بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان برای اینکه قدرت خط زیاد یا همون نویز رو کمتر کنیم باید از سمت مرکز مخابراتی اقدام کنیم یا isp و درخواست کارشناس کنیم؟
چون سیم کشی داخلی رو چک کردم و نویز داخلی تا جای ممکن کم کردم ولی باز نویز بالاست...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
دوستان برای اینکه قدرت خط زیاد یا همون نویز رو کمتر کنیم باید از سمت مرکز مخابراتی اقدام کنیم یا isp و درخواست کارشناس کنیم؟
چون سیم کشی داخلی رو چک کردم و نویز داخلی تا جای ممکن کم کردم ولی باز نویز بالاست...
اگه سر خط چک کردی و بازم نویز بالاست باید زنگ بزنی مخابرات ...
اما اگه سر خط خوبه بهتره زنگ بزنی ISP کارشناس بفرستن ...

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
من موندم چرا اینا هر دفعه میگن نویز داری برو سر خط فازشون چیه؟
PC رو چجوری بردارم ببرم سر خط ؟ :| همه لپ تاپ ندارم

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
من موندم چرا اینا هر دفعه میگن نویز داری برو سر خط فازشون چیه؟
PC رو چجوری بردارم ببرم سر خط ؟ :| همه لپ تاپ ندارم
اصلا لازم نیست چیزی ببری:d
فقط خود مودم رو می بری وصل می کنی بعد زنگ می زنی برات چک کنن ببینن وضع خط چطوره ...
البته می تونی هم خودت لپ تاپ ببری یا اگه مودم وای فای هست با گوشی وصل بشی خودت وضعیت خط رو چک کنی ...

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
اصلا لازم نیست چیزی ببری:d
فقط خود مودم رو می بری وصل می کنی بعد زنگ می زنی برات چک کنن ببینن وضع خط چطوره ...
البته می تونی هم خودت لپ تاپ ببری یا اگه مودم وای فای هست با گوشی وصل بشی خودت وضعیت خط رو چک کنی ...
حالا این سر خط که میگن کجا هست؟:D

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من سیم کشی مستقیم از دم در کردم به مودم و نویز زو کاهش دادم و میدونم دیگه از داخل بهتر از این نمیشه....
می خوام بدونم حضوری برم مرکز مخابراتی چی بگم؟واقعا رسیدگی می کنند یا فقط زور الکیه...چی بگم که مجاب بشن درستش کنند...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
من سیم کشی مستقیم از دم در کردم به مودم و نویز زو کاهش دادم و میدونم دیگه از داخل بهتر از این نمیشه....
می خوام بدونم حضوری برم مرکز مخابراتی چی بگم؟واقعا رسیدگی می کنند یا فقط زور الکیه...چی بگم که مجاب بشن درستش کنند...
محل های اتصال رو هم چک کردی ؟ الان مثلا مودم رو چجوری به خط وصل کردی ؟
بری مرکز مخابراتی هر چی هم بگی می گن برو از سر خط چک کن :d
در نتیجه با اینکه سیم مستقیم وصل کردی ولی برو سر خط رو هم چک کن ضرر که نداره ...
حالا این سر خط که میگن کجا هست؟:D
جایی که سیم تلفن از بیرون خونه وارد خونه می شه :d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
محل های اتصال رو هم چک کردی ؟ الان مثلا مودم رو چجوری به خط وصل کردی ؟
بری مرکز مخابراتی هر چی هم بگی می گن برو از سر خط چک کن :d
در نتیجه با اینکه سیم مستقیم وصل کردی ولی برو سر خط رو هم چک کن ضرر که نداره ...

جایی که سیم تلفن از بیرون خونه وارد خونه می شه :d
سر خط رو چک کردم دیگه...اولین جایی که خط تلفن وارد ساختمون میشه...قبل تر از اون که دیگه دسرسی نداریم...مستقیم از اونجا کابل کشیدم به مودم زدم...

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
سر خط رو چک کردم دیگه...اولین جایی که خط تلفن وارد ساختمون میشه...قبل تر از اون که دیگه دسرسی نداریم...مستقیم از اونجا کابل کشیدم به مودم زدم...
من می دونم درد چیه برادر؟
مشکل شما خطوط تلفن بیرون خانه تا پست تلفن هستش خط تلفن شما وصله بهش.3 راه داره که درستش کنی؟
1.مثل آدم با شخصیت بری تقاضا کنی خطوط تلفنتون تا پست تلفن عوض کنن (که بعید که حرفتون گوش کنن. می گن نمی شه سیم تلفن نداریم هزارتا بهانه دیگه میارن)
2 . دومی راه یکم خرج داره بری به یکی از مامورین مخابرات مسئول خرابی خطوط تلفن هستن پول بدی و سیم تلفن بخری بیان برات وصل کنن .یا پول بدی خودشون با سیم جدید وصل کنن .
3 .خودت شبونه بری کل سیم خطوط تلقن ببری با سیم چین تا پست تلفن (بدزدی :d) .بعد اعلام خرابی بکنی تا سیم جدید برات بکشن چند روزی طول می کشه .
من راه سوم برات پیشنهاد می کنم :d
من راه سوم استفاده کردم که جواب داد snr:15 بود خطوط عوض شد snr:30 شد.:d من دزد نیستم D:

آخرین ویرایش:

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
شما حتما آپدیتی چیزی از کامپیوترت اتوماتیک روشن بوده از ترافیک استفاده کرده وگرنه من 10 گیگ رو تا 22-23 روز می کشونم فوقش 1.5گیگ اضاه میگیرم هرماه. دانلود شبانشم که خیلی خوبه.

نه همه ی آپدیت هام من دی اکتیو هست بعد کلا مودم خاموش بوده

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من می دونم درد چیه برادر؟
مشکل شما خطوط تلفن بیرون خانه تا پست تلفن هستش خط تلفن شما وصله بهش.3 راه داره که درستش کنی؟
1.مثل آدم با شخصیت بری تقاضا کنی خطوط تلفنتون تا پست تلفن عوض کنن (که بعید که حرفتون گوش کنن. می گن نمی شه سیم تلفن نداریم هزارتا بهانه دیگه میارن)
2 . دومی راه یکم خرج داره بری به یکی از مامورین مخابرات مسئول خرابی خطوط تلفن هستن پول بدی و سیم تلفن بخری بیان برات وصل کنن .یا پول بدی خودشون با سیم جدید وصل کنن .
3 .خودت شبونه بری کل سیم خطوط تلقن ببری با سیم چین تا پست تلفن (بدزدی :d) .بعد اعلام خرابی بکنی تا سیم جدید برات بکشن چند روزی طول می کشه .
من راه سوم برات پیشنهاد می کنم :d
من راه سوم استفاده کردم که جواب داد snr:15 بود خطوط عوض شد snr:30 شد.:d من دزد نیستم D:
راه دوم خرجش جقدره ؟
راه سوم تو مسیر پست تلفن چجوری سیم خودمو پیدا کنم ؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خراسان جنوبی هم سرویس های نامحدودشون رو جمع کردن.
سرویس های 1 ماهه تا 3 ماهه هم شامل ساعت رایگان نمیشن. فقط 6 ماهه و 1 ساله.

دزد های کثیف

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
درود :D
این اینترنت من یه مشکلی پیدا کرده ، وقتی که وصل هست هیچ سایتی رو باز نمیکنه و جالب اینجاست که میشه دانلود کرد ولی بعضی موقع ها نه و فقط با شیلتر شکن درست میشه .

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من یه نت 2 مگ از های وب گرفتم ولی سرعت دانلودش 50 کیلوبایت بر ثانیه هست.مگه نباید 250 کیلوبایت بر ثانیه باشه؟؟چرا این جوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر