بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
SNR down رو بگو...تو تنظیمات مودم نوشته قسمت status
الان این سرویس من 1 مگ محدود عصر تلکام
سرعت تو idm 700kb و خطم بیشتر از این نمیکشه وگرنه تا 14 مگ هم برای بعضی ها دیدم میبندن...البته سیاست شرکت ها فرق میکنه...
3580661225.png

SNR Margin پيدا كردم كه Downstream رو نوشته بود 27.6

Attainable rate رو زده 8032 بعدش rate رو زده 2048.
فكر كنم با اين مشخصات خط من بايد به راحتي دو مگ رو جواب بده ديگه؟ پس بايد زنگ بزنم پارس انلاين تا درستش كنن.

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
مخابرات هرروز قطعی داره تو مشهد خبر هم نمی‌دن! :|
کاش که قطعی باشه واسه من 30 ثانیه وصل میشه، 2 ثانیه قطع میشه. 28 وصل میشه، 3 ثانیه قطع میشه. دوباره 26 ثانیه وصل میشه، 4 ثانیه قطع. امروز می خواسم زنگ بزن پشتیبانی، یعنی هر چی از دهنم رسید به این جلبک های کله خر بگم. اعصاب واسه ما نذاشتن به این کله خرای بی پدر و مادر زنگ میزنی میگن تو شبکه مشکلی نیست و مشکل از خودتونه! پکت لاس در حد تیم ملی دارم یکسره هم نوسان پینگ داره. نه صفحه باز میکنه نه میشه بازی کرد. آخه آدم بره به کی بگه سرویس های آشغال بی کیفیت رو هر روز قیمتشو میبرن بالا دریغ از 1 اپسیلون بهبود وضعیت.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
SNR Margin پيدا كردم كه Downstream رو نوشته بود 27.6

Attainable rate رو زده 8032 بعدش rate رو زده 2048.
فكر كنم با اين مشخصات خط من بايد به راحتي دو مگ رو جواب بده ديگه؟ پس بايد زنگ بزنم پارس انلاين تا درستش كنن.
خط شما راحت تا ..7 مگ رو میکشه(همونجا تو تنظیمات مودم max rat رو زده)..پس به دلایلی isp رو سرعت پایین بستن...ولی با توجه به شرایط شما اگه بپرسی از پشتیبانی که چرا پایینه میگن نه و شما 2 مگ دارید و 250 سرعت درستیه ...شما هم بگو اگه نمیبرید بالا isp رو عوض میکنید.
...عصر تلکام اصلا پینگ خارجی خوبی نداره(250 متوسط ولی ثابت)، پینگ داخلی عالی و سرعت همیشه بالا و کم نوسانی ارائه میده...من 7 ساله ازشون سرویس دارم و 90% مواقع راضی بودم...و بالاترین سرعتی که خط بکشه رو میبندن...کلا سیستمشون اینه

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
خط شما راحت تا ..7 مگ رو میکشه(همونجا تو تنظیمات مودم max rat رو زده)..پس به دلایلی isp رو سرعت پایین بستن...ولی با توجه به شرایط شما اگه بپرسی از پشتیبانی که چرا پایینه میگن نه و شما 2 مگ دارید و 250 سرعت درستیه ...شما هم بگو اگه نمیبرید بالا isp رو عوض میکنید..عصر تلکام رو مثال بزن...عصر تلکام اصلا پینگ خارجی خوبی نداره ولی پینگ داخلی عالی و سرعت همیشه بالا و کم نوسانی ارائه میده...من 7 ساله ازشون سرویس دارم و 90% مواقع راضی بودم...

ممنون از راهنمايت.
اخه من قبل اين 2 مگ 512 داشتم و سرعتش دقيقا همين بود برا همين تعجب كردم. حالا فردا زنگ ميزنم ببينم چي ميشه. بازم ممنون

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
ممنون از راهنمايت.
اخه من قبل اين 2 مگ 512 داشتم و سرعتش دقيقا همين بود برا همين تعجب كردم. حالا فردا زنگ ميزنم ببينم چي ميشه. بازم ممنون

خیلی جالبه من تا همین دو روز پیش مشکل شما رو داشتم مشکل از ISP نیست شما باید ۳ کار انجام بدی
اول از همه کابل خوب بگیرید و با اون متصل بشید این کابل های رنگی کیفیت خوبی ندارن ، اینا رو تست کردم که میگم
دوم تو تنظیمات مودم firewall مودم رو خاموش کنید
سوم تو تنظیمات مودم SNMP رو فعال کنید و روی public قرار بدید
من با این کار مشکلم حل شد و از سرعت ۲۰۰ کیلوبایت رسید به ۱ مگ

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
خیلی جالبه من تا همین دو روز پیش مشکل شما رو داشتم مشکل از ISP نیست شما باید ۳ کار انجام بدی
اول از همه کابل خوب بگیرید و با اون متصل بشید این کابل های رنگی کیفیت خوبی ندارن ، اینا رو تست کردم که میگم

SNMP رو اصلا پيدا نميكنم تو تنظيمات .
فايروال هم غير فعال هستش و كابل هام هم با كيفيتن. فكر كنم مشكل بايد همين snmp باشه.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,760
نام
فرشید

فایروال رو آف کنیم؟SNMP رو فعال کنیم و روی Public قرار بدیم؟؟! ...پسورد مودم و تنظیمات دسترسی به ویندوز رو احیانا احتیاج ندارید؟!
من متوجه نشدم فعال کردن SNMP و خاموش کردن گزینه های امنیتی چجوری سرعت شما رو فضایی کرده!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
ممنون از راهنمايت.
مشکل شما فکر نمیکنم ارتباطی با مطالبی که دوستمون گفت داشته باشه...شما از همون isp پیگیری کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر