بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها من می خوام اینترنت 256 کیلو بیت نامحدود پارس آنلاین ماهانه 45 تومن بگیرم و فقط می خوام باهاش dota2 بازی کنم به نظرتون خوبه سرعت ه دانلودش چقدره بچه هایی که نامحدود پارس رو دارن در ضمن تو تهران هستم!!
در کل به درد dota2 می خوره یا نه؟

من الان دارم از شرکت داتک سرویس 512 نامحدود می گیرم ماهانه 27 تومن و اینکه اصلا پاسخگو نیستن هر وقت زنگ می زنم می گم سرعت کمه یه چیزی میگن که آدم بدهکار میشه و اصلا پینگ تایم خوبی با سرور های خارجی نداره به نظر من نمی ارزه از این شرکت بگیرین!!!
ممنون اگه سوال بالا رو هرچه زود تر جواب بدید!!!!
من دوستم داره سرعت دانلودش بین 170 تا 250 متغیره پینگشم کلا زیاد راضی کننده نیست با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 معمولا 150 به بالاس !

dan3000

کاربر سایت
Jun 22, 2012
22
واسه من بت 4.2.2.4 و 8.8.8.8 میدونی چنده 270 حالا 150 یا حتی 200 که عالیه!!!!
در ضمن تو دوتا2 اگه سرعته دانلودت تقریبا 80 - 90 باشه عالیه!!!
در کل ممنون بچه ها تجربه هاتون رو از پارس آنلاین بگین لطفا!!!!

God_Enel

کاربر سایت
Feb 3, 2008
23
نام
sasan
سلام دوستان من تهرانم ب الان دنبال یه ای اس پی میگردم فقط برای بازی می خوان دانلود و حجم و محدودیتش وسرویس شبانش اصلا مهم نیست یه خط یه مگ پارس دارم برای اینها، پینگ پایین میخوام بدون تایم اوت پیش شمارم 8848است لطفا معرفی کنید

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
سرویس 512 نامحدود صبانت گرفتم.سرعت دانلودم حالا300 هست.بعد از 15 گیگ میشه 1به 10.با isp صحبت کردم گفت تو شهرستان فقط 3 نفر سرویس نامحدود دادیم و سرعتت بعد از 15 گیگ هم تغییر نمیکنه. به نظرتون 85 تومن می ارزه؟

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
پس از 1500 صفحه کم کم داریم از مسئولین خبر های امیدوار کننده میشنویم و امیداورم لازم نباشه 1500 صفحه دیگه جلو بریم تا عملی بشن!

مثلا چه خبرهایی بگو ما هم امیدوار بشیم مسعود جان!!1500 صفحه که هیچ 150000 صفحه هم پیش بره همینه!

طبق آمارهای جهانی از موسسات مختلف جز 10 کشور آخر از نظر سرعت / پهنای باند و ای پی های ولید هستیم!و جز 4 کشور اول از نظر سانسور و محدودیت اینترنتی!چی از مسئولین شنیدی اجرای فاز 1 شبکه ملی اطلاعات سرعت 2 مگابیت برای اینترنت ملی!؟به چی امیدواری شما دسته کلید!؟8-|

Hope is a dangerous thing l-)

dan3000

کاربر سایت
Jun 22, 2012
22
سلام دوستان من تهرانم ب الان دنبال یه ای اس پی میگردم فقط برای بازی می خوان دانلود و حجم و محدودیتش وسرویس شبانش اصلا مهم نیست یه خط یه مگ پارس دارم برای اینها، پینگ پایین میخوام بدون تایم اوت پیش شمارم 8848است لطفا معرفی کنید

داداش شما که پارس داری پینگت بده که می خوای عوض کنی؟
چون من می خوام سرویس 256 نامحدودش رو بگیرم می خوام ببینم واسه دوتا2 فقط می ارزه یا نه!!!
ممنون اگه جواب بدی!!!

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام

داداش شما که پارس داری پینگت بده که می خوای عوض کنی؟
چون من می خوام سرویس 256 نامحدودش رو بگیرم می خوام ببینم واسه دوتا2 فقط می ارزه یا نه!!!
ممنون اگه جواب بدی!!!

من خدمت 128 م.بیت نامحدود ( در واقع تا 1 م.بیت برای 20 گ.بایت ) از این شرکت را دارم.
نه، برای انجام بازی های برخط مناسب نیست ( پیشتر هم نبود ). نرخ پینگ/تأخیر در حالت عادی 250< است و اگر شانس بیاری 230 با اتلاف بسته های اطلاعاتی خواهی داشت.
در واقع این شرکت چند وقتی است که حتی متوسط هم نیست.
این شرکت هم به دزدی رو آورده است. من پیشتر تا 20 گ.بایت را با سرعت دانلود 128 ک.بایت تجربه می کردم و اینک گاهگوداری این سرعت را دارم و میانگین سرعت دانلود 35-40 ک.بایت است.
این توضیحات، کم و بیش، داستان این روزگار فراهم کننده های اتصال اینترنت در ایران است ( از ابتدای ورود تا اکنون ). من به دلیل این مشکل ها و برای اینکه کمتر آزرده خاطر بشم، بازی های آنلاین رو تقریباً کنار گذاشتم.
شما هم اگر می خوای یا صبر کن خوکها به خوکدونی برگردانده بشوند یا به یکی از کشورهای غیر اسلامی و جهان اول ( دوم هم پذیرفته می شود ) کوچ ( تازی این میشه، مهاجرت ) کن.

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
من خدمت 128 م.بیت نامحدود ( در واقع تا 1 م.بیت برای 20 گ.بایت ) از این شرکت را دارم.
نه، برای انجام بازی های برخط مناسب نیست ( پیشتر هم نبود ). نرخ پینگ/تأخیر در حالت عادی 250< است و اگر شانس بیاری 230 با اتلاف بسته های اطلاعاتی خواهی داشت.
در واقع این شرکت چند وقتی است که حتی متوسط هم نیست.
این شرکت هم به دزدی رو آورده است. من پیشتر تا 20 گ.بایت را با سرعت دانلود 128 ک.بایت تجربه می کردم و اینک گاهگوداری این سرعت را دارم و میانگین سرعت دانلود 35-40 ک.بایت است.
این توضیحات، کم و بیش، داستان این روزگار فراهم کننده های اتصال اینترنت در ایران است ( از ابتدای ورود تا اکنون ). من به دلیل این مشکل ها و برای اینکه کمتر آزرده خاطر بشم، بازی های آنلاین رو تقریباً کنار گذاشتم.
شما هم اگر می خوای یا صبر کن خوکها به خوکدونی برگردانده بشوند یا به یکی از کشورهای غیر اسلامی و جهان اول ( دوم هم پذیرفته می شود ) کوچ ( تازی این میشه، مهاجرت ) کن.

امارات هم کشور اسلامیه اما سرعت دانلودش در حد اروپاست.......

- - -ویرایش - - -

38515171726386700937.png

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
دوستان من الان از مخابرات گرفتم ساعتای نصفه شب پینگ حدود 120 هست (از منوی Run با 8.8.8.8 ) عالی نیست چون تو MW3 بهم دو تا آنتن میده در حالی که همه 4 تا آنتن دارن.
ولی مشکل زمان های شلوغه. که پینگم میشه 250-350. روشی دارید واسه کاهش پینگ؟ یه قسمت داره تو قسمت کانفیگ مودم به اسم NAT که شنیدم از اون میشه پپینگ رو بهتر کرد.
راهنمایی کنید.
===============
اگه ISP خوب واسه بازی آنلاین ایکس باکس لایو تو تهران منطقه 22 (شهرک راه آهن) میشناسید هم معرفی کنید :)

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
پستای تخیلی نزن!
من چن ساله هر وقت میرم تو تعرفه های مخابرات همینا رو نوشته ولی تا حالا که فک نکنم کسی از اینا دیده باشه!
البته ممکنم هست سروریسای 1 یه 100 یا بقول خودشون 1 به 10 باشه!

بیست نت.مخابرات استان فارس
bistnet.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر