بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام ....من از اینترنت وایرلس یا همون وا فای استفاده می کنم....خواهشا یه isp خوب بهم معرفی کنیدکه از نظر پینگ تایم هم ثبات داشته باشه هم اینکه پینگتایمش پاین باشه....فقط شرکت هایی که معرفی میکنید غیر از این شرکت ها باشه چون این شرکت ها رو من خودم یوزرشون بودم ولی به دلایل مختلف مجبور به قطع همکاری شدم رسانه تهران...فراتر...پتیاک...سیستک. ..ارتباط گستر برلیان...ارتباط گستر egtخواهش میکنم راهنماییم کنید

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام ....من از اینترنت وایرلس یا همون وا فای استفاده می کنم....خواهشا یه isp خوب بهم معرفی کنیدکه از نظر پینگ تایم هم ثبات داشته باشه هم اینکه پینگتایمش پاین باشه....فقط شرکت هایی که معرفی میکنید غیر از این شرکت ها باشه چون این شرکت ها رو من خودم یوزرشون بودم ولی به دلایل مختلف مجبور به قطع همکاری شدم رسانه تهران...فراتر...پتیاک...سیستک. ..ارتباط گستر برلیان...ارتباط گستر egtخواهش میکنم راهنماییم کنید

شما تقریبا تمام شرکت هایی که در این ضمینه فعالیت دارند رو لیست کردی !! این همه شرکت اسم بردی برات جواب نداده دیگه عاقلانش اینه که وایرلس نگیری ...

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
اره متاسفانه البته همه ی این isp هایی که گفتم مشکل دار نبودن بعضیاشون خوب بودن ولی یهو یه ساختمون یا برج بین دکل اون شرکت ومن سبز شد و دیدمو کور کرد به همین دلیل باعث قطع همکاری شد...بعضیاشون هم مثه سیستک پینگ پاین میده ولی انقد نوسان دارن که باعث لگ میشه تو گیم....در هر صورت اگه کسی isp غیر از اینا میشناسه که پینگ تایم پایین بده و گیم هم ساپورت کنه ممنون میشم اگه به منم بگه

- - -ویرایش - - -

کسایی که الان از Isp سیستک استفاده میکنند راضی هستن...پینگشون بالا پایین نمیکنه؟نوسان دارند یا نه ؟ممنون

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بابا به خدا من خیلی آدم صبوریم ، ولی دیگه واقعا عصبی شدم ...
به قران قسم ۴ سال پیش من اینترنت پلنم 8 Mbps بود ، یه روز خودشون زنگ زدن گفتن ببخشید دیشب بعلت تعمیرات نیم ساعت سرویس قطع بود (‌که من اصلا نفهمیده بودم ) ، به مدت یک ماه مجانی آپگرید تون میکنیم به 16 Mbps .....!!!!

همین نیم وجب شهر دبی کل یه خیابون رو ( emaar boulevard ) رو FREE WIFI گذاشتن !!!

این چه وضعیه به خدا سال ۲۰۱۴ ه !!! حالا هی روزی ۱۰ بار اینجا باید زنگ بزنیم پشتیبانی ، یارو تا میگیم سلام میگه مودم و خاموش روشن کن ، کابل مستقیم بزن .. در نهایت هم مشکل از خود ماست !!!!!!!!!

اینی که مشتری رو احمق فرض میکنن حرص آدم درمیاد .. هم من میدونم هم شما میدونین الان چند وقته اینترنت زیر ساخت و دارن انگولک میکنن ، بابا یه کلام بگین خیال مارو هم خودتونو راحت کنین بریم دنبال زندگیمون !

من 6 ساله هرروز با اینا سروکله میزنم. عادی میشه واسط که 6 صبح پاشی واسه یه مچ ناقابل. روز جمعه که یه ذره وقت داری هیچ جا وا نشه . قیمت نت 128 برابر 100 مگ جاهای دیگه باشه. به جای اضافه کردن پهنای باند راهکار گرون کردن نت باشه وقتی......:((:((

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان ۱۸ گیگ از حجم ترافیکم مونده الان می‌خوام تمدیدد کنم یارو میگه نمی‌تونم ۱۸ گیگ مانده رو بهت بزنم ( تا حالا همیشه هرچی‌ حجم مونده بود رو تو تمدید سرویس اعمال میکردن !!!!جریان چیه؟؟؟؟!!!!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اره متاسفانه البته همه ی این isp هایی که گفتم مشکل دار نبودن بعضیاشون خوب بودن ولی یهو یه ساختمون یا برج بین دکل اون شرکت ومن سبز شد و دیدمو کور کرد به همین دلیل باعث قطع همکاری شد...بعضیاشون هم مثه سیستک پینگ پاین میده ولی انقد نوسان دارن که باعث لگ میشه تو گیم....در هر صورت اگه کسی isp غیر از اینا میشناسه که پینگ تایم پایین بده و گیم هم ساپورت کنه ممنون میشم اگه به منم بگه

- - -ویرایش - - -

کسایی که الان از Isp سیستک استفاده میکنند راضی هستن...پینگشون بالا پایین نمیکنه؟نوسان دارند یا نه ؟ممنون

من سیستک داشتم قبلا نوسان بالایی داشت . الان بهترین کار اینه adsl از پارس انلاین یا شاتل بگیرید ، سرویس گیمشون رو فعال کنید ، با اینکار پینگ داخلی شما به 10-15 میرسه ، بعد میتونید با خریدن این سرویس های کاهش پینگ ، پینگتون رو به سرور های خارجی به 120 برسونید .

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان یک سوال داشتم. الان من سرویس ART3 (سرعت 256 مثلا نامحدود) شاتل رو دارم و بعد یک مقایسه قیمتی دیدم این سرویس طلایی 256 آسیاتک به صرفتر درمیاد.. میخواستم ببینم کسی هست این سرویس رو داشته باشه و راضی هست؟

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
من سرويس ١ مگابيت صبانت دارم هر گيگ3500 تومان ولي وقتي تست سرعت ميزنم ميبينم زده 3/30 مگابيت جالبه نميدونم چرا اينطوريه و با 400kb/s هم دانلود ميكنم

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام. دوستان شاید سوال خیلی پیش پا افتاده باشه ولی سرویسی که فقط پینگ مناسب داشته باشه چی هست معرفی کنید؟ سرعت دانلود بخوره تو سرشون. فقط میخوام پینگ پایین باشه. تهران هم هستم.
ممنون.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام. دوستان شاید سوال خیلی پیش پا افتاده باشه ولی سرویسی که فقط پینگ مناسب داشته باشه چی هست معرفی کنید؟ سرعت دانلود بخوره تو سرشون. فقط میخوام پینگ پایین باشه. تهران هم هستم.
ممنون.

رفیق من از شبکه رسانه تهران داره و راضیه

آخرین ویرایش:

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دزد جدید در ساعات شبانه رونمایی شد :

http://8pic.ir/images/a4kc1b4i5aan5b0zkxpc.jpg
انگار دیگه برای کسی مسئله‌ی جدیدی محسوب نمی‌شه، فعلن این از بقیه با انصاف‌تره.
اون چیزی که قلب آدم رو به درد می‌آره؛ ادبیات وقیحانه‌ی این شرکت‌هاست.
13639998660755655539.gif

افضایش رضایت‌مندی(!) تعریف‌شون از رضایت‌مندی با بقیه دنیا متفاوته.
با وجود این همه دشمنِ اینترنت تو رده‌های بالای کشور، باید از داشتن یه همچین آشغالی خوش‌حال باشیم...

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اینو همین الان دیدم . کاملا شوک شدم . یعنی واقعا گندشو در آوردن با این تغییراتشون . اسمشو هم گذاشتن " افزایش رضایتمندی "
همیشه از پارس آنلاین تعریف میکردم حالا با این وضعیت ISP ـیم رو عوض میکنم صد در صد
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

منبع

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اگر قیمت پهنای باند اینترنت باز هم کاهش پیدا کنه عملا اینترنت محدود یا نامحدود به تدریج برچیده میشه البته این اتفاق تو چند ماه و یک سال نمی افته و زمان چند ساله نیاز داره ولی اگر جهت گیری به اون سمت باشه خیلی به نفع کاربر ها هست ، پارسال قیمت هر یک گیگابایت از 5000 تومان به 3800 تومن کاهش پیدا کرد یعنی خرید 100 گیگابایت از 260 هزار تومان به 190 هزار تومان کاهش قیمت داشت ، اگر در یک سال آینده حدود 20 یا 30 درصد کاهش قیمت دیگه به وجود بیاد این قیمت به 3000 یا 2800 میرسه و سال بعد همین قدر و ... در نهایت طی 2-3 سال عملا اینقدر ترافیک ارزان میشه که اینترنت ها به مرور به نامحدود تبدیل میشه.

نکته بعدی جدا سازی ترافیک داخلی از خارجی هست ، وقتی شما پول 1 گیگابایت ترافیک داخلی ای که دارید میدید با 1 گیگابایت ترافیک بین المللی یکی هست ، باعث گرانی بیشتر میشه ، اگر شبکه ملی دیتا راه اندازی بشه احتمالا این مشکل برطرف میشه و دانلود از داخل بسیار سریعتر و ارزان تر خواهد شد.

این قضیه هیچ شرط تضمینی نداره و فعلا هم دولت و کشور درگیر مسائل بسیار مهمتری هستند تا اینترنت پس فعلا با همین وضع باید تحمل کنیم تا بعدا ببینیم شرایط چطور میشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
آقا یه سوال ذهنه منو درگیر کرده من کاربر سیستکم
دارم مای 91 میدم اصلآ بگو 92 1مگ حجمی میگیرم با حجم 30 گیگ
بعد یه طرفه داره که نوشته سرویس یک ساله UP TO 4MB هزینه 40 گیگ یک سالش میشه 200 تومن هر 20 گیگش هم میشه 80 تومن
که به عبارتی میکنه در سال من80X12 میشه960 سرعته یکساله UP TO8 مگش هم هست 240 هزار و واسه هر 20 گیگ 100 تومن
در کل خواستم اینو بپرسم کدوم خوبه
من الان با ماهی 92 حدود 1110 هزینه سسالانه میشه با حجم حداقل 360 گیگ در سال
ولی اگه UPTO4/8 مگ کنم هزینه سالانم برای 4 مگ میشه 200 بعلاوه 12 تا 80 تومن که میشه 960 +200 میشه 1160 با حدود حداقل 280 گیگ در سال
یا برا 8 مگ میشه240 + 12تا 100 تومن که میکنه به عبارتی 1200+240 میشه 1440 با حداقل حجم 280
میخواستم بینم کدوم بهتره این سرویس های UP TO دقیقآ سرعتش از چنده اگه کسی از این سرویس یک ساله ها استفاده کرده نظرش کیفیتش چه طوره ؟
اینترنت وایرلس - اینترنت بیسیم - تعرفه سرویسها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر