بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
زنگ زدم مخابرات بعد از 10 دقیقه طرف گوشی رو برداشته ، بهش میگم 2 تا از نرم افزارام آنلاین نمیشه 3 روزه . میگه اینترنت داری میگم آره میگه چراغه مودمت خاموشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگم آقا من به شما میگم اینترنت دارم بعد شما میپرسی مودمم روشنه یا نه؟!! میگه خوب زنگ بزن یارانه کمک !!!!!!!!!

اتفاقا خیلی هم خوب صحبت و کمک میکنن من که راضیم
حتی خیلی چیزا رو به من یاد دادن

By Tapatalk

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
اتفاقا خیلی هم خوب صحبت و کمک میکنن من که راضیم
حتی خیلی چیزا رو به من یاد دادن
By Tapatalk
جناب مطمعناً شما خوردید به مسئول بخششون.بعدش هم اگه یه زنگ به پشتیبانی شرکتایی مثل پارس یا شاتل یا آسیاتک بزنید تازه میگی پس اینایی که تو مخابرات نشستن چی کارند!! من همین امروز اینقدر زنگ زدم به مخابرات تا تونستم با مسئول پشتیبانیشون حرف بزنم ، بهش گفتم آقا من معذرت میخوام ها پشتیباناتون داغونن ، خوده طرف گفت آره میدونم چی میگی بعد خودش شماره بازرسی رو داد گفت خواهشاً شما کاربرا زنگ بزنید شاید اینا رو آزمونی بیارن!!!

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
دوستان شما جدیدا مشکل وصل شدن به سرور بازی ها رو ندارید؟؟(فرقی نداره چه بازی باشه)

دوست عزیز الان چند روزی هست که Origin و Uplay کلاً واسه خیلی ها offline شده و حتی خوده Steam رو هم کلی طول میکشه بالا بیاد .
یکی از بچه ها(Jet) تو تاپیک بتل میگه:
"با توجه به منابعی موثق به علت بدهی عظیم شرکت مخابرات به شرکت ها و پیمانکارانش مخصوصا به شرکت زیرساخت شرکت زیرساخت دسترسی بیشتر کاربران اینترنت مخابرات رو در مناطق مخابراتی متعدد سراسر کشور مسدود کرده یا با ایجاد موانعی مثل این مشکلات به نوعی در کار مخابرات مشکل تراشی میکنه . ولی اکثر شرکت های خصوصی ارائه دهنده اینترنت این مشکلات رو ندارن برای همینه که ی عده این مشکلات رو دارن و ی سری ندارن . "

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
جناب مطمعناً شما خوردید به مسئول بخششون.بعدش هم اگه یه زنگ به پشتیبانی شرکتایی مثل پارس یا شاتل یا آسیاتک بزنید تازه میگی پس اینایی که تو مخابرات نشستن چی کارند!! من همین امروز اینقدر زنگ زدم به مخابرات تا تونستم با مسئول پشتیبانیشون حرف بزنم ، بهش گفتم آقا من معذرت میخوام ها پشتیباناتون داغونن ، خوده طرف گفت آره میدونم چی میگی بعد خودش شماره بازرسی رو داد گفت خواهشاً شما کاربرا زنگ بزنید شاید اینا رو آزمونی بیارن!!!

عزیز جان چرا شلوغ بازی در میاری
اصلا هرکی میخواد امتحان کنه 2020 رو بگیره بعد 0 رو بزنه اونوقت ببینه من درست میگم یا شما من ساعت 1 نصف شب زنگ زدم کار من رو راه انداختن
مدیر پدیر هم نبود

By Tapatalk

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
عزیز جان چرا شلوغ بازی در میاری
اصلا هرکی میخواد امتحان کنه 2020 رو بگیره بعد 0 رو بزنه اونوقت ببینه من درست میگم یا شما من ساعت 1 نصف شب زنگ زدم کار من رو راه انداختن
مدیر پدیر هم نبود

By Tapatalk

برادر, شما راضی هستی.خدا را شکر.
ولی بقیه حق اعتراض دارن.
آزادن که تجربیاتشون رو بگن. شلوغ بازی دیگه؟ من نمیفهمم؟

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
سلام
من مخابرات 2 هفته پیش ثبت نام کردم
اینترنت پرسرعت: آشنای اول
چون تو سایت کرج رو نداشت مجبور شدم تهرانو انتخاب کنم
بعد الان میرم شماره پیگیری وارد میکنم اینو میزنه

درخواست دايري شما در وضعیت آرشیو شده می باشد
با تشکر
شرکت مخابرات استان تهران

میخواستم بدونم چی کار کنم ؟
کی مدارک و باید برای 1 سرعت 1 مگ به مخابرات ارائه بدم
ممنون میشم جواب بدید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
سرعت رایگان شبانه پارس آنلاین رو در زیر مشاهده میکنید

"2مگ اقتصادی"تهران" ماهی 23 تومن"3گیگ ترافیک "شبانه رایگان 2 تا 7 صبح" محدودیت دانلود هم نداری

فقط خواستید بگیرید از پارس آنلاین" لطف کنید یه پیام خصوصی بهم بدید تا شماره کاربریمو بهتون بدم تا اسم معرفی کنندتونو بهشون بگید تا ما هم این وسط یه هدیه از این شرکت بگیریم

56450900529997543080.jpg
3 گیگ ترافیک که خیلی کمه لامصب :D من الان 8 گیگ دارم بعضی مواقع ته میکشه :D
هر گیگ ترافیک چند میده؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
هر گیگ ترافیک چند میده؟
داداش یگه از این خبرا نیست سرعتارو محدود کردن چه شاتل مه خودم دارم چه پارس که رفیقم داره.سرعت دانلودش تو خوابم دیگه اینطوری نیست.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
هر گیگ ترافیک چند میده؟
منم همین سرویس این آقا رو دارم شبا نامحدود بهم 400 تا میده خب وقتی شب نا محدود باشه چجوری کم میاد
فقط یه مشکلش پینگ زیادشه حدود 250

- - -ویرایش - - -

داداش یگه از این خبرا نیست سرعتارو محدود کردن چه شاتل مه خودم دارم چه پارس که رفیقم داره.سرعت دانلودش تو خوابم دیگه اینطوری نیست.
چرا من همین دیشب با 400 تا دانلود میکردم از همون سرویس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر