بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
برین حالشو ببرین:D :

9171_Capture.png

تازه صبح زود تا یه مگ هم میاد ولی شبا که رایگانه تا 400 محدودش میکنن. محلی 4 مگ شهرک اکباتانه. پینگ هم با انگلیس 150.
همین دیشب گرفتم ترغیب شدم نا محدودش رو بگیرم واقعا ارزشش رو داره با توجه به قیمتش الان همین با ترافیک 6 گیگ +رایگان بودن از 2 تا 8 صبح شد 25 تومن.
خوب شما نمیگی از این عکسا میزاری دل ماها اب میشه؟! :((
حالا از چه شرکتی میگیرید؟!

shahrooz.omd

کاربر سایت
Oct 4, 2011
62
نام
شهروز
شاتل دزد مخابرات دزد اسیاتک دزد پارس انلاین دزد صبانت دزد. های وب نمیدونم ایا دزده؟

کاملا موافقم صبا نت و مخابرات نداشتم البته.
شبدیز کرج کسی داره اینجا؟

[URL=http://www.pingtest.net]
2857407842.png
[/URL]
2857399545.png

آسیاشیت - 1مگ، هنوز باورم نمیشه 77 تومن پول دادم برای این فاضلاب

آخرین ویرایش:

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
ما بالاخره نفهمیدیم کدوم بهتره . الان یکی از مشکلات من زود تموم شدن سه گیگه برای همین میخوام نامحدود بگیرم . جوری که هم سرعت دانلود بد نباشه هم پینگ خوب باشه . نا محدود شاتل هم که محدوده . مخابرات مثلا یک مگ بیشتر چقدره سرعت دانلودش ؟ پینگش با سرور داخل چه قدره ؟ قطع و وصل زیاد میشه ؟ ارزش داره بگیریم ؟

داداشم شاتل واستا الان همه جا قطی داره

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
افزایش ۹ برابری قیمت اینترنت از زیرساخت تا کاربر/ مقصر اینترنت گران و بی‌کیفیت کیست؟

13920502000556_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس امروز یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت سهم این شرکت دولتی را در قیمت خدمات ADSL یازده درصد اعلام کرده است. مهدی خدایی گفته است: اجاره ماهیانه هر لینک ارتباطی STM1 (معادل MBP 155) سرویس اینترنت 37 میلیون و 500 هزار تومان است که با احتساب تخفیف 20 درصدی برای شرکت‌های ارایه دهنده خدمات ADSL، هر STM1 به آنان 30 میلیون تومان واگذار می‌شود. مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: با این تعرفه، سهم اینترنت زیرساخت در قیمت هر خط ADSL با سرعت 256 کیلو بیت برثانیه و با ضریب اشتراک یک به ده برای سرویس‌های نامحدود، 4 هزار و 840 تومان است. در حالی که قیمت این سرویس در شرکت‌های واگذار کننده سرویس ADSL بیش از 9 برابر بیشتر است. وی با این محاسبه نتیجه گرفته است: سهم این شرکت دولتی در قیمت خدمات ADSL یازده درصد است. این اظهار نظر را می‌توان ‌پاسخ رسمی شرکت ارتباطات زیرساخت به انتقاداتی اخیرا از این شرکت دانست. چندی است نوک پیکان انتقادات، این شرکت دولتی را به عنوان عامل اصلی گرانی و سرعت پایین اینترنت در ایران نشان رفته است. منتقدان می‌گویند: به دلیل اینکه قانون، انحصار تامین پهنای باند کشور را به یک شرکت دولتی سپرده، اوضاع اینترنت کشور به این روز دچار شده است. پیش از این نیز، شرکت‌های خصوصی انتقاداتی را نسبت به قیمت بالای اینترنت زیرساخت مطرح کرده‌ بودند. اما کار به جایی نرسید. اکنون دیگر این انتقادات بازگو نمی‌شود. آن زمان شرکت زیرساخت در پاسخ به این انتقادات سهم این شرکت را در قیمت اینترنت کاربر نهایی 20 درصد اعلام کرد. این شرکت می‌گفت: مقصر گرانی اینترنت نیست و اگر اینترنت را به رایگان در کشور توزیع کند باز هم شرکت‌های خصوصی هزینه‌های سربار خود را روی اینترنت می‌گذراند و اینترنت کاربر تنها 20 درصد ارزان‌تر می‌شود. دیروز رئیس کمیته فناوری‌های نوین مجلس که در دولت پیشین در مسند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سخن می‌گفت، این موضوع را تایید کرده است. محمد سلیمانی گفته است: قیمت اینترنت کاربر شامل 20 درصد قیمت پهنای باند شرکت زیرساخت و 80 درصد هزینه‌های دیگر است. راه‌کار پیشنهادی وی این است که دروازه‌های ورودی اینترنت کشور حتما باید در اختیار حاکمیت باشد و نمی‌توان در اختیار بخش خصوصی قرار داد، اما باید در بحث تجارت پهنای باند رقابت ایجاد شود تا قیمت‌های خرید پهنای باند کاهش یابد. تقریبا اغلب صاحب‌نظران و منتقدان گرانی اینترنت، روی این موضوع که ورود و خروج اینترنت باید از مسیر شرکت ارتباطات زیرساخت باشد توافق دارند. آنها همچنین اتفاق نظر دارند که علاوه بر این با رعایت این شرط، شرکت‌های خصوصی نیز باید در امر تجارت و خرید اینترنت به بازی گرفته شوند. اما سختی کار، همین روش انجام کار است که سال‌ها است مشکل گرانی و بی‌کیفیتی اینترنت ایران را به کلاف سردرگرمی تبدیل کرده است. انتهای پیام/ آ

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
عجیبه امروز دیگه خودمو خفه کردم بعد 3 ماه پینگ اسیا تک تو دوتا 2 . 230 هست تا من فکر خالی کردن به سرممیزنه اینطوری میشه
512 نا محدود

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
View attachment 47237
تا حالا همچین باگی تو speedtest ندیده بودم...پشت سر هم تست ریسیو میگرفت و عدد میرفت بالاتر رسید به 37 مگ رسید برگشت رو 7 مگ خودم......:d
باگ بودا نگید از کجا آوردی..باگ
ولی آرزو بر جوانان عیب نیست:dمثل عقربه ماشین بود تا ته پامو رو گاز فشار دادم دور موتور داشت به وضعیت قرمز میرسید

آخرین ویرایش:

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
شما مگه آپی ات استاتیکه که بلاک بشه؟
تو ایران همه آی پی داینامیک داریم.هر بار مودمتو ریست کنی عوض میشه. پس چجوری بلاک میشه؟ مگه اینکه یه رنج آی پی خاصی بلاک شده باشه!

(من وایرلسه ADSL نیست)
میگن که ما آی پیتون بلاک میشه براتون عوض میکنیم و آی اس پی آی پی هاش محدوده ما نمیتونیم همینطور عوض کنیم از طرف فایروالهای ما نیست و ماله فایر والای زیرساخته که آی پی رو بلاک میکنه !!!!! اصلا همچین چیزی میشه ؟ این همه ایرانی دارن تو سرورای بلیزارد و bf3 و... بازی میکنند و هیچ مشکلی ندارن فقط منم تو ایران مشکل دارم !!!؟!؟!؟!؟!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سلام دوستهای اهوازی اگه منو راهنمایی کنند ممنون میشم من از مخابرات نت دارم ساکن کیانپارسم از پینگم راضیم با 4.2.2.4 طرفای 120 هست ولی باید یه چند باری دسیکانکت کانکت کنم تا پینگ خوب بشه... می خواستم ریسک کنم و نامحدودش کنم پینگم خراب نمیشه؟ مثله پارس آنلاین نامحدودش محدود نیست؟ سرعت پایین تر نمیاد؟ میخواستم 1 مگ نا محدود بگیرم...

سلام امیر جان :) داداش من هم نامحدود داشتم تا ماه قبل فرق نداره زیاد. باید یه چند بار تو بعضی موارد تا چنصد بار :d باید کانت کنی تا پینگ خوب بشه . من 512 نامحدود داشتم همون طرف های 120 بود ولی خون میکنه به دل ادم بعضی وقت ها تا پینگ خوب بشه . واسه احتیاط یک یک ماهه نامحدود بگیر ببین چطوره فرق نداره کلا خوب ولی از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمی کنه ;)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پینگ مکسنت در آذربایجان غربی برای بتلفیلد 3 از حدود 100 شروع میشه و در آذربایجان شرقی از حدود 75 یا 80 شروع میشه.

v6458_hckck.png
در کل یه یه ورش (از طرف یه شخص که یه زمانی رتبه 100 رو داشت تو همین بازی با پینگ 180 - 200 + لگ های عچیب غریب):d اگر پلیر هستی خودت رو جلو 4 تا ESL Try Hard نشون بده :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر