبض های تلفن همچین چیزی نوشته ولی هنوز توی خود سایت اطلاعی ندادن. یه عده توی بخش پرسش و پاسخ ازشون سوال کردن و مثل اینکه محدودیت به این شکل هست:
577831c6a52cf8921.jpg

مشکل اینجاست که مثل آدم توضیح نمیدن جریان چیه. دو روز دیگه اردیبهشت شروع میشه، ولی هنوز نمیدونیم این محدودیت دقیقاً یعنی چی! وقتی تموم میشه کلهم قطع میشه یا سرعتش کم میشه یا ادامه پیدا میکنه ولی یه دفعه با یه قبض خوشگل سورپرایز میشیم؟!
حالا درسته برای اینا مهم نیست که ملت چی میگن، ولی بد نیست هرکی مخابرات داره اینجا در مورد محدودیت بنویسه و انتقاد کنه. با اینکه احتمالاً به جایی نمیرسیم، ولی باز بهتر از هیچی هست و وقتی هم نمیگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر