بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
اگه با همه صفحات Https مشکل داری، تایم ویندوز رو چک کن.

دوست عزیز تایم ویندوز ربطی به صفحات .. !! Https نداره ها ؟ نوسانات پینگ تایم مشکلات پهنای باند و ... همش بر می گرده به اینترنت ! زیر ساخت و شرکت های آی اس پی .. در ضمن الان من اکثر صفحاتی که مجاز هست و بازی می کنم صفحه پیوند ها بازی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا رو موخه Clear Hisotry هم کردم منتها این طوری که بوش میاد مشکلات حاد تر از این حرف هاست

kratosgodofwar

کاربر سایت
May 4, 2012
19
نام
Unnamed
دوست عزیز تایم ویندوز ربطی به صفحات .. !! Https نداره ها ؟ نوسانات پینگ تایم مشکلات پهنای باند و ... همش بر می گرده به اینترنت ! زیر ساخت و شرکت های آی اس پی .. در ضمن الان من اکثر صفحاتی که مجاز هست و بازی می کنم صفحه پیوند ها بازی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا رو موخه Clear Hisotry هم کردم منتها این طوری که بوش میاد مشکلات حاد تر از این حرف هاست

اینجوریه. باید ساعت و تاریخ سیستمت رو درست کنی تا page واست load بشه.

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
اینجوریه. باید ساعت و تاریخ سیستمت رو درست کنی تا page واست load بشه.

من ساعت و .. تنظیم هست و درست ، مشکل لود شدن به اینترنت بر میگرده مگه اینکه تاریخ سیستم شما ماله 2012 باشه و .. که فکر نکنم ماله کسی اینطوری باشه

kratosgodofwar

کاربر سایت
May 4, 2012
19
نام
Unnamed
من ساعت و .. تنظیم هست و درست ، مشکل لود شدن به اینترنت بر میگرده مگه اینکه تاریخ سیستم شما ماله 2012 باشه و .. که فکر نکنم ماله کسی اینطوری باشه

ممکنه مشکل از web browser شما باشه.از یه مرورگر دیگه استفاده کن.این مشکل معمولا با google chrome پیش میاد

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
ممکنه مشکل از web browser شما باشه.از یه مرورگر دیگه استفاده کن.این مشکل معمولا با google chrome پیش میاد

اصلا من مشکل ندارم /:) /:) !! اعلام شد مثلا مشکل از زیر ساخت هست که سرعت لود شدن با خارج تو بیشتر بازه های زمانی شده 1/6 .. ..

kratosgodofwar

کاربر سایت
May 4, 2012
19
نام
Unnamed
اصلا من مشکل ندارم /:) /:) !! اعلام شد مثلا مشکل از زیر ساخت هست که سرعت لود شدن با خارج تو بیشتر بازه های زمانی شده 1/6 .. ..

منم چند روز پیش میخواستم گوگل رو لود کنم لود نمیشد!!!پینگ میگرفتم reply میداد اما لود نمیشد.ip سایت گوگلو که میدام سایتش لود میشد.خیلی عجیب بود.

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
امروز زنگ زدم به مخابرات گفتم یکییو بیارین رمز مودمو میخوام عوض کنم و تنظیماتشم درست کنه( بهم ریخته بود! ) یوزر پسم هم admin admin نبود! :|:| هیچی اومد درست کرد بعدش دیدم پینگی که قبلا 120 بود الان شده 250 :| کاری کرده یارو؟ :D ترکید نت :|

kratosgodofwar

کاربر سایت
May 4, 2012
19
نام
Unnamed
امروز زنگ زدم به مخابرات گفتم یکییو بیارین رمز مودمو میخوام عوض کنم و تنظیماتشم درست کنه( بهم ریخته بود! ) یوزر پسم هم admin admin نبود! :|:| هیچی اومد درست کرد بعدش دیدم پینگی که قبلا 120 بود الان شده 250 :| کاری کرده یارو؟ :D ترکید نت :|

معمولا بعد از اینکه دوباره مودم کانفیگ بشه اینجری میشه!خوب خودت مودمو ریست میکردی.یه سوزن مینداختی قسمت پشت مودمت چند ثانیه نگه میداشتی ریست میشد!!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منم چند روز پیش میخواستم گوگل رو لود کنم لود نمیشد!!!پینگ میگرفتم reply میداد اما لود نمیشد.ip سایت گوگلو که میدام سایتش لود میشد.خیلی عجیب بود.

کلا وقتی زیر ساخت یه جایی رودستکاری میکنه ، چیزای عجیبی رو ادم میبینه که بزرگترین مهندسین شبکه هم علتش ونمیدونن !!!

مثلا :

با گوگل پینگ داری اما سرعت لود نداری !
گوگل باز میشه اما جیمیل باز نمیشه !
گوگل بالا میاد اما هیچ چی سرچ نمیکنه !
گوگل باا میاد اما هیچ عکسی نشون نمیده ! وتازه اون عکس هم اصلا فـــــــــــــیـــلتر نیست !
با isp خودت پینگ داری ، اما هیچ سایتی باز نمیشه ! در عوض میتونی دانلود با سرعت 245 کیلوبیت انجام بدی !!!!!
سرعت خط روی 6 مگابیت بسته شده ، اما لود صفحه در حد دایال آپه !!! اما سرعت در حد فضا !!!!
یه سایت خیلی سبک باز میکنی ، لود مرورگر 2 ساعت در حال چرخیدنه ( pop up غیر فعاله و کش مرورگر پاک شده باشه ) ، اما میری تو یه سایت سنگین ( سرورهای هر 2 تاشون هم خوب ) سایت سریع لود میشه ! ( همون بار اول )

و خیلی از این موارد تخیلی دیدم که هیچ توضیحی براش نیست و فقط تو ایران اتفاق می افته !

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
دوستان كسي ميدونه ip invalid چيه؟
Invalid IP چيست؟
در چند حالت IP ممكن است Invalid باشد:
1- بر روي شبكه هاي داخلي و محلي: در شبكه هاي محلي Range هاي خاصي از Range كلي استفاده مي شود. اين Range ها كه به آي پي Invalid معروف هستند، عبارتند از:
10.0.0.0 - 10.255.255.255
172.16.0.0 - 172.31.255.255
192.168.0.0 - 192.168.255.255
2- وقتي كه تعداد يوزرها در شبكه زياد شود، از آي پي Invalid استفاده مي كنند. به اين معني كه با يك سري محاسبات، چندين آي پي مجازي (Invalid) در شبكه تعريف مي كنند، به طوري كه برآيند تمام اين آي پي ها با استفاده از عمليات Routing آي پي وليد اوليه را نتيجه دهد. در اصل با اين كار يك آي پي را به چند آي پي تبديل مي كنند تا به جاي اينكه يك يوزر بتواند از شبكه استفاده نمايد، چندين يوزر بتوانند از شبكه استفاده نمايند.
3- در حالتي كه كارت شبكه ي شما IP نداشته باشد: در اين حالت خود ويندوز براي شما يك IP در نظر مي گيرد.
4- در برخي موارد براي امنيت بيشتر از...........ستفاده مي كنند.
در ISP ها نيز به همين ترتيب براي كاربران آي پي Valid يا Invalid تعريف مي شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر