بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

fori

کاربر سایت
May 11, 2011
46
پینگ با ایران در بهترین حالت 8ms-9ms و در بدترین حالت 20ms هست. سرعتم 4 مگابیت هست اگر میتونستم تا 8 مگابیت ارتقا بدم (خطم نمی کشه) میشد تا 5ms هم پایین آوورد با ایران.

ممنونم برای تست ها محمد جان. پیرو صحبتت سوال بود برام که بدونم مثلا حالت گیم که میذارند و پینگ کم میشه
بیشتر منظورم سرورهای داخلی هستش, بستگی به خط و کیفیت خط داره؟ مثلا اگر خط ضعیف باشه تا یه حدی کم میکنن پینگ رو ولی اگر خط خیلی قوی باشه
و با کیفیت پینگ رو به نسبت بیشتری میتونن کاهش بدهند؟

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
ممنونم برای تست ها محمد جان. پیرو صحبتت سوال بود برام که بدونم مثلا حالت گیم که میذارند و پینگ کم میشه
بیشتر منظورم سرورهای داخلی هستش, بستگی به خط و کیفیت خط داره؟ مثلا اگر خط ضعیف باشه تا یه حدی کم میکنن پینگ رو ولی اگر خط خیلی قوی باشه
و با کیفیت پینگ رو به نسبت بیشتری میتونن کاهش بدهند؟
کیفیت خط من خیلی بد هست نسبت به خطوط جدید چون مال 15 سال پیش هست سیم کشی و خیلی قدیمیه ، وقتی سرعت رو بردم رو 4مگابیت Signal خط اومد روی 7-8 که با کلی تغییرات روی خط تونستم برسونم به 10-11 که سطح متوسط به ضعیف رو شامل میشه ولی میبینید پینگ رو تا ماتحت آووردن پایین پس به اون صورت ربطی به کیفیت نداره و اگر SNR شما بالای 10-11 باشه کافیه.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان اینترنت من چند روزه قاطی داره چیزی میذارم برای دانلود چند دقیقه بعد اینترنت قطع میشه !! بعضی مواقع هم نمیتونم وارد بشم ( بعد از چشمک زدن چراغ لن یک بار چراغ Activity روشن و بعد USB روشن میشه و باز اینکار ادامه پیدا میکنه ) پیغام خطاهایی مثل 756 مواجه میشم ( میدونم این خطا چه معنی داره ولی در این مورد ..... )
مشکل از مخابرات هستش ؟
برای امتحان یک ساعت بدون استفاده اینترنت فعال بود اما خبری از قطعی نبود !!!!

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
نت خیلی قاط زده دیگه داره اعصاب خورد میکنه سرعت ده برابر کم شده
زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل سراسری هست؟
همینطوره؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان برای سرویس گیم زنگ بزنم پشتیبانی و بگم برام فعال کنن، همین دیگه؟ اونوقت چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟ فرق نمیکنه سرویسم محدود یا نامحدود باشه؟

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
سلام
میگم این پینگ ما ترکیده اصن نمیشه بازی کرد انقدر پینگم نوسان داره که صفحه بزور باز میکنه امروز فک کنم چون تعطیل رسمی بوده مسولین رفتن پیکنیک مخابرات تعطیل
درو قفل کردن کیلیدشم انداختن دور:d

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان برای سرویس گیم زنگ بزنم پشتیبانی و بگم برام فعال کنن، همین دیگه؟ اونوقت چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟ فرق نمیکنه سرویسم محدود یا نامحدود باشه؟
شاتل هستید ؟ اگر شاتل هستید به این آدرس ایمیل بفرستید و مشخصات کاربری خودتون رو اعم از شناسه کاربری و نام اشتراک بگید و درخواست رو کتبی ارسال کنید ظرف 10 دقیقه جواب میدون بهتون ولی فعال شدنش به روز بعد موکول میشه.

cs@shatel.ir

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
نت خیلی قاط زده دیگه داره اعصاب خورد میکنه سرعت ده برابر کم شده
زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل سراسری هست؟
همینطوره؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

سلام
میگم این پینگ ما ترکیده اصن نمیشه بازی کرد انقدر پینگم نوسان داره که صفحه بزور باز میکنه امروز فک کنم چون تعطیل رسمی بوده مسولین رفتن پیکنیک مخابرات تعطیل
درو قفل کردن کیلیدشم انداختن دور:d

الان دو روزه واسه من اینجوریه
clipart-yaoming-meme-a94e.png

29993793150826669225.jpg

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,348
اقا یه سوال
اینکه میگن مخابرات سرویس های نامحدود خودشو جمع کرده راسته یا نه ؟؟

راجع به این سرویس های محدودشم اگه خبر داره بگه
مرسی

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان؛
امروز به مناسبت 15 خرداد اینترنت داره به صورت قطره ای ارائه میشه... یعنی 30 ثانیه وصل هستش، 5 دقیقه قطع! این پست رو تو Word آماده تایپ کرده بودم، سریع در این فرصت 30 ثانیه ای Paste کردم اینجا... خدایا، نوامیس مسئولین رو از فحش های ما در امان نگاه دار... آمین.
کرج، مخابرات...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر