بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من قصد تایید و با رد حرف اون دوست عزیز که ادعا میکرد سرور ش تپ بغداد هست رو ندارم فقط تجربه خودم از نت این چند روزه رو بگم
با مخابرات تو خونه و با اندیشه سبز تو شرکت قرار داد دارم الان سه روزه نت شرکت خصوصی قطع شده مال مخابرات هم بعد از 15 دقیقه کانکت میشه اینم بگم 2020 همش اشغاله

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
مخابرات 2 مگابیت نامحدود

با سرور های تهران پینگم 8-9 میلی ثانیه هستش.

پینگ با سرور های BF4:

بدون استفاده از سرویس های کاهش پینگ.

83965924930057273424.jpg

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ولی جدا از همه اینا این جمله خلایق هرچه لایق واقعا شایسته ی ماست.
چون اگه غیر این میخواستیم غیر این بود .
اگه نت خوب میخواستیم نمیشستیم اینجا تا هرچی دلشون میخواد بهمون بدن و به ریشمون بخندن یه دوبار میفهموندیم که با خر طرف نیستن اونوقت یه 2تا مسئول درست میزاشتن سره اینترنت که واقعا بلد باشه اینترنت یعنی چه . نه هر مسئولی میاد هدف اولش افزایش *****ینگ باشه !!!! انگار مردم احمق و بیشعورند خودشون نمیدونن باید چیکار کنند.شما خیلی ناراحت مردمی بیا آموزش بده نه واسه راحتی خودت ذارت ف ی ل ت ر !!! با این کار دارن صورت مسئه رو پاک میکنند به جای پیدا کردن جواب.
واقعا تو این دوره زمونه داشتن یک اینترنت اینجوری واسه یه کشوری که ادعای پیشرفت میکنه دیگه خودش گواه همه چی هست نیاز به اثبات چیزی نیست.
خداوکیلی مسئولین مارو بی رودروایسی یه مشت خر فرض کردن.
والسلام

به جایی رسیدیم که دوستم تو دانشگاه که محدودیت دانلود 1گ داریم و سرعت در بهترین حالت 64 میشه کفش میبره میگه ااااا عجب اینترنت خوبی داریم :|
....
خیر سرم گفتم برم اینترنت صبانت رو عوض کنم بلکه بهتر شه بد تر شد :| بعد پروسه 1 ماهه دراوری رانژه و برقراری رانژه این شد:
لیدیز اند جنتلمن :: اینترنت پرسرعت اسیاتک 10مگ
3268464038.png

3268485363.png

الان دستم به جایی بند هست برم بگم شما به اسم10مگ بم فروختین الان 1 مگ هم نیست این ؟!!!
ماشاالله هر وقت که هم زنگ میزنی 1 ساعت تو لیست انتظاری ....

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
این *****ینگ واقعا چیز بیخودیه :| بچه ی مردم میره تو یک سایتی میبینه *****ه بعد کنجکاو میشه که داخل اون سایت چی میتونه باشه ؟ بعد با قندشکن میره سراغش .
به جای این ***** کردن های بیخود بیان فرهنگ سازی کنن . که اونی که زیر 18 سال سن داره تو یک سری سایت ها نره مثلا ! اینهمه هم نمیخواد پول *****ینگ بدن و گند بزنن تو سرعت ملت .
در کل هر سوراخی رو به زور جلوش رو بگیری یک سوراخ دیگه پدیدار میشه . که متاسفانه تو کشور ما به جای فرهنگ سازی فقط و فقط از زور استفاده میشه .

artimus

کاربر سایت
Apr 20, 2012
33
نام
hamed
دوستان مبخوام تغییر تعرفه بدم فقط تو اون 0گیگه کنار اون دو مگه موندم خواهشا یه نفر بیاد توضیح بده ما رو راهنمایی کنه
75241417881186112311.png

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان کسی‌ اینجا رسانه تهران داشته؟فقط از این بالاپشتبومی‌ها (رادیویی) میدن، میگه نامحدود هر سرعتی زده باشیم download همونه،۲۵۶ ماهی‌ ۴۲ تومان/?

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
امروز بعد از دو هفته اینترنت من به حالت عادی برگشت!
3270933625.png

هر چند عالی نیست ولی از 400 اومده رو 185 برای من که عالیه!
البته بگم پینگ من با تهران همینجوری بالای 100 هست یعنی این پینگ با خارج معجزه محسوب میشه!
3270939764.png

امیدوارم همینجوری بمونه.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
این لیسته انتظار پشتیبانی فنی عملاً ملتو ترول میکنه ! 2 ساعت می ایستی پشت خط و اینو بت میگه " شما نفر اول در صف هستید " ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر