بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
خطتون درسته.مشکل از شرکت هست.بهتره به ترتیب یکی از این ۳ تا نت : پارسآنلاین ، شاتل و های وب رو امتحان کنی.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

شهرمون فقط پارس آنلاين هست اون دو تا نيستن...نامحدود پارآنلاين چطوره من خيلي دانلود دارم آخه از اينور گيم هم هست..موقع دانلود پارس انلاين پينگش ميره بالا؟؟؟

پيشگامان بهم گفتن مشكل از خط هست برام رو دو مگ بستن گفتن افتضاح ميشه وضعيت خطط الان دريافت رو برام 512 بستن و ارسال رو 256 كه گفتن يكم خط بهتر شده چون دوستام همين پيشگامان دارن 128 سرعت دانلود رو 250 هست

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
SNR یا Signal To Noise Ratio نشان دهنده ی نسبت توان سیگنال به توان نویز خط اینترنت شما با مرکز مخابراتی هست که به خیلی فاکتور های مهم بستگی داره مثل فاصله ی تا مرکز مخابراتی یا با کیفیت بودن خطوط مسی و اتصالات در طول مسیر.

برای به دست آووردن سیگنال در اینترنت محاسبات پیچیده ای لازمه که به اختصار در این لینک می تونید ببینید.

SNR برای یک خط خوب روی DOWN Stream باید 15 دسی بل به بالا باشه ولی تا 8 دسی بل هم قابل تحمل هست و برای Up Stream هم باید 20 دسی بل به بالا باشه ولی باز 10 به بالا هم قابل تحمل است.
مرسی...از کجا میشه این up و down رو فهمید؟؟از مودم؟

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مرسی...از کجا میشه این up و down رو فهمید؟؟از مودم؟
در اغلب مودم ها با وصل شدن به این IP در مرورگر اینترنتی خود می تونید وارد اطلاعات مودم شده و وضعیت اتصال و کیفیت رو مشاهده کنید:
http://192.168.1.1/

- - -ویرایش - - -

شهرمون فقط پارس آنلاين هست اون دو تا نيستن...نامحدود پارآنلاين چطوره من خيلي دانلود دارم آخه از اينور گيم هم هست..موقع دانلود پارس انلاين پينگش ميره بالا؟؟؟

پيشگامان بهم گفتن مشكل از خط هست برام رو دو مگ بستن گفتن افتضاح ميشه وضعيت خطط الان دريافت رو برام 512 بستن و ارسال رو 256 كه گفتن يكم خط بهتر شده چون دوستام همين پيشگامان دارن 128 سرعت دانلود رو 250 هست
دوست عزیز کیفیت خط شما خیلی خوبه ، SNR برای دانلود شما روی 23 هست و حتی MAX سرعت رو 12 مگابیت اعلام کرده ! پس مشکل از خط نیست به هیچ عنوان و دارن به شما گیر الکی میدن ، به نظرم پارس آنلاین بهترین گزینه هست برای شما با توجه به این شرایط چون دانلودش رو راحت برای سرعت های بالای 128 روی 9 مگابیت می بنده و دانلود شبانش هم فکر کنم حداقل 3 تا 4 مگابیت سرعت بده.

آخرین ویرایش:

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
- - -ویرایش - - -
دوست عزیز کیفیت خط شما خیلی خوبه ، SNR برای دانلود شما روی 23 هست و حتی MAX سرعت رو 12 مگابیت اعلام کرده ! پس مشکل از خط نیست به هیچ عنوان و دارن به شما گیر الکی میدن ، به نظرم پارس آنلاین بهترین گزینه هست برای شما با توجه به این شرایط چون دانلودش رو راحت برای سرعت های بالای 128 روی 9 مگابیت می بنده و دانلود شبانش هم فکر کنم حداقل 3 تا 4 مگابیت سرعت بده.

سرويسهاي نامحدود پارس آنلاين چطور هستن هم تا 9 مگ ميبندن؟

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی

نه بابا:d پارس آنلاین 128 تا 15 گیگ دانلود رو 2 مگ هست بعد 165 گیگ تا 20 گیگ رو 512 مگ میبستن 256 تا 25گیگ یا 30 گیگ روی 4 مگ هست و بعد اون میاد روی 2 مگ همینطوری میره بالاتر:dهر چی بیشتر پول بدی خطط بالاتر میندن

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
Snap3.jpg

پارس انلاین سرعتُ کشید بالا !

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
در صفحات زیر به شرح کامل در مورد سرویس پینگ شاتل صحبت کردم میتونید بخونید:
http://forum.bazicenter.com/thread82411/page1703/
http://forum.bazicenter.com/thread82411/page1704/

محمد جان ، پس اینجور معلومه ، اینطوری نیست که من برم بگم سرویس مخصوص گیم میخوام ، چنین سرویسی ندارن ، و بعد از این که سرویس خریدم باید ایمیل بدم بگم برای گیم تنظیمش کنن درسته ؟؟؟؟؟
اگه اینطوره من نمیتونم اینطوری اعتماد کنم ! چرا که قبلاً شاتل داشتم پینگم 300 بود !!!!!!! و هرکس دیگه ای هم دیدم شال داشته بالای 250 دیدم پینگش بوده(توی همین تاپیک) (کسایی من دیدم! نه همه ، که خب این یعنی اکثر افراد)
اینجوزی خیلی ریسک هست من برم سرویسی که قبلاً داشتم پینگش 300 بود رو بخرم به امید این که توی ایمیل درستش کنن ! چرا که اصلاً به ISP های ایرانی اعتماد و اعتباری نیست !

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
والا دقیق در جریان نیستم ولی مثل اینکه تا یه حجمی دانلود کنید سرعت بالاتر از سرعت خودتونه ولی وقتی از اون حجم میزان دانلودتون بگذره سرعت پله پله میاد پایین تا برسه به سرعت اسمی ای که خریداری کردید.

محمد جان ، پس اینجور معلومه ، اینطوری نیست که من برم بگم سرویس مخصوص گیم میخوام ، چنین سرویسی ندارن ، و بعد از این که سرویس خریدم باید ایمیل بدم بگم برای گیم تنظیمش کنن درسته ؟؟؟؟؟
اگه اینطوره من نمیتونم اینطوری اعتماد کنم ! چرا که قبلاً شاتل داشتم پینگم 300 بود !!!!!!! و هرکس دیگه ای هم دیدم شال داشته بالای 250 دیدم پینگش بوده(توی همین تاپیک) (کسایی من دیدم! نه همه ، که خب این یعنی اکثر افراد)
اینجوزی خیلی ریسک هست من برم سرویسی که قبلاً داشتم پینگش 300 بود رو بخرم به امید این که توی ایمیل درستش کنن ! چرا که اصلاً به ISP های ایرانی اعتماد و اعتباری نیست !
نه عزیز برداشتتون کاملا اشتباه هست. اصلا نیازی به خرید چیزی نیست ! شما فقط ایمیل بدید بگید من می خوام سرویس گیم برام فعال کنید. اون بحث وی پی ان گیمینگ ربطی به شاتل نداره فقط من برای تست گذاشتم تا پینگ با روسیه رو برسی کنم.
وقتی شما سرویس گیم فعال می کنید مطمئن باشید یک یا چند تا از DNS ها پینگشون میاد 100-140 و مشکل پینگ تا حد زیادی برطرف میشه.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
سرعتی که باید اینترنت 512 ارائه بده چند هست ؟ قانونیش رو میگم .
من تازه از مخابرات سرویس گرفتم تو IDM سرعت دانلودم 64KB/sec هست . خوبه یا پایین تر از حد هست ؟

البته یه پارس آنلاین 256 هم دارم . سرعتش خیلی خیلی از این بهتره . مخابرات رو تستی گرفتم که اصلا هم خوشم نیومد . داری دانلود می کنی پیج ها رو به زور باز می کنه .

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
ببینین این سرویسی که میدن به شما 512 مگا بیت هست )512Mb( که تقسیم بر 8 میشه یعنی همون 64 KB

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من اصلا راضی نیستم . وقتی دانلود می کنم پیج ها باز نمیشن . خیلی افت سرعت داره موقع دانلود . داغون تر از این نمیشه .

درسته سرعتی که باید ارائه بدن 64KB هست ولی پارس آنلاین خیلی بیشتر ارائه میده . همین امروز وصل شده ولی فردا پس فردا میرم واسه تخلیه خط .

دوستان اصلا سمت مخابرات نرید . از ما گفتن بود .

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
من اصلا راضی نیستم . وقتی دانلود می کنم پیج ها باز نمیشن . خیلی افت سرعت داره موقع دانلود . داغون تر از این نمیشه .

درسته سرعتی که باید ارائه بدن 64KB هست ولی پارس آنلاین خیلی بیشتر ارائه میده . همین امروز وصل شده ولی فردا پس فردا میرم واسه تخلیه خط .

دوستان اصلا سمت مخابرات نرید . از ما گفتن بود .

چون پارس انلاین 256 که میده بیشتر میبنده برای مشتری هاش برای همین سرعتش بیشتره

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
داداش اگه 512 مگابایت بود که تو فضا بود بنده خدا

در جریان این ضرب و تقسیمات هستم و می دونم چی به چیه .
اینا دارن حداقل سرعتی که باید ارائه بدن رو ارائه میدن . پارس آنلاین سرعت دانلود سرویس 512mb شون حول و حوش 250KB هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر