بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کسی این دو تا ISP رو امتحان نکرده؟

بستگی به منطقه ای توش هستید داره ، من هر دوتا را امتحان کردم اما به نظر در حال حاضر برای تهران های وب خیلی بهتر از مخابرات . مخابراتی ها اکثر پینگ هاشون رفته بالا.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
چرا هی سرعت نت مخابرات میره بالا؟ :| آتیش زده به مالش؟ :D نه به شهرای دیگه نه با مشهد!

اول که گرفتم سرعت روزانه بود 260 بعد شد 400 الان 780 ـه سرعت :D هی داره زیاد میشه :D
فاز مخابرات چیه ؟:D

کلا پینگم بهتر شده انگار! اصلا عالی شده مخابرات چند وقته :D دوستان مشهدی جدا نگرفتن مخابرات یک اشتباه بسیار بزرگه :D

3898480144.png

اینی که الان 5.70 ـه موقعی که گرفتم 1.8 بود :D:D:D کم کم رسید به 5.70 :D

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
چرا هی سرعت نت مخابرات میره بالا؟ :| آتیش زده به مالش؟ :D نه به شهرای دیگه نه با مشهد!

اول که گرفتم سرعت روزانه بود 260 بعد شد 400 الان 780 ـه سرعت :D هی داره زیاد میشه :D
فاز مخابرات چیه ؟:D

کلا پینگم بهتر شده انگار! اصلا عالی شده مخابرات چند وقته :D دوستان مشهدی جدا نگرفتن مخابرات یک اشتباه بسیار بزرگه :D

3898480144.png

اینی که الان 5.70 ـه موقعی که گرفتم 1.8 بود :D:D:D کم کم رسید به 5.70 :D

اینو یادت باشه که هرچی بیشتر بالا بره بدتر سقوط میکنه!!:D

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این های وب یه چیز جدید زده به اسم بسته نیترو زا.حالا تو جدولش اینو نوشته:

تاریخ Reset سرویس فعلی Shift داده می شود؟

یعنی چی؟!

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
حاجی چقدر نت تایم اوت داره ! اصن یه وضعه خیلی بدیه ! مخابرات تهران - بیشتر از 512 که دیگه نمیدن اصن حالم داره بهم میخوره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان من جدیدا یه مشکلی با های‌وب پیدا کردم!
سرعت دانلودم با لینک های داخلی 800KB/s هست ولی با لینک های خارجی به زور تا 150KB/s میره !! با چندین و چند لینک مختلف هم تست کردم !
به نظر شما مشکل از کجاست ؟ من زنگ بزنم به پشتیبانی دقیقا چی بگم !؟

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سرعت دانلودم با لینک های داخلی 800KB/s هست ولی با لینک های خارجی به زور تا 150KB/s میره !! با چندین و چند لینک مختلف هم تست کردم !
مشکل از اینه که اینجا ایرانه !! بنده نتم 2 مگ مخابراته ، تقریبا در اکثر اوقات سرعتم با سرور های خارجی پایینه . به پشتیبانی که زنگ بزن ، اگه به جایی نرسیدی میتونی از این vp*n های داخلی بگیری ، با اونا با سرعت عادی به سرورهای خارجی وصل شی . اگه خواستی اینو تو گوگل سرچ کن
فروش اکانت رفع محدودیت سرعت دانلود اینترنت
=> پرشین تولز

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
مشکل از اینه که اینجا ایرانه !! بنده نتم 2 مگ مخابراته ، تقریبا در اکثر اوقات سرعتم با سرور های خارجی پایینه . به پشتیبانی که زنگ بزن ، اگه به جایی نرسیدی میتونی از این vp*n های داخلی بگیری ، با اونا با سرعت عادی به سرورهای خارجی وصل شی . اگه خواستی اینو تو گوگل سرچ کن
فروش اکانت رفع محدودیت سرعت دانلود اینترنت
=> پرشین تولز
می‌دونم بعضی ISP ها بعد از اینکه دانلود از یه حجمی بره بالاتر سرعت رو محدود می‌کنن، ولی این چیزی که من دارم محدوده ! و هرچی دانلود کردم حجم خریدم ! نهایت حروم‌**** اگه بخوان سرعتم رو محدود کنن ! :|

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
دوستان بنده شاتل دارم جدیدا اصلا نمی شه بازی کرد واقعا افتضاح شده.
اینم خوب میگم هیچ توی 16 دقیقه بازی انلاین 350 مگ ترافیک مصرف می کنه!:|
زنگ زدم پشتیبانی می گم من مشکل دارم و از این حرفا یارو میگه برو نرم افزار DU Meter رو نصب کن و برام موقع استفاده ی ترافیک عکس بگیر:|
بد بختی 3 بار زنگ زدم فقط خودش بر میداره:|

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب

های وب دانلود شبانش رایگانه ؟
خوبه من جایگزین پارس کنمش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر