بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

FPЅ Doug

کاربر سایت
Jan 15, 2014
232
نام
Mohammad
مخابرات مشهد کلاً به فاک رفته! اصلاً بعضی اوقات سایت باز نمی‌ کنه :| هر روز هم مشکل شبکه و قطعی دارن. فاتحه خوندم به ISP بودنشون کثافت های آشغال -.-
جالب اینجاس این طرح هایی هم که شبانه رایگان ندارن بعد ساعت 1 سرعتشون افت می کنه! من سر همین مسئله یک چیزی از آخر به پشتیبانی میگم! :|

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
مخابرات مشهد کلاً به فاک رفته! اصلاً بعضی اوقات سایت باز نمی‌ کنه :| هر روز هم مشکل شبکه و قطعی دارن. فاتحه خوندم به ISP بودنشون کثافت های آشغال -.-
جالب اینجاس این طرح هایی هم که شبانه رایگان ندارن بعد ساعت 1 سرعتشون افت می کنه! من سر همین مسئله یک چیزی از آخر به پشتیبانی میگم! :|
دقیقا :d شبانه رایگان که نداره هیچ ، سرعتشم میپکه بعد ساعت 1 :| همیشه هم که قطعه ! حتی سایت مسخره 2030 خودشون :|

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
تمام اتفاقات در مورد مخابرات درسته متاسفانه.
مخابرات تا جا داشته و در توانش بوده، طی این هفته های اخیر نوسان داشته. یک چیزایی آدم می بینه که با هیچ حرکت و منطق و اصلا هیچی جور نیست.

از نظر سرعت کاملا متغییر شده، گاهی در حد همون جلبک هست، گاهی خیلی خوب می شه( مخصوصا ،مخصوصا سرعت شبانه. یک هفته ای بود کلا شبا dial up شده بود، دو سه شب هست درست شده و انتظار می ره دوباره خراب بشه.)

در مورد لود کردن صفحات فقط می شه بدو بیراه گفت بهش. داری خوب و خوش کارتو می کنی یک دفعه نابود می شه، نه صفحه ای لود می شه، نه ری لود ها جواب می ده، در حالی ping هم مثل سابق مزخرف و نفرت انگیز و توهین امیز. گاهی می ره و گاهی می یاد. گاهی باز ping داری ولی انگار نت قطع هست و تا ریست نکنی درست نمی شه.

با این وضعیت هم خودتون قضاوت کنید وضع بازی ها چطور هست، یک آب خوش از گلوی ما توو این بازی ها پایین نرفت این چند سال. واقعا اینا با این خدمات ارزنده ای که می دن خیلی بهشون فشار می یاد...

بزار من متن رو کامل کنم.کلا مخابرات آشغال ترین و مزخرف ترین isp موجود در جهانه !!! اصلا ثبات نداره.ثانیه ای و دقیقه ای پینگش تغییر میکنه.این چند وقته که تقریبا حدود یه هفته،ده روزی میشه که پینگ در طول روز و شب ها از 225 پایین تر نمیاد،در صورتی که قبلا پینگ همیشه زیر 140 بوده.دیروز صبح ساعت 9 بود پینگ به 4.2.2.4 گرفتم در عین نا باوری داشت بهم پینگ 98-103 میداد.از خوش حالی کفو خون قاطی کردم و رفتم بیرون از خونه.وقتی برگشتم ساعت 2 بود دوباره پینگ گرفتم دیدم 260-285 هستش !!!
یکی دیگه از بدی های مخابرات پشتیبانی داغونشه.از زمان انتظارش که خوده اپراتور میگه 12 دقیقه ولی 18 دقیقه گوشی جوابتون رو میدن تااااااااااا کارمندای داغونشکه کلا از نت چیزی سرشون نمیشه. به خصوص خانم هایی که جوابتون رو میدن انگار که همین الان از آشپز خونه منزلشون برشون داشتن آوردن شرکت مخابرات !!! فقط بلدن یه چیز بگن : پینگ شما بالاست کاری نمیتونیم انجام بدیم براتون یاااااااا یه یکی دیگه از جوباشون که میگن پینگ شما بالاست یعنی کندی سرعت داریم داخل شبکه مون به زودی رفع میشه.یاااااااااا یکی دیگه از جوابای دندون شکنشون : انتظار نداشته باشید که ما بتونیم بازی آنلاین شما رو ساپورت کنیم،میتونید از isp های دیگه سرویس بگیرید !!!!!!!!!!
سرعت دانلود هم که بماند 1 به 8 و داعما در حال نوسانه !!!!
نکته اخلاقی : اگر جونتون رو دوست دارید و به اعصابتون اهمیت میدید از مخابرات سرویس نگیرید.
و در آخر خاک تو سرت مخابرات !!!!

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
آقا کسی تا حالا از این سرویس های تجاری 10 مگ و 5 مگ مخابرات خوزستان استفاده کرده ؟ همین امروز متوجه شدم تو لیست سرویس ها اومده و قیمت هاشم که خیلی خوبه ، 1 ماه 8 گیگ 30 تومن .

اگه 10 مگ باشه فک نکنم دیگه اشتراکی باشه و فقط برا یه خطه ؟ :-/

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان کسی هست که شاتل داشته باشه و پینگش زیر 200 باشه ؟؟؟((((( درحالی که سرویس گیم رو فعال نکرده باشه )))))
===============
از سمنان کسی هست شاتل داشته باشه ؟ سرعت دانلود شبانش و پینگش رو با 4.2.2.4 و یه سرور اروپایی بگه

ویرایش :
زیر قیمت های سرویس 1 مگ نوشته :
* کاربران با این سرویس می توانند در ساعات رایگان شبانه، حداقل ۳ گیگابایت در ماه تبادل ترافیک داشته باشند.
واقعاً ماهی فقط 3 گیگ ؟ خیلی کمه ! (حداکثرش هم فوقش میشه 5 گیگ دیگه ! که خیلی کمه باز هم خیلی)
قیمت هاش هم خیلی بالاست !!!
ویرایش :
این یعنی چی ؟؟ :
سرعت این سرویس‌ها در شب که در ساعات مصرفی رایگان برای مشتریان و بر اساس شرایط استفاده از خطوط پر سرعت داده‌ها اعمال خواهد شد، با توجه به ضریب اشتراک گذاری یک به هشت، در نظر گرفته شده است.

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,129
نام
آرمان
مخابرات اصفهان به هیچ دردی نمیخوره ، پینگم معمولا بالا 300 ـه ، سرعت دانلود هم خیلی نوسان داره :-&

برا شما هم اینجوریه یا فقط من این مشکل رو دارم ؟ :|

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
به خصوص خانم هایی که جوابتون رو میدن انگار که همین الان از آشپز خونه منزلشون برشون داشتن آوردن شرکت مخابرات !!!

^
This :D
دقیقا همینه. حالا تو تهران خوبه لااقل میدونن که گیم آنلاینی هم وجود داره و پینگ چی چی هست؛ اینجا که اصلا نمیدونن پینگ چی هست :|

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
دوستان کسی هست که شاتل داشته باشه و پینگش زیر 200 باشه ؟؟؟((((( درحالی که سرویس گیم رو فعال نکرده باشه )))))
===============
از سمنان کسی هست شاتل داشته باشه ؟ سرعت دانلود شبانش و پینگش رو با 4.2.2.4 و یه سرور اروپایی بگه

ویرایش :

واقعاً ماهی فقط 3 گیگ ؟ خیلی کمه ! (حداکثرش هم فوقش میشه 5 گیگ دیگه ! که خیلی کمه باز هم خیلی)
ویرایش :
این یعنی چی ؟؟ :

من برای کسای که تو شهرستان زندگی می کنند ، پیشنهاد می کنم که از سرویس های محلی و خصوصی و یا مخابرات شهر خودشون سرویس بگیرن که اینطور پینگ بهتری هم خواهند داشت.
در مورد سوال اول باید بگم من خودم با 128 محدود تا 18 گیگ دانلود کردم ، که بعد بن شدم و سرعت رایگان شبانه نابود شد.در مورد سوال دوم یعنی این که سرعت شما بین هشت نفر تقسیم میشه در ساعت رایگان شبانه یا به همون تعداد کم میشه ، مثلا در روز 500 هستید در شب بین 60 تا 100 است.

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
3sxinu36z58ywl5kxqor.jpg

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
===============

ویرایش :

ویرایش :
این یعنی چی ؟؟ :
تو سمنان شاتل بی خودترینه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
حالا کلا 1 هفتس مخابرات همه readه:| نمیدونم چه غلطی دارن میکنن. قبلش بی انصافی نباشه خیلی سرعتو پینگ خوب بود! الان تر زدن :|

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
آقا ما خودکشی کردیم مثلا اینترنت 8 مگ گرفتیم از 512 کمتره هیج کس شاتل 8 مگ نداره ؟ آخه چطور ممکنه رو گوشی بیشتر از پی سی باشه plz help me

پینگشم با 4.2.2.4 حدود 230 هست ، خوبه یا بد ؟

من شاتل ندارم و مطمئن نیستم ولی احتمالا از تنظیمات مودم یا شبکه ته؟ (اگه فقط تو پی سی اینجوریه)
شاتل پشتیبانیش چجوریه؟ خب یه زنگ بزن ببین چی میگن بالاخره یکی پیدا میشه یکم راهنماییت کنه!

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من شاتل ندارم و مطمئن نیستم ولی احتمالا از تنظیمات مودم یا شبکه ته؟ (اگه فقط تو پی سی اینجوریه)
شاتل پشتیبانیش چجوریه؟ خب یه زنگ بزن ببین چی میگن بالاخره یکی پیدا میشه یکم راهنماییت کنه!
هزار دفعه زنگ زدم میگن شما سرویستو بسیار عالیه و هیج نویزی ندارید خودشون هم نمیدونن مشکل از چیه ؟ رو pc بین 200 - 400 کیلوبایت ثابته .

آپدیت : رو یه سیستم دیگه تست گرفتم سرعت 1 مگ بر ثانیه بود با ویندوز 7 ولی من با لپتاپ msi gx60 با ویندوز 8 و مودم killer gaming network سرعتم بیش از 400 kb نمیشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر