بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
من 32تومن میدم برای مخابرات سرویس 2 مگ با 8 گیگ حجم..شبا از 1 تا صبح 7 با سرعت 250فیکس دانلود میکنه .. و راحت 5 گیگو میگیری(اگه سرور مقصد خوب باشه) پینگم اغلب زیر 200و حول 180 میچرخه (با 4.2.2.4)و تو مناسبت ها هم 1 گیگ میده ... انصافا تو اردبیل مخابرات سرویس دهی خوبی داره و ضمنا اوپراتور هاش جواب سر بالا نمیدن ... واقعا پیگیر هستن ..تو عید هم که قطعی داشتیم 15 روز به اکنت با حجم 3 گیگ اضافه کردن
داداش این سرویس اسم خاصی داره ؟ ( طلایی یی صورتی یی آبی یی )
فکر کنم فقط تو اردبیل همچین سرویسی میدن . من تعرفه های مخابرات خراسان رو نگاه کردم همچین چیزی نبود .

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
شما ها یا از مخابرات تعریف میکنی یا بد میگید خودتون فهمیدی چی شد!
خطم ترکید الان با وایمکس 256
17553445151620130936.jpg

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
شما ها یا از مخابرات تعریف میکنی یا بد میگید خودتون فهمیدی چی شد!
خطم ترکید الان با وایمکس 256
17553445151620130936.jpg

دوست عزیز مخابرات اصلاً ثبات نداره .

یه روز رو آسمونایی یه روز تو باقالیا.

* دیروز زنگ زدم مخابرات میگم Ping افتضاحه . میگه Ping رو چجوری میگیری !!!!!!!!!!!!! =)) بعد از کلی توضیح طرف میگه نمیدونم میگم باهاتون تماس بگیرن :d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یک مشکل مهم که درباره پینگ هست اینکه زمانی که پینگ بالا هست و خرابه که هیچ اما وقتی هم ظاهرا پایین میاد تو بازی أنلاین لاگ و تاخیر شدیدی هست قدیما وقتی پینگ نرمال بود دیگه تو گیم مشکل خاصی نبود اما اخیرا با اینکه پینگ شما را پایین و نرمال نشون میده داخل بازی لاگ زیادی داره و عملا غیر قابل استفاده هست؟!:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
شیرین کاری مخابرات استان اصفهان :

- - -ویرایش - - -

یک مشکل مهم که درباره پینگ هست اینکه زمانی که پینگ بالا هست و خرابه که هیچ اما وقتی هم ظاهرا پایین میاد تو بازی أنلاین لاگ و تاخیر شدیدی هست قدیما وقتی پینگ نرمال بود دیگه تو گیم مشکل خاصی نبود اما اخیرا با اینکه پینگ شما را پایین و نرمال نشون میده داخل بازی لاگ زیادی داره و عملا غیر قابل استفاده هست؟!:|
آره داداش !!!

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
مرکز مخابرات حکمت شعار 5 روز نت کاملا قطع بود زنگ میزدم میگفت خوردیم به مشکل فعلا فعلا ها قطعه :|
گفتم وصل شه شاید پینگو سرعت برگرده به حالت اول ولی از اونم بدتر شد سرعت من که 512 شده 5 6 کیلوبایت :|
واقعا دیگه انقدر حرص خوردم کلا زدم تو کاره بیخیالی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
داداش این سرویس اسم خاصی داره ؟ ( طلایی یی صورتی یی آبی یی )
فکر کنم فقط تو اردبیل همچین سرویسی میدن . من تعرفه های مخابرات خراسان رو نگاه کردم همچین چیزی نبود .
دادا مخابرات هر شهری یه تعرفه ی جدا داره ینی مخابرات هر شهر واسه خودش ببر و بدوز داره !!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست عزیز مخابرات اصلاً ثبات نداره .

یه روز رو آسمونایی یه روز تو باقالیا.

* دیروز زنگ زدم مخابرات میگم Ping افتضاحه . میگه Ping رو چجوری میگیری !!!!!!!!!!!!! =)) بعد از کلی توضیح طرف میگه نمیدونم میگم باهاتون تماس بگیرن :d

مخابرات در کل دوران فعالیتش یکبار به من زنگ زد و اون هم زمانی بود که اینترنت من وصل بود زنگ زد ببین وصل است یا نه .بعد از تماسشون اینترنت پوکید از سرعت 60 تا رسید به 10 تا .فقط امیدوار باش هیچ وقت بهت زنگ نزنند.

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
دوستان کسی پونک مخابرات داره این چند وقته خیلی خراب شده قبلا آسیاتک داشتم که خیلی خوب بود بعد یهو ترکید اینم داره مثل اون میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر