بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام . ما تازه اسباب کشی کردیم اومدیم خونه جدید . صاحبخونه مون هم قبلا از مخابرات adsl گرفته . حالا من اگه بخوام از یه شرکت دیگه بگیرم باید به صاحبخونه بگم بره اول اینترنتو قطع کنه یا نه ؟ نمیشه خودم برم مخابرات قعطش کنند .
طبیعتا صاحب خونه باید بره قطع کنه.چون اون فرم پر کرده.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اولا اصلا طرف سرویس نامحدود نروووووو !!!!
بعدم سرعت دانلود شبانه میاد رو سرعت واقعیت یعنی 512 رو تقسیم بر 8 کن میشه kbs 64 ! توی روز سرعتاش رو روی 4mb بستن که سرعت دانلودت میشه 512 !( البته به کیفیت خط و منطقه سکونت و سروری که ازش دان میکنی هم بستگی داره! )

من یه سرویس 256 با ترافیک 10 گیگ 1 ماهه داشتم . توی روز که دان میکردم سرعتم قشنگ روی 500 kbs (سرورهای خوب!) میچرخید ! اما وقتی شبانه رایگان شروع میشد سرعتم میومد روی 32 kbs !!!
پیر شدیم پای این اینترنت شبانه !!!:hurted1:

مرسی.
من همون 1 به 8 واسم کافیه! بیشتر از 60 kb اصلا لازم ندارم! واسه همین ترجیح میدم نامحدود باشه. حالا من موندم آسیاتک نامحدود بگیرم، یا 10 گیگ حجمی که شبانه ش رایگان باشه؟ اگه شرکت دیگه ای هم بهتر از آسیاتک میشناسید، ممنون میشم بهم معرفی کنید.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
آقا کسی جواب ما رو نمیده این سرویس های نامحدود مخابرات چجوریه ؟ یعنی اگه من یه 512 شو بگیرم سرعت دانلودم فیکس رو 64 یا اگه زیاد دانلود کنی سرعتو کم میکنن
با این سرعت کسی تونسته راحت آنلاین بازی کنی؟ (منظورم پینگش نیست)

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
آقا کسی جواب ما رو نمیده این سرویس های نامحدود مخابرات چجوریه ؟ یعنی اگه من یه 512 شو بگیرم سرعت دانلودم فیکس رو 64 یا اگه زیاد دانلود کنی سرعتو کم میکنن
من همین 512 نامحدود دارم.سرعتش 45 تا 50 هستش.نه 64! مازندران که اینطوریه.
زیادم دانلود کنی باهات کاری ندارن. من باهاش دوتا بازی می کنم مشکلی هم ندارم. اگه بازیهای دیگه رو بخوای انجام بدی حتما به مشکل برمی خوری چون سرعت دانلود بیشتری لازم دارن.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
زیادم دانلود کنی باهات کاری ندارن. من باهاش دوتا بازی می کنم مشکلی هم ندارم. اگه بازیهای دیگه رو بخوای انجام بدی حتما به مشکل برمی خوری چون سرعت دانلود بیشتری لازم دارن.

تو مازندران اینطوره!! یک مگ هم رو 70 قفله!! نوشتن 1 به 8 ولی ........ ! صدای کسی هم به جایی نمیرسه!!

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سلام دوست عزیز . آره با 512 اگه پینگ مشکل نداشته باشی راحت میشه بازی کرد . من نامحدود 256 دارم سرعت اکثرا رو 30 قفله .

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
مرسی.
من همون 1 به 8 واسم کافیه! بیشتر از 60 kb اصلا لازم ندارم! واسه همین ترجیح میدم نامحدود باشه. حالا من موندم آسیاتک نامحدود بگیرم، یا 10 گیگ حجمی که شبانه ش رایگان باشه؟ اگه شرکت دیگه ای هم بهتر از آسیاتک میشناسید، ممنون میشم بهم معرفی کنید.

خواهش میکنم !
به نظر من و اون نمایندگی که ازش سرویس میگیرم !!! :d سرویس های حجمی بهتره . من خودم شبانه که دان میکردم مثلا 200 مگ ازش مونده بود نمیرزید بزارم شب دان کنم توی روزانه باسرعت عالی راحت دان میکردم !
درضمن اگه مطمعن هستید که از اسیاتک میخواید بگیرید میتونید یکی از سرویس ها رو 1 ماهه بردارید اگه ناراضی بودید عوضش کنید!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خواهش میکنم !
به نظر من و اون نمایندگی که ازش سرویس میگیرم !!! :d سرویس های حجمی بهتره . من خودم شبانه که دان میکردم مثلا 200 مگ ازش مونده بود نمیرزید بزارم شب دان کنم توی روزانه باسرعت عالی راحت دان میکردم !
درضمن اگه مطمعن هستید که از اسیاتک میخواید بگیرید میتونید یکی از سرویس ها رو 1 ماهه بردارید اگه ناراضی بودید عوضش کنید!

دوست عزیز، شما خودتون از چه شرکتی سرویس میگیرید؟ آسیاتک؟ پس سرعت شبانه تون 1 به 8 میشه آره؟ اما انصافا 10 گیگ رو آسیاتک داره ارزون میده، میرزه!

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
دوستان ، کسی پیشنهادی واسه یه ISP خوب تو تهران نداره..

دنبال یه سرویس میگردم که پینگ خوبی داشته باشه ؛ اوضاع دانلود شبانه اش هم خوب باشه ! منطقه 3 مخابراتی تهران هستم ... یعنی طرف شرق تهران ..

یه جوری میخوام باشه که واسه بازی آنلاین یا تماشای ویدو آنلاین عذاب نکشم..

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
سلام دوستان . پینگ adsl شرکت سیستک چطوریه ؟؟؟ ( همونی که اکانت کاهش پینگ میفروشه )

اشغاله سیستک وغیره زنگ بزن شرکتت سرعتتو بیشتر کنه بعد بگو بیشتر اپ کنید برا پینگتن خوب کنن برا بازی

- - -ویرایش - - -

دوستان ، کسی پیشنهادی واسه یه ISP خوب تو تهران نداره..

دنبال یه سرویس میگردم که پینگ خوبی داشته باشه ؛ اوضاع دانلود شبانه اش هم خوب باشه ! منطقه 3 مخابراتی تهران هستم ... یعنی طرف شرق تهران ..

یه جوری میخوام باشه که واسه بازی آنلاین یا تماشای ویدو آنلاین عذاب نکشم..

رسانه تهران بگیر یا پتیاک وغیره خب میدن بهت
اینم خوبه
http://www.asretelecom.net
بازم دارم ایدی یاهوتو پ.خ کن بگم بهت چیکار کنی

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
اشغاله سیستک وغیره زنگ بزن شرکتت سرعتتو بیشتر کنه بعد بگو بیشتر اپ کنید برا پینگتن خوب کنن برا بازی

- - -ویرایش - - -

رسانه تهران بگیر یا پتیاک وغیره خب میدن بهت
اینم خوبه
عصر تلکام | صفحه اصلی
بازم دارم ایدی یاهوتو پ.خ کن بگم بهت چیکار کنی

دوست عزیز این عصر تلکام که به دوستمون معرفی کردی دانلود شبانش افتضاحه ها !
من دارم دانلود شبانه نهایتا 100 کیلوبایت میگیره ولی روز ها سرعت خوبه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان کسی مخابرات داره ؟ یهتوضیحی بده ببینیم شباه نه اش رایگان هست یا نه ! چون تا جایی که من شنیدم انار که فقط سرویس های 6 ماه اش رایگانه !!

- - -ویرایش - - -

سرعت هیچ ربطی به بازی انلاین نداره ! چیزی که واسه بازی مهم در درجه اول پینگ خط شماست و بعدش پهنای باند در دسترس شما با همون Data Rate که تمام شرکت ها اون و روی 2043 بستن . یعنی چه شب و چه روز همه کاربرا به پهنای باند 2 مگابیت دسترسی دارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر