بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
پینگ مخابرات با قند/شکلن چیزی حدود 200 میشه..
بدون استفاده از تجهزات اضافه 500 هست..
اینا دقیقا چی کار دارن میکن با خطوط و پرت هاخدا داند...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پینگی که پینگ نباشه، پینگ نیس!

مکسنت، مهاباد، سرویس 10 مگابیت.

rzawmatt4fdgcfngl2bc.png

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
دوستان تهرانی در مورد پارس آنلاین و شاتل چه محدود چه نامحدود یه توضیح مختصری بدن میخوام آسیا تک رو جم کنم درجه اول پینگ برام مهمه..
پیشاپیش ممنون

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
آقا من اگه از یه شرکتی adsl بگیرم بعدآ نخواستتم میتونم شرکتمو عوض کنم؟
شاتل چه طوره؟
کی تو محدوده شهید لطیفیه ؟ چی خوبه اونای که مخابرات شهید لطیفی دارن راضی اند؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
این هم آخرین پست وزیر ارتباطات در صقحه رسمی کلوب ایشون :

دوستان سلام
امروز در وزارت ارتباطات میزبان وزیر پست و ارتباطات سومالی بودیم. با توجه به مشترکات سیاسی و فرهنگی :| دو کشور سطح روابط می تواند از شرایط فعلی فراتر رفته و درکنفرانس های بین المللی نظیر ITU با مقامات این کشور وارد رایزنی شد.
هدف ما از این دیدار گسترش روابط و مناسبات و تبادل اطلاعات دو کشور در زمینه های پست، پست بانک، مخابرات، IT، فضایی و محصولات فناوری اطلاعات است.
تشکیل بازار مشترک بین دو کشور در زمینه IT و ICT، بکارگیری بخش های خصوصی دو کشور در اجرای پروژه های ارتباطی و مخابراتی و صادرات محصولات نرم افزاری و سخت افزاری به کشور سومالی :| از دیگر موارد مهمی بود که درباره آنها مذاکره نمودیم.
در پایان مذاکرات، هم ما و هم نمایندگان کشور سومالی امیدوار بودیم که روابط دو کشور گسترش یابد. :|:|:|:|:|:|:|:|

مشترکات سیاسی و فرهنگی ؟ :| با سومالی ؟؟ :|
داریم نزدیک میشیم ولی هنوز مونده خوشبختانه :|

نکته : سومالی بین 180 کشور هم قرار نداره برای سرعت اینترنت ... :| بیش از 15 ماه از وزرات این معجزه میگذره و داریم دستاوردهاشو رو مشاهده می کنیم ... :|

چند خطی از ویکیپدیا برای آشنایی بیشتر با کشور پیشترفته سومالی : :|

در حال حاضر حاکمیت سومالی انحصاراً در حد حقوق قانونی قرار داشته و این کشور فاقد حاکمیت دولت مرکزی برسمیت شناخته شده بوده و از هرگونه شاخص‌های مرتبط با دولت مستقل ثابت محروم است.
سومالی یکی از بالاترین درصدهای مرگ و میر کودکان جهان را داراست. ۱۰٪ کودکان در هنگام تولد و ۲۵٪ از آندسته که در هنگام تولد جان سالم بدر می‌برند قبل از رسیدن به پنج سالگی از دنیا می‌روند . امروزه، حدود ۶۰٪ از کل جمعیت سومالی را اقوام کوچ‌نشین یا شبه کوچ نشین :|تشکیل می‌دهد که به نگهداری گله‌های احشام، شتر، گوسفند و بز :| اشتغال دارند. حدود ۲۵٪ جمعیت نیز کشاورزانی هستند بصورت عمده در مناطق بارور کشاورزی بین جوبا و شبله در جنوب سومالی زندگی می‌کنند. مابقی جمعیت کشور (۲۰٪ - ۱۵٪) نیز شهر نشین هستند.سامانه همگانی ارتباطات در سومالی تقریباً بطور کامل از بین رفته و یا تکه تکه :eek: ( یعنی چه کارش کردن ؟؟ :| ) شده بود ؛ بهرحال علی‌رغم (یا شاید بدلیل) عدم وجود دولت در سومالی، در بیشتر شهرهای عمده این کشور شرکت‌های خصوصی بیسیم وجود دارند که بنحوی کارآ و در مقایسه با کشورهای همسایه ( اتیوپی و چند کشور دیگه که هنوز آدم بره سمتشون میخورنش :-s)، به ارائه سرویسی مطلوب می‌پردازند. سومالی در بین تمام کشورهای آفریقائی دارای ارزانترین هزینه تماس‌های موبایل بوده و برخی از شرکتها مبلغی کمتر از یک سنت را برای هر دقیقه مکالمه مطالبه می‌کنند. شرکت هائی که در زمینه ارائه سرویس‌های ارتباطی فعالیت دارند عبارتند از:

گولیس تلکام
سام تل
گالکوم
شرکت گلوبال اینترنت
هور موود
تلکام
نیشن لینک
نت کو
اس تی جی
دهاب شییل
فقط یک نکته داشت ، اون جا انحصار ندارن و 10 اپراتور تلفن بیسیم فعاله ! در این مورد دست تسلیم رو بالا میبریم در مقایسه با ملت پرشور سومالی :|

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
اسیاتک سرویس 1 ماهه ی 10 گیگ شبانه رایگانش رو حذف کرده سه ماهه با حجم 60 گیگ سرعت 2 مگ 2تا 8 صبح رایگان گذاشته 55 تومن بنظر میاد کمی پیشرفت کردن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
اسیاتک سرویس 1 ماهه ی 10 گیگ شبانه رایگانش رو حذف کرده سه ماهه با حجم 60 گیگ سرعت 2 مگ 2تا 8 صبح رایگان گذاشته 55 تومن بنظر میاد کمی پیشرفت کردن
کی کفته حذف کرده من الان این سرویسو دارم و اینم لینک وجود ده گیگ با شبانه رایگان
اینترنت پرسرعت +ADSL2

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
کی کفته حذف کرده من الان این سرویسو دارم و اینم لینک وجود ده گیگ با شبانه رایگان
اینترنت پرسرعت +ADSL2

من حجمم تموم شده بود برای شارژ که رفتم دیدم توی لیستش یک ماهه رو برداشتن البته این جدیده خیلی به صرفه تره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
من حجمم تموم شده بود برای شارژ که رفتم دیدم توی لیستش یک ماهه رو برداشتن البته این جدیده خیلی به صرفه تره
سوتی دادی
اولا اون سرویس 2 مگ 60 گیگ 3 ماهه از قدیم بوده
در ثانی یه نگاه بکن
سرویس جایگزین اون 10 مگ شده 10 مگ با 10 گیگ حجم و از 4 تا 10 صبح رایگان که من هم گرفتمش

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سوتی دادی
اولا اون سرویس 2 مگ 60 گیگ 3 ماهه از قدیم بوده
در ثانی یه نگاه بکن
سرویس جایگزین اون 10 مگ شده 10 مگ با 10 گیگ حجم و از 4 تا 10 صبح رایگان که من هم گرفتمش
سوتی چیه میخوای عکس بگیرم بذارم باور کنی که برای من اون 1 ماهه رفته؟

اون 3 ماهه هم برای من نبود نه توی کاغذی که از خودشون گرفتم نه توی سایت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
سوتی چیه میخوای عکس بگیرم بذارم باور کنی که برای من اون 1 ماهه رفته؟

اون 3 ماهه هم برای من نبود نه توی کاغذی که از خودشون گرفتم نه توی سایت
چرا بوده
تو اون کاغذا کامل نمیزنند
بعد هر ماه 55500 نه سه ماهه بعد عوارض و مالیات هم میاد روش میشه 176 هزار تومن
اگه نبود اون سرویس 10 مگ 10 گیگ ،احتمالا از نمایندگی گرفتی میتونی زنگ بزنی 1544 و درخواست تغییر پنل بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر