بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
تو این یه هفته، پینگم نسبت به بقیه هفته‌ها خیلی خوب بود. (256 نامحدود مخابرات)

2856548776.png

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شاتل امروز ساعت 12 ظهر:

1a0wxuv4kcz2wza6g.jpg

در یک ماه گذشته این پایینترین پینگ بوده با 4.2.2.4 و بر خلاف 3 هفته ی قبل پینگ در ساعت 12 به جای افزایش کاهش چشم گیری داشته.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
این مخابرات ارومیه مثل اینکه با کل ایران ساز مخالف میزنه :|
سرعت دانلود 10 kb بر ثانیه , پینگ 400 و هر دقیقه 10 بار اینترنت قطع و وصل میشه .
خدا باعث و بانی این اینترنت رو از سقف تا کف رو لعنت بکنه .

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
این مخابرات ارومیه مثل اینکه با کل ایران ساز مخالف میزنه :|
سرعت دانلود 10 kb بر ثانیه , پینگ 400 و هر دقیقه 10 بار اینترنت قطع و وصل میشه .
خدا باعث و بانی این اینترنت رو از سقف تا کف رو لعنت بکنه .

ارومیه؟ بببین این ماکسنت بهتون سرویس نمیده ؟ بچه ها غرب کشور که خعلی ازش تعریف می کنن ...

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
سلام دوستهای اهوازی اگه منو راهنمایی کنند ممنون میشم من از مخابرات نت دارم ساکن کیانپارسم از پینگم راضیم با 4.2.2.4 طرفای 120 هست ولی باید یه چند باری دسیکانکت کانکت کنم تا پینگ خوب بشه... می خواستم ریسک کنم و نامحدودش کنم پینگم خراب نمیشه؟ مثله پارس آنلاین نامحدودش محدود نیست؟ سرعت پایین تر نمیاد؟ میخواستم 1 مگ نا محدود بگیرم...

shahrooz.omd

کاربر سایت
Oct 4, 2011
62
نام
شهروز
گشتیم نبود نگرد نیست!
کلا اگه برا بازی میخوایی به نظرم از این شرکت های گمنام بگیر چون پورت های خالی زیادی دارن پهنای باند رو کم نمیکنن.
حالا شما برو سایت Pardis.ir بهشون زنگ بزن ببنین چی بهت میگن.

پردیس خطش با آسیاشیت یکی شده... کرج وضع نتش نابوده... فک کنم Dota 2 رو باید پاک کنم کم کم...

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
ارومیه؟ بببین این ماکسنت بهتون سرویس نمیده ؟ بچه ها غرب کشور که خعلی ازش تعریف می کنن ...
اره دیدم بچه ها داشتن در موردش حرف میزدن . چرا میده ولی سرویس مورد نظر من نامحدود هستش که هزینه اش برای من زیاده .
مدل نامحدود 1 مگ برنزی هم داره که نمی دونم چجوریه , فکر کنم مثل مخابرات باشه چون 40 هزار قیمت داره !
شاید چند وقت دیگه باید برم همین ماکسنت برم !

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
رسانه از نظر پینگ حتما ok هست ؟

راستی مثلا اگه من سرویس B+2 Class با سرعت 256 رو بگیرم سرعت دانلودش چقدر هست ؟
آقا شما بگیر از نظر پینگ که حرف نداره سرعت دانلودش هم همشون ضریب اشتراک 1 به 2 هست. مثلا 256 تقسیم بر 2 میشه 128 که سرعت دانلودتون میشه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
وزیر ارتباطات: دکتر محمد رضا عارف؛ دکترای مهندسی برق از دانشگاه استنفورد ایالات متحده. رئیس دانشگاه تهران؛ اولین رئیس سازمان برنامه و بودجه؛ وزیر پست و تلگراف و تلفن دولت اصلاحات و معاون اول دولت دوم اصلاحات و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
:-"
پ.ن:لطفا هیچ گونه بحث و ... نکنید

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
دوستان من شاتل 128 محدود دارم . می خوام مخابرات 1 مگ نامحدود بگیرم . سرعت دانلود و پینگش چه طوریه ؟ ارزش داره سرویس رو عوض کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر