بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
شايد بعضي دوستان يادشون بياد يه ماه پيش مشكلي براي من پيش اومد و 1400 مگ از حجم شارژ ام رو سيستم قاطي شبانه من مصرف كرد رفت !
علي رغم اين كه طرف مقابل يعني ISP زيربار نميرفت تونستم چندين بار بهشون ثابت كنم مشكل از اونها بوده و قبول هم كردن مشكل داره سيستم شون اما ديگه اونقدر اعصابم رو خورد كردن كه گفتم اگر توي 21 ام كه ميشه يه ماه ديگه بازم گفتن نه مشكل از سمت شما بوده و شما مصرف كردين توي بازه حجمي تون ديگه زنگ نزنم چون بيشتر از قيمت اون 1400 مگ پول تلفن و موبايل دادم !

بعد از دوباره ثابت كردن به يه پشتبيان ديگه كه دانلود شده فرق داره با دانلود حجم شارژايي ( و خدارو شكر اين يكي فهميد !)گفت من ارجاع ميدم و زنگ ميزنم !
ساعت 2 زنگ زد و گفت سيستم رو چك كردن مشكل از شما بوده و شما در بازه حجمي دانلود كردي !
با اين كه ن مطمئن بودم مصرف نكردم اما بيخيال شدم و جالبيش اينه اون ها گفته بودن نميتونن بفهمن من در بازه حجمي مصرف كردم يا رايگان اما يهو فهميدن :|

همه اينها به كنار به اخرين كلمات حرف اون پشتيبان بنده خدا نظر شمارو جلب مي كنم ( البته شايد اون بنده خدا واقعا" به اين حرفش ايمان داشت اما فكر نكنم بالادستي هاش داشته باشن )

گفتم من زورم مي گيره حقم خورده بشه و ...
گفت بله ما هم حق شما رو ميديم هر جوري كه باشه اگر ثابت بشه حق تون رو ميديم ما كه خداي نكرده نميخوايم حروم بخوريم ...

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
گفتم من زورم مي گيره حقم خورده بشه و ...
گفت بله ما هم حق شما رو ميديم هر جوري كه باشه اگر ثابت بشه حق تون رو ميديم ما كه خداي نكرده نميخوايم حروم بخوريم ...

شما از یه جوان بیکار چه انتظاری داری ؟ من خودم دیدم جایی که کار میکردم مال مردمو میخورن اومدم بیرون و همچنان بیکارم !
پشتیبانی هم همینه ! بش گفتن هرکی زنگ زد به بهترین نحو ممکن بپیچونش خودشم نفهمه ! تو این مملکت جنس نو میخری خرابه ! گارانتی داره میبری گارانتی تو چشمات نگاه میکنه میگه چیزیش نیس ! فکر میکنن انقدر نفهمی که فرق سالم و خراب حالیت نیست !
قضیه حجم شمام همینه , میپیچونن

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
مبین نت داشتم
شبانه دانلود رو روزانه حساب کردن بهشون با عکس نشون دادم
نتونستن پاسخگو باشند زدن زیرش.
رایتل گرفتم 1 سال طرح نامحدود داشتم
یه ماه دیدم جای 100 تومن زئن 200 تومن
گفتم مشکل چیه
گفتن چون ماه 31 روزه برای شما 4 ماهه حساب کرده گفتم من نمی خوام 4 ماهه شارژ کنم همون 2 ماهه برام ادیتش کنید
جوابی براش نداشتند دوستان، هم خطمو قطع کردن هم طرحمو غیرفعال کردن
کلا دزد بازاره دیگه کاریش نمیشه کرد

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
مبین نت داشتم
شبانه دانلود رو روزانه حساب کردن بهشون با عکس نشون دادم
نتونستن پاسخگو باشند زدن زیرش.
رایتل گرفتم 1 سال طرح نامحدود داشتم
یه ماه دیدم جای 100 تومن زئن 200 تومن
گفتم مشکل چیه
گفتن چون ماه 31 روزه برای شما 4 ماهه حساب کرده گفتم من نمی خوام 4 ماهه شارژ کنم همون 2 ماهه برام ادیتش کنید
جوابی براش نداشتند دوستان، هم خطمو قطع کردن هم طرحمو غیرفعال کردن
کلا دزد بازاره دیگه کاریش نمیشه کرد

مشکل از خودته!!! خودتو عوض کن!!!:D
محاله ispـا همچین جواب خوب و قانع کننده ای بلد باشن!!:D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان وضعیت جدید دانلود شبانه مبین نت و ایرانسل چطوره ؟
این شاتل دیگه شورشو در اورده پینگش که دیگه مثل قبل نیس نوسان داره تایم اوتش هم زیاد شده
سرعت شبانه را هم که دیگه نگو دیشب به زور تا 5 کیلوبایت میرفت ! جالبه تازه دو روزه سرویسم را تمدید کردم !

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان من الان با حجمی دان میکنم رو 512 سرعتم حدود 120 هست .
نامحدود گرفتم الان .
طبق گفته خودشون تو 20 گیگ اول سرعتم رو 4 مگ بسته میشه و رو 15 گیگ بعدی سرعتم رو 2 مگ بسته میشه . یعنی تا الان رو همون 120 میمونه :D
بعدش گفتن سرعتت میاد رو 512 یعنی سرعتم میاد رو 64 ؟؟؟
اقا یکی خواهشا بگه بهم :|

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
چرا هی سرعت نت مخابرات میره بالا؟
yahoo_22.gif
آتیش زده به مالش؟
biggrin1.gif
نه به شهرای دیگه نه با مشهد!
اول که گرفتم سرعت روزانه بود 260 بعد شد 400 الان 780 ـه سرعت
biggrin1.gif
هی داره زیاد میشه
biggrin1.gif

فاز مخابرات چیه ؟
چقدر از شکلک و احساسات استفاده می کنی!:d
مخابرات می خواد مشتری جمع کنه... بعدشم با سرعت بیشتر حجم بیشتر می سوزونید... و حجم بیشتری هم می خرید! ...

دوستان وضعیت جدید دانلود شبانه مبین نت و ایرانسل چطوره ؟
این شاتل دیگه شورشو در اورده پینگش که دیگه مثل قبل نیس نوسان داره تایم اوتش هم زیاد شده
سرعت شبانه را هم که دیگه نگو دیشب به زور تا 5 کیلوبایت میرفت ! جالبه تازه دو روزه سرویسم را تمدید کردم !

منم شاتل دارم مینه وضع... تازه تو روز هم سرعتم کم شده! به خصوص سایتهای خارجی رو خیلی دیر باز می کنه!

تو پی سی ورد گفته شده یه قانونی برای isp ها وضع کردند که از این به بعد به میزانی که روزا دانلود داری می تونید شبانه رایگان استفده کنید!... خیلی بده اینطوری ... من خیلی دانلود شبانه نداشتن...نهایت یه فیلم و یا چند تا نرم افزار و یا پچ می گرفتم...بازیها رو هم از بیرون می خریدم... عجب گیری کردیما!

آخرین ویرایش:

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
امروز توی برنامه مناظره شبکه یک مدیر همراه اول می گفت کجایی دنیا خدمات موبایل به انداره ما ارزون هست ؟؟؟ :scare: هر گیگ اینترنت تقریبا به گفته خودش 5 برابر از سایر کشورها ارزون تر میدن و باید گرون تر بشه ! یکی نیست بکه مشکل کشور های دیگه هست که دلار 3300 تومنه ؟ چرا اقتصاد هاشون رو درست نمی کنن اخه دلار 3300 تومنه ... :|

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
دوستان من میخوام ISP ـیم رو عوض کنم . لطفا یه چندتا ISP ی خوب برا تهران که ساعات شبانشون رایگان باشه معرفی کنید .

من خیلی هاشون رو چک کردم شهاب. همه شون یا مثل پارس آنلاین که یک سوم میگیره اینها نیم بها میگیرن! یا اگه رایگانه ضریب اشتراکش بالاست یا اگه نیست مثلا تا 2 گیگ ماهیانه شبانه میتونی دانلود کنی بعدش پولیه. همه شون فاجعه ن.

راستی همه ی بریکنگ بدی ها! :D

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من خیلی هاشون رو چک کردم شهاب. همه شون یا مثل پارس آنلاین که یک سوم میگیره اینها نیم بها میگیرن! یا اگه رایگانه ضریب اشتراکش بالاست یا اگه نیست مثلا تا 2 گیگ ماهیانه شبانه میتونی دانلود کنی بعدش پولیه. همه شون فاجعه ن.

راستی همه ی بریکنگ بدی ها! :D

من این وضعیت رو نمی تونم تحمل کنم . یعنی یه ISP با انصاف تو این تهران لعنتی پیدا نمیشه ؟
دیگه خونه آخرش اینه برم نامحدود مخابرات رو بگیرم که اونم خفن رو اعصابه .

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
من این وضعیت رو نمی تونم تحمل کنم . یعنی یه ISP با انصاف تو این تهران لعنتی پیدا نمیشه ؟
دیگه خونه آخرش اینه برم نامحدود مخابرات رو بگیرم که اونم خفن رو اعصابه .
چرا نامحدود مخابرات رو اعصابه؟پینگش افتضاحه یا محدودیت دانلود داره؟قطعی زیاد داره؟بگین من در حال تهیه کردنشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر