بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اهواز رو ساپورت میکنه؟
90 تومن زیاده مثلا 256 سرعت دانلودش چنده؟

خبر خوش امروز نامحدود رو برگردوندن خدا خیرشون بده . :d یعنی اصلا به قول خودت تصورش ممکن هم نبود برگردی سمت آسیاتک و ... که هزار جور محدودیت دارن . به خیر گذشت#:-s سریع برو تمدید کن تا هزار جور برنامه دیگه پیاده نکردن دوباره ... ولی من دیشب محدود تمدید کردم :(( باو ISP های دیگه کلا نابودن دیشب داشتم چک میکردم همین شاتل که محدودیت دانلود داره ، آسیاتک هم نابوده سرویسش ، پیشگامان هم گرونه وحشتناک سرویس نامحدود 256 اندازه 2 مگ مخابرات هست ... خدا کنه دیگه ور ندارن تصورش هم به قول خودت واسه ما که دانلود بالا داریم کابوسه ... :-s

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
مودمم حدود يه هفته روشن بود دلم براش سوخت خاموشش كردم روشن كه كردم واقعا وضعيت نت شيرتوشير شده و گوگل رو هم به زور بالا مياره هر چند بار هم ريست كردم درست نشد
يه چيز ديگه چجورى NAT Type رو از ٣ به ٢ يا ١ تغيير بدم؟ به پشتيبانى زنگ زدم هيچى نميدونست
ISP هم شاتل

لطفا جواب منو بدين

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,602
نام
حسین
خبر خوش امروز نامحدود رو برگردوندن خدا خیرشون بده . :d یعنی اصلا به قول خودت تصورش ممکن هم نبود برگردی سمت آسیاتک و ... که هزار جور محدودیت دارن . به خیر گذشت#:-s سریع برو تمدید کن تا هزار جور برنامه دیگه پیاده نکردن دوباره ... ولی من دیشب محدود تمدید کردم :(( باو ISP های دیگه کلا نابودن دیشب داشتم چک میکردم همین شاتل که محدودیت دانلود داره ، آسیاتک هم نابوده سرویسش ، پیشگامان هم گرونه وحشتناک سرویس نامحدود 256 اندازه 2 مگ مخابرات هست ... خدا کنه دیگه ور ندارن تصورش هم به قول خودت واسه ما که دانلود بالا داریم کابوسه ... :-s
دمت گرم خبر دادی رفیق.خدا خیرشون بده؟خدالعنتشون کنه.
اینا مرض دارن،کرم دارن ،چی دارن ؟......ملت مسخره مضحکشونن؟
منم دیشب 4گیگ محدود 512 تمدید کردم که خواستم ISPرو عوض کنم الان اومد برم نامحدودش کنم این پیامو میده:
سرویس قبلی شما غیرقابل انتخاب است. لطفاً جهت بررسی و رفع مشکل با واحد پشتیبانی فنی تماس حاصل فرمایید.
الانم منتظر میمونم این 4 گیگ تموم شه خدا کنه باز برندارن نامحدودو الکی 16 تومن پرید
بی صاحاب که باشه همینه دیگه از این بهتر نمیشه خدا لعنتشون کنه شانس ما هم که اینقدر عالیه همون دیشب باید تموم میشد:)

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
همشهری من همین الان با بخش فروش مخابرات تماس گرفتم گفتم نا محدود میخوام میگه این نامحدود جدید اومده تصمیم گرفته شده سقف دانلود تا 20GB بزارن یعنی مخابرات اهواز هم ترکید من حالم گرفت نپرسیدم ازش که دیگه شبها حساب میشه یا نه اگه از 20 gb رد کرد چی میشه ؟ ولی باز اگه اینجور باشه 1مگ 20 gb ترافیک 45 تومن خوبه ... شاید هم از بعضی جهات خوب باشه پهنای باند منفجر نمیشه دیگه و پکت لاست و تایم اوت کمتر بشه حالا باید دید چی میشه!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همین الان در سر کلاس درس! دانشگاه علوم بزشکی شهید صدوقی یزد
آدم میگه بیخیال دکتر شدن بشینیم بتل بزنیم! :D

3456556145.png

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
کسی خبر داره HiWeb چطوره ؟ تو اهواز ؟ سرعت دانلود و ... واسه نامحدود .
یه تست از سرعت و پینگشم بزارین ممنون میشم .

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
دوستان شاتل منو محدود کرده سرعت دانلودم شده 10-12 بعدش من الان نمیتونم حتی dota 2 بازی کنم از بس لگه :|بخاطر همین پایین اومدن سرعته؟ چون پینگم خوبه تقریبا

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام
الان چند روزه که میبینم سرعت نت از 17،18 بالاتر نمیره و برای خرید حجم اضافی به سایت رفتم متوجه شدم که سایت هم درش تخته شده
اون روز اول که من خواستم از مخابرات نت بگیرم واقعا نمی دونستم باید با یه شرکت خصوصی قرارداد ببندم خوب همه اسمش رو بلد هستن زحی کیش
زنگ زدم به شماره شرکت میگم خانوم آخه جریان چیه؟
یه اطلاعی یه خبری همین طوری همه چی رو عوض میکنین حالا ما میتونیم گلیم مون رو از آب بکشیم بیرون فکر اون بابا مامان باش که بلد نیست اس ام اس سند کنه
خلاصه سر تون رو درد نیارم فرمایش کردن که همه شما ها شوت شدین به آشنای اول آخر ما از اول نفهمیدیم با مخابرات قرارداد داشتم یا با شرکت خصوصی.
این ها همه بماند زنگ زدم به آشنای خودمون(اول) میگه بخاطر جابجایی حجم بالایی از کاربر ها باید چند روزی صبور باشید
از همه اینها گذشته ملت من میخوام حجم بخرم یکی به من بگه کجا باید کلیک کنم
aveze9am.jpg

تازه یه چیز باحال تر رفتم یه سری به سرویس های مخابرات تو همون نوع سرویس زدم تو رو خدا خودتون نگاه کنید و نظر بدین تازه اونی که مشخص کردم مجانی فکر کن سرویس 2 مگ مجانی
dumuvy8a.jpg

خدا آخر عاقبت ما رو به خیر کنه دلم خیلی پر بود گفتم یکم باهاتون درد دل کنم ببخشید دیگه

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
تازه یه چیز باحال تر رفتم یه سری به سرویس های مخابرات تو همون نوع سرویس زدم تو رو خدا خودتون نگاه کنید و نظر بدین تازه اونی که مشخص کردم مجانی فکر کن سرویس 2 مگ مجانی
dumuvy8a.jpg

خدا آخر عاقبت ما رو به خیر کنه دلم خیلی پر بود گفتم یکم باهاتون درد دل کنم ببخشید دیگه

واسه سه چار ماه همین رایگانه رو بخر خوب!!!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر