بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
به شانس نیست :1.نویز خط 2.دوری از مرکز و کیفیت مرکزتون 3.تعداد کاربر مرکزتون 4.سرور دانلودتون و ......................
بعد روز من داغونه ولی الان دو شبه که با سرعت 1 مگ دان میزنم ولی روزم به زور از 150 رد میکنه و فعلا انواع بروکشیها و گریو و چیز تی ان رو محدود کردن فقط رو سرور رومانیش میشه یکم رفت و از تونیوب دان با سرعت 30-40 زد
امیدوارم این مشکلش حل شه فقط
راستی پینگ اسیاتک داغونه ها الان 8.8.8.8 گرفتم 350 بود
و 4.2.2.4 هم 250
در حالی که با پارس زیر 120 بود برام

سرویسهای نامحدود اسیاتک اینجوریه 18 گیگ سرعت بالا میده که هیچ
اون حجمی که میده یعنی 120 گیگ رو تقسیم 30 روز کن میشه 4 گیگ یعنی تا 4 گیگ تو روز سرعت اسمیتو بهت میده و اسمی رو اینجوری محاسبه 1/32 سرعت خریداری شده قابل قبولشونه مثلا برا 2 مگ میگن 64 یعنی خوبه
و بعد از ممصرف 4 گیگ تو روز سرعتت به 1 کیلو بایت بر ثانیه میرسه

نویز خط ندارم :D فاصلم 2 کیلومتره :| نکنه باید کم تر باشه؟؟؟ :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,957
نام
محمد حسین
اگه میشه راهنمایی کنید

نویز خط ندارم :D فاصلم 2 کیلومتره :| نکنه باید کم تر باشه؟؟؟ :D
اولا کلی چیز مطرحه و یه احتمال هست خط دوستت رو رو بالاتر بسته باشن و برا تو رو رو همون سرویس خودت
و اینکه مرکز شما دو نفر یکیه یا سرور دانلودتون یکیه و اینکه تو یه زمان تست زدید تو شرایط یکسان یه نفر رو بیاب و مقاسه کن
سرویس نامحدود اونجوری نداریم که بشه باهاش حسابی دان کرد یه حجم سرعت بالا میدن بقیش میشه سرعت اسمی که فکر کنم با این قیمت بتونی 512 بگیری که سرعت معمولت میاد رو 64
که میشه روزی حدود 5.5 گیگ که میشه ماهی 165

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام خدمت دوستان
ما آخر نفهمیدیم سرویس گیم پینگ رو چقدر کاهش میده یکی میگه اصلا کاهش میده یکی میگه کاهش میده
اگه کاهش میده پینگ رو چند درصد کاهش میده؟!پینگ رو 50درصد کاهش میده؟!

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
با سلام خدمت دوستان
ما آخر نفهمیدیم سرویس گیم پینگ رو چقدر کاهش میده یکی میگه اصلا کاهش میده یکی میگه کاهش میده

کاهش میده
باید ببینید با آی اس پی تون مشکل نداشته باشه
مخابرات استان تهران که خوب باهاش میشه کار کرد
خوب جواب میده

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان زنگ زدم isp بهم گفت با این دستور پینگ بگیر :
cmd= 4.2.2.2 -t -l 0
میخواستم ببیم اون اِل و صفر برای چی هست ؟؟؟؟ ننویسیم چه فرقی میکنه مگه ؟
ممنون

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
با سلام خدمت دوستان
داداش خودت میتونی حساب کنی . این سرور ها شمارو با یه میانبر وصل میکنن به سرور مورد نظرت . خب حساب کن این کاهش دهنده ها پینگشون با اروپا حدودا 80 ~ 90 میلی ثانیه هست . شما پینگ خودتون تا سرور کاهش دهنده رو جمع بزنید با عدد مثلا 85 میشه پینگتون با اکثر سرورهای اروپایی مثلا یه IP خیلی محبوب مثل 4.2.2.4 یا 4.2.2.2 . من الان پینگم با 4.2.2.2 حدودا 110 هست ولی بعضی وقتا 220 . خب الان که 110 هست نیازی نیست مثلا پینگم با سرور کاهش دهنده 25 هست پس 25 + 85 = 110 پس فرقی به حالم نکرد . اگر پینگم مثلا با 4.2.2.2 حدودا 250 بود و با سرور کاهش دهنده پینگ مثلا 30 میشد 30 + 85 = 125 حالا 25 کجا و 125 کجا تقریبا با کاهش 50 درصدی پینگم نصف شد .
موفق باشی .

- - -ویرایش - - -

دوستان زنگ زدم isp بهم گفت با این دستور پینگ بگیر :
cmd= 4.2.2.2 -t -l 0
میخواستم ببیم اون اِل و صفر برای چی هست ؟؟؟؟ ننویسیم چه فرقی میکنه مگه ؟
ممنون
با استفاده از این دستون میتونید سایز و حجم پاکتی رو که میفرستید رو تغییر بدید . معمولا برای به دست آوردن پینگ واقعی سایز پاکت رو تا 1024 هم میبرن بالا تا ثبات خط اتصال رو نشون بده ISP شما با قرار دادن مقدار 0 برای این پاکت عملا میخواد سر شمارو کلاه بزاره . شما وقتی داری توی یه سرور بازی میکنید که آپلود و دانلودتون روی 0 نیست مسلما 10 کیلوبایت مجموع رو دارید .
توی این عکس متوجه فاحش این تغییر میشید . البته شاید اینترنت من نسبتا خوبه که تا 1024 تغییری نداشته بعضی ها روی 512 یا پایین تر هم دچار نوسان میشن .

- - -ویرایش - - -

اقای کارشناس باز ساز مخالف زدن ! دوست عزیز بنده خوشبختانه این قدر بدبخت نشدم که به خاطر قیمت خود بسته برم ارزون تره رو بگیرم . این توش مودم هم داشت و 10 مگ هم دو سال میتونم داشته باشم . حجم 24 رو روز اول میرم بالای 50 گیگ میریزم به حساب :) الان دوستم هم مثل من هفته پیش همین 10 مگ رو گرفت فک کنم 20 گیگ یا 24 گیگ در ماه سرعت دانلودش از 800 تا 1 هست که به خاطر مشکل سیم کشیشون و نویز خط تازه این طوره :)

طبق حرف شما رسما نباید نت داشته باشیم :)) مطلوب نیست چی کار کنیم؟ شما برو مطلوبش کن اگه میتونی :| خیلی هم پول قلمبه نیست برای 10 مگ . تا 10 سال دیگه پهنای باند زیرساخت درسته نشه باید نشست تماشا کرد؟؟؟ رسما از منطق خالی بود این حرف اخرتون ...
داداش شما حرف طرف مقابل رو دریاب بعد نقل قول کن . اگر فردا اینترنت ایران یه قدم پیشرفت داشت به خاطر افرادی مثل آقا فرشید هست . الان هم به خاطر من و تو هست که اینترنت گرون و بی کیفیت بهمون میندازن هیچی هم نمیگیم تازه بیشترم میخوایم بفشارن ...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها سرویس های اسیاتک فقط اونایی که نوشته جلوش دانلود منصفانه داره یا همشون دارن؟
الان من شهاب 20 گیگ در ماه رو بگیرم شبانه ـش دیگه دانلود منصفانه نداره؟

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
بچه ها سرویس های اسیاتک فقط اونایی که نوشته جلوش دانلود منصفانه داره یا همشون دارن؟
الان من شهاب 20 گیگ در ماه رو بگیرم شبانه ـش دیگه دانلود منصفانه نداره؟

نه اونایی که نوشته فقط دارن...

من دقیقا همین سرویس که می خواید بگیرید دارم ولی خوب می دونی دانلودش برا من بیشتر از ۵۰۰ نمیره بعد اگه ۴ مگ هم بگیرید همین سرعت رو دارید بستگی به کیفیت خطتون داره ... فقط یه چیز دیگه که اگه در جریان نباشید ممکنه ترافیکتون به فنا بره:d زمان دانلود رایگان مودم رو یه روشن خاموش کنید که وارد دانلود رایگان بشید

Mohsennn

کاربر سایت
Dec 10, 2014
83
بزنم به تخته دو روزه پینگم همیشه زیر 100 بوده و بعضی وقتا به 50 هم رسیده:) نمی دونم چه خبره ولی تازه دارم لذت GTA V و BF 4 رو تجربه می کنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر