بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

مخابرات جمع كردم رفتم پيشگامان نتشون داغون بود سرعت دانلود چيزي كه ميگفتن بايد روي 250 باشه ولي روي 50 هست موقع دانلود هم پينگ ميره رو 1000 رفتم پيگيري كردم و چند نفر كه منطقمون پيشگامان چك كردم كل منطقه مخابراتي ما اين مشكل رو دارن بيشتر يك سال جيك يه نفر هم درنيومده نميدونم چطور با اين داغون بازم هي تمديد ميكردند و استفاده ميكردند واقعا كه با ايت مردم باحالي كه داريم حقمونه چنين نت مضخرفي داشته باشيم

سلام
یه isp وایرلس که پینگش ثابت زیر 150 باشه،تایم اوت نداشته باشه،قیمتاش هم مناسب باشه و منطقه جنوب تهران هم ساپورت کنه معرفی کنید من سرعت دانلود اصلا مد نظرم نیست فقط پینگ و تایم اوت مد نظرمه.این مخابرات آشغال اعصاب برامون نذاشته یه ذره ثبات نداره،دقیقه ای و ساعتی پینگش تغییر میکنه،به طور داعم داره تایم اوت میده.تازگی ها که گیت وی هاشم تعطیل کردن و شده یه دونه واقعا آشغال شده.

سلام
یه isp وایرلس که پینگش ثابت زیر 150 باشه،تایم اوت نداشته باشه،قیمتاش هم مناسب باشه و منطقه جنوب تهران هم ساپورت کنه معرفی کنید من سرعت دانلود اصلا مد نظرم نیست فقط پینگ و تایم اوت مد نظرمه.این مخابرات آشغال اعصاب برامون نذاشته یه ذره ثبات نداره،دقیقه ای و ساعتی پینگش تغییر میکنه،به طور داعم داره تایم اوت میده.تازگی ها که گیت وی هاشم تعطیل کردن و شده یه دونه واقعا آشغال شده.

هزینه مساله ای نیست براتون؟

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

نت مخابرات. هم اکنون. کرمانشاه
5pq53rjbgnp1oqezyspp.jpg

آقا من نامحدود میخوام. :((
ماهی 50 تومن میتونم هزینه کنم و پینگ پایین و سرعت دانلود حداقل 200 کیلوبایت میخوام و از این مسخره بازیای ترافیک سرعت بالا و تبادل اطلاعات حداقل فلان گیگ و ... نداشته باشه
اصن همچین شرکتی وجود داره؟ :d
در حال حاضر محدود 2Mbps 10GB آسیاتک دارم و از سرعت دانلود بسیار راضی ام اما از پینگ نه.
سرویس 256 طلایی نامحدودش رو 1 ماه گرفتم، به غلط کردن افتادم :d

(منطقه ی مخابراتی شهید نصراللهی تهران)

نمیتونید نامحدود با ۵۰ تومن سرعت بالای ۲۰۰ داشته باشید.اول خدمتتون بگم که تنها مخابرات هست که تا ۵۰ تومن میتونید سرعت ۱ مگ نامحدود بگیرید ولی احتمالش هست که توو مرکز شما نامحدود ارائه نده و کلا هم اینترنت با کیفیتی ارائه نمیده.اینطور که تحقیق کردم شما تا ۵۰ تومن میتونید ۲۵۶ نامحدود از شرکتهای مختلف بگیرید که تمامشون اون مسخره بازی که گفتید رو دارند ولی در این میان پارس آنلاین بخاطر طرح بهتری که نسبت به بقیه داره از ارجحیت بالاتری برخورداره.مشترکان ۲۵۶ نامحدود پارس آنلاین میتونند تا ۲۰ گیگ اولیه با سرعت ۳۸۴ کیلوبایت بر ثانیه (اینترنت ۳ مگ) دانلود کرده ۲۰ تا ۳۰ گیگ با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه(اینترنت ۱ مگ) و از ۳۰ گیگ به بالا با سرعت اسمی که سرویس ۲۵۶ ارائه میکنه یعنی ۳۲ کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنند.حجمی که پارس آنلاین ارائه کرده نسبت به بقیه شرکتها مثل شاتل ، های وب،صبانت ، داتک و ... بسیار بیشتر و به صرفه تر هست.در مورد پینگ میتونید با تماس به پشتیبانی پروفایل گیم فعال کنید که بصورت محسوسی پینگ تایم بهتری خواهید داشت.

ماکس نت هستم :| تو بازی LoL پینگ 150 بدون لگ و دیلی ! ولی هر 10 دقیقه یدست پینگ میشه 1000 و برا 2 ثانیه نت ریده میشه!
الانم که داشتم بازی میکردم یهو دیسکانکت شدم هر 2 مین یه 30 ثانیه دیسکانکت میداد! تکلیف چیه؟

ماکس نت هستم :| تو بازی LoL پینگ 150 بدون لگ و دیلی ! ولی هر 10 دقیقه یدست پینگ میشه 1000 و برا 2 ثانیه نت ریده میشه!
الانم که داشتم بازی میکردم یهو دیسکانکت شدم هر 2 مین یه 30 ثانیه دیسکانکت میداد! تکلیف چیه؟

منم دقیقا الان از لول دیسی شدم وصل نمیشد! مودمو ریست کردم ریکانکت شدم ولی لگ شدید هیچ تیم فایتی نفهمیدم چی شد!
مخابرات
الان نگاه کردم دیدم هیچکس چیزی ننوشته گفتم شاید مال نت خودم باشه :|
الانم 4.2.2.4 پینگ میگیرم رو 230 و تایم اوت داره

منم دقیقا الان از لول دیسی شدم وصل نمیشد! مودمو ریست کردم ریکانکت شدم ولی لگ شدید هیچ تیم فایتی نفهمیدم چی شد!
مخابرات
الان نگاه کردم دیدم هیچکس چیزی ننوشته گفتم شاید مال نت خودم باشه :|
الانم 4.2.2.4 پینگ میگیرم رو 230 و تایم اوت داره
یک لحظه حس کردم مشکل UDP عید پیش اومده . من هنوز تست نکردم چون ریسکه و بن میشم!
راستی کسی ماکس نت نگیره سرعتش تو update کردن لیگ او لجندز خیلی پایینه!

مخابرات خوزستان سرويسهاي نامحدود رو برگردوند ولي نامردا قيمت رو دو برابر كردند تقريبا ...اول سال هر كي از مسئولين ميرسيد ميگفت 20 درصد اينترنت ارزونتر ميشه الان كه گرونتر شده وضعيتش هم بدتر شده همش پسرفته:|

در حد ماهی 30،40 تومان باشه.من آنتن وایرلس ندارم بهترین شرکتش کدومه که قیمتشم مناسب باشه؟؟؟

آنتن وایرلس بسته به فاصله ی شما از دکل شرکت قیمتی حدود ۲۲۰ تا ۴۰۰ هزار تومن داره که با هزینه کابل کشی و در صورت نیاز به روتر وایرلس داخلی حدودا از ۴۸۰ تا ۶۳۰ هزار تومن هزینه اولیه داره! برای همین سوال کردم مشکلی از بابت هزینه ندارید.سرویس ماهی ۳۰ و ۴۰ تومن هم دارند ولی همه ی اینها در صورتیکه منزل شما ارتفاع خوبی داشته باشه و کلا به دکل دید مناسبی داشته باشه! ۳ تا شرکت هستند که مناطق مختلف تهران رو ساپورت میکنن. تهران وای فای ، سیستک ، ارتباط گستر. شرکت های دیگری هم هستند که فقط شمال تهران سرویس دهی دارند.

آنتن وایرلس بسته به فاصله ی شما از دکل شرکت قیمتی حدود ۲۲۰ تا ۴۰۰ هزار تومن داره که با هزینه کابل کشی و در صورت نیاز به روتر وایرلس داخلی حدودا از ۴۸۰ تا ۶۳۰ هزار تومن هزینه اولیه داره! برای همین سوال کردم مشکلی از بابت هزینه ندارید.سرویس ماهی ۳۰ و ۴۰ تومن هم دارند ولی همه ی اینها در صورتیکه منزل شما ارتفاع خوبی داشته باشه و کلا به دکل دید مناسبی داشته باشه! ۳ تا شرکت هستند که مناطق مختلف تهران رو ساپورت میکنن. تهران وای فای ، سیستک ، ارتباط گستر. شرکت های دیگری هم هستند که فقط شمال تهران سرویس دهی دارند.

ممنون بابت راهنماییت.یه سوال دیگه داشتم ازت،کدوم یکی از این شرکت ها پینگش به 4.2.2.4 و 8.8.8.8 زیر 120 هست و نوسان نداره ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or